Лекции.Орг


Поиск:
Погодження
Власні виробничі підрозділи Бі-Бі-Сі та незалежні компанії несуть основну відповідальність у рамках системи погоджень. Продюсери інформаційного наповнення спершу мають звертатися до свого менеджера або редактора, а в разі незалежних продюсерів – до свого редактора Бі-Бі-Сі, який замовляє їм матеріали. Чим важливіше і складніше питання, тим вищим має бути рівень такого погодження.

 

З Групою з редакційної політики потрібно завжди консультуватися з таких питань:

 

· обов’язкові випадки отримання погодження.

 

· запити стосовно тлумачення Редакційних настанов.

 

· будь-яка пропозиція про вихід за межі Редакційних настанов.

 


Усі обов’язкові погодження з розпорядчим редактором з редакційної політики виділені в цих Рекомендаціях червоним кольором і стисло перераховуються на початку кожного розділу. Інші погодження з Групою з редакційної політики, зі старшим редакторським складом підрозділу, редакторами-замовниками у разі незалежних компаній, а також з іншими відповідними представниками показані жирним шрифтом.

 

Будь-який запит від випускових організацій, крім програми "Новини Бі-Бі-Сі" стосовно проведення інтерв’ю або ексклюзивного показу членів королівської родини, слід обговорити зі службовою особою Бі-Бі-Сі, відповідальною за зв’язки з королівською родиною.

 

ХАРТІЯ І УГОДА БІ-БІ-СІ

В Угоді, доданій до Хартії Бі-Бі-Сі, йдеться про те, що ми маємо робити все можливе, щоби трактувати суперечливі теми з "належною точністю і безсторонністю" у наших випусках новин та інших програмах, що стосуються питань публічної політики або політичної чи трудової суперечності. Там також заявлено, що нам заборонено висловлювати власну думку про поточні справи або питання публічної політики, окрім питань мовлення. Розділи "Точність", "Безсторонність" та "Політична діяльність і публічна політика" являють собою наш "кодекс поведінки" згідно з вимогами розділу 5.3 Угоди і надають рекомендації стосовно положень, яких слід дотримуватися згідно з розділом 5.1(с) Угоди.

 

Окрім того, Угода забороняє будь-якій із служб Бі-Бі-Сі, що фінансується за рахунок ліцензійної плати чи ґранту, вміщувати рекламу або готувати спонсоровані програми. З метою захисту нашої редакційної чесності й незалежності ми розробили власні настанови зі стандартів реклами і спонсорства для нашого комерційного телебачення і онлайнових служб.

 

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-01; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 418 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Не будет большим злом, если студент впадет в заблуждение; если же ошибаются великие умы, мир дорого оплачивает их ошибки. © Никола Тесла
==> читать все изречения...

1461 - | 1262 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.