Текстова документація курсової роботи виконується на стандартних листах паперу білого кольору формату А4.
Титульна сторінка, "Лист завдання на курсову роботу" та «Календарний план виконання курсової роботи» оформляються за формами, приведеними в додатку 2.
Текстові документи, які містять суцільний текст (записка пояснення) виконуються в машинописному (через два інтервали з формулами, вписаними креслярським шрифтом чорною тушшю або пастою) або рукописному (чорнилом або пастою з висотою букв тексту не менше 2,5 мм) варіантах на листах. Анотація розміщується на таких самих листах, як і текстові документи, але без основних написів.
Текст записки пояснення у разі потреби ділять на розділи, підрозділи і пункти. Їх, заголовки друкують (пишуть) по центру, щодо основного тексту. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Відстань між заголовками і текстом повинна дорівнювати двом інтервалам (у машинописному варіанті оформлення) або 10 мм в рукописному.
Розділи, підрозділи і пункти позначають арабськими цифрами з крапкою в кінці. Нумерація розділів, підрозділів розділу і пунктів усередині підрозділів порядкова. Номер підрозділу складається з номерів розділу і підрозділу, розділених крапкою, наприклад, 3.1 (перший підрозділ третього розділу). Номер пункту складається з номерів розділу, підрозділу і пункту, розділених крапками, наприклад, 3.1.1 (перший пункт першого підрозділу третього розділу).
Всі ілюстрації (малюнки, схеми, графіки, фотографії, діаграми і ін.) називаються малюнками і виконуються на окремих листах або на одних і тих же листах, на яких написаний текст, наприклад, “Рисунок 3.1 - Схема розміщень”.
Цифровий матеріал, як правило, оформляється у вигляді таблиць. Графу "№ п/п" до таблиці не включають.
Рисунки, таблиці і формули нумеруються послідовно у межах розділу або крізною нумерацією. Номер малюнка, таблиці або формули включає номер розділу, куди він входит и свой порядковый номер, например, рис.4.2 (другий рисунок четвертогорозділу), таблиця 6.1 (перша таблиця шостого розділу).
Ілюстрації з потреби можуть мати тематичне найменування і пояснюючі дані. Найменування розміщують під ілюстрацією, при необхідності під нею розміщують і пояснюючі дані.
Саме слово «Таблиця» і її номер розташовують - над її найменуванням праворуч та виділяють курсивом.
У текстовому матеріалі рисунки і таблиці розміщують після першого посилання на них.
Номер формули ставлять в круглих дужках, наприклад, (3.1) - перша формула третього розділу. Нумеруються тільки ті формули, на які є посилання в тексті. Від тексту формули виділяються вільними рядками.
Формула розглядається як звичайний елемент пропозиції. З урахуванням цього необхідно ставити потрібні розділові знаки після формул.
Запис формул треба проводити по такій схемі: розрахункова формула - числова підстановка - кінцевий результат обчислень з вказівкою одиниць вимірювання в Міжнародній системі одиниць (МСО). Значення символів і числових коефіцієнтів, які входять у формулу, слід приводити під формулою в послідовності їх, появи у формулі. Перший рядок розшифровки може починатися із слова ", де" без двокрапки після нього.
Окремі ілюстрації, таблиці, лістинги програм, тексти допоміжного характеру та інші можна приводити в додатку з посиланнями на них в основному текстовому матеріалі.
Кожен додаток може починатися з нової сторінки. У верхній частині сторінки праворуч пишеться слово "Додаток", нижче розміщують найменування додатку. За наявності декількох додатків, всі вони нумеруються арабськими цифрами без знаку "№", наприклад, "Додаток 1", "Додаток 2" і т.д. Ілюстрації, таблиці і формули в додатках нумерують у межах кожного додатку.
Посилання в тексті на малюнки, таблиці, формули, додатки розташовують в круглих дужках. Наприклад: "... визначається по формулі (3.1)", "... приведений в таблиці (6.1)", "...
(див. Додаток 2)".
В текстовому материалі повинні бути посилання на використані літературні джерела. При чому номер джерела за списку літератури приводиться в квадратних дужках, наприклад, "значення коефіцієнта Л відповідно [5] дорівнює...".
Джерела інформації в списку літератури розміщують в порядку їх, появи в тексті. Приклад оформлення списку літератури приведений в додатку.
Нумерація зброшурованого матеріалу проводиться арабськими цифрами і повинна бути крізною за всім обсягом тексту курсової роботи. Номер листа (за винятком титульної сторінки, листа завдання до курсової роботи, анотації, які не нумеруються) проставляють зверху в правому краю, без крапки в кінці. Титульний лист включають до загальну нумерацію сторінок, але номер на нім не проставляють. Малюнки і таблиці, які виконані на окремих сторінках, теж включають до загальної нумерації сторінок курсової роботи.