Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Ознайомлення з організацією




Загальні положення

Завдання виробничо-технологічної практики – удосконалення знань і навичок з спеціальності: перевірка самостійної роботи майбутнього спеціаліста в умовах конкретного виробництва, підготовка і збір матеріалів для переддипломної практики та дипломного проекту, набуття навичок організаційної роботи, а також практичних навичок керівництва трудовим колективом при виконанні конкретних виробничих планів і завдань, вивчення досвіду організації інженерно-технічної служби і набуття навичок раціонального використання, зберігання і обслуговування ЕОМ. Вивчення організаційно-економічних основ підприємства. Поглиблення економічних знань з планування, оперативного керівництва, обліку й аналізу ефективності використання ЕОМ.

Практика проводиться в підприємствах, науково-виробничих об’єднаннях та інших організаціях студентом-практикантом дублером техніка-програміста.

Керівництво організації надає допомогу студентам у виконанні програми, збору матеріалів для переддипломної практики та дипломного проектування.

При наявності в організації вакантних місць, студенти можуть зараховуватись на штатні посади при умові, що робота на цих посадах буде задовольняти вимоги програми практики.

Керівництво виробничо-технологічною практикою з боку навчального закладу здійснюється викладачами спеціальних дисциплін шляхом бесіди зі студентами, надання їм теоретичної і методичної допомоги у введенні щоденника-звіту.

Щоденний контроль за виконанням програми практики здійснює керівник практики від організації шляхом перевірки і оцінки якості праці практикантів і виявлення рівня набутих ними навичок. Зауваження і вказівки керівників практики від навчального закладу і організації заносяться в щоденник-звіт і враховуються при загальній оцінці практики.

Після проходження практики студенти повинні вміти:

 

Самостійно складати план роботи, графіки експлуатації і обслуговування ЕОМ та обладнання до них, застосовувати передові програмні і апаратні технології, створювати нові програмні продукти для організації (підприємства чи господарства), керувати організаційною роботою комп’ютерних відділень, оформляти первинну документацію по обліку і звітності, забезпечувати безпеку проведення робіт, контролювати їх якість і визначати причини браку. Приймати обґрунтовані управлінські рішення.

Під час виробничо-технологічної практики студенти ведуть щоденник-звіт. В ньому висвітлюється вся виконана робота, власні спостереження, критичний аналіз виробництва, зауваження, висновки і пропозиції, схеми, графіки, креслення.

Щоденник-звіт по закінченні практики подається у навчальний заклад з висновками керівника практики від організації (господарства, підприємства).

Звіт за практику захищається студентами перед комісією, що призначається директором, до складу якої входять викладачі спеціальних дисциплін, а також, по можливості, керівники практик від баз практик.

 

 

Виробничо-технологічна практика по спеціальності

„Обслуговування програмних систем і комплексів”

 

Примірний розподіл часу

 

 

Назва роботи Кількість днів
  Ознайомлення з організацією (підприємством, господарством)  
  Робота техніком-програмістом  
  Оформлення щоденника-звіту  
  Всього  

 

Ознайомлення з організацією

Ознайомлення з організацією (підприємством, господарством), його матеріально-обчислювальною базою, фінансово-економічною діяльністю.

Бесіда з керівниками організації і головним інженером, інструктаж з техніки безпеки і режиму праці.

Ознайомлення з короткою характеристикою організації, вимогами щодо трудової дисципліни.

Ознайомлення з внутрішньо-організаційним плануванням, організацією праці та її нормуванням, оплатою і стимулюванням з фінансовим станом, новими організаційними формами праці, основними техніко-економічними показниками організації та її підрозділів.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-19; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 822 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Слабые люди всю жизнь стараются быть не хуже других. Сильным во что бы то ни стало нужно стать лучше всех. © Борис Акунин
==> читать все изречения...

2187 - | 2107 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.