Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Список використанних джерел




Херсонський національний технічний університет

Кафедра метрології та інформаційно-вимірювальних технологій

Рег. №

 

 

Методичні рекомендації

до виконання курсової роботи з дисципліни

«Цифрові та аналогові вимірювальні прилади»

напрям підготовки 6.051001 «Метрологія та інформаційно-

вимірювальні технології»

галузі знань 0510 “Метрологія, вимірювальна техніка

та інформаційно-вимірювальні технології

 

Херсон 2013

Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни "Цифрові та аналогові вимірювальні прилади" для студентів IV курсу напряму підготовки 6.051001 «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» галузі знань 0510 “Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології” / В.М. Литвиненко. – Херсон, ХНТУ, 2013.- 26с.

 

 

Укладач: к.т.н., доц. Литвиненко В.М.

 

 

Рецензенти: д.ф.-м.н, проф.. Коваленко В.Ф.,

к.т.н., доц. Новікова А.О.

 

 

Затверджено на засіданні кафедри «інформаційно-вимірювальних технологій електроніки та інженерії»

протокол №7 від «28» 12 2012р.

Зав. каф. О.О. Новіков

 

Відповідальний за випуск зав. каф. «інформаційно-вимірювальних технологій електроніки та інженерії» д.х.н., проф. О.О. Новіков

 


ВСТУП

Вивчення деяких загальнонаукових, загальнотехнічних і спеціальних дисциплін завершується виконанням курсових проектів (робіт).

Кількість курсових проектів (робіт) визначається учбовими планами для кожної спеціальності.

Курсова робота є письмовим звітом про проведене дослідження яких-небудь питань або проблем і отримані при цьому результати.

Курсові роботи більшою мірою пов'язані з науковими дослідженнями або рішенням різних практичних задач і виконуються, як правило, по нетехнічних дисциплінах.

Виконання курсових проектів (робіт) ставить своєю метою:

а) залучення студентів до практики професійної діяльності, виховання їх у дусі відповідальності за виконувану інженерно-технічну або дослідницьку роботу, прививання їм умінь і навиків творчої праці;

б) закріплення, поглиблення і узагальнення придбаних знань, і застосування їх до комплексного рішення конкретних інженерних, теоретичних або інших завдань;

в) прививає уміння і навиків в постановці наукових експериментів, проведенні розрахунків, користуванні довідковою літературою, оформленні звітної і проектної документації, виконанні вимог стандартів і ін.

Креслення є графічним зображенням інженерної розробки і винні чітко і ясно виражати технічну думку автора роботи.

Записка пояснення містить обгрунтування розглянутого медичного устаткування, опису конструкції, принципу роботи, принципу відображення досліджуваного образу і інше на основі техніко-економічного аналізу і проведених розрахунків.

Курсові роботи по своїй структурі різноманітніші, ніж курсові проекти, і можуть складатися з декількох частин залежно від характеру проведеної роботи і змісту учбової дисципліни. Незалежно від цього, в них повинно відбиватися наступне:

а) обгрунтування актуальності вибраної теми і досліджуваних питань;

б) аналіз стану рішень в науці та на практиці питань, які вивчаються;

в) формулювання початкових посилок, гіпотез і завдань дослідження або практичної роботи, що проводиться;

г) методика і зміст дослідження;

д) аналіз отриманих результатів;

е) формулювання висновків і рекомендацій.

До роботи можуть також пред'являтися специфічні вимоги, визначувані її характером.

У курсових роботах, виконаних на основі експерименту, повинно бути вказано:

а) мета експерименту;

б) його зміст і методика;

в) умови, в яких проводилися досліди;

г) кількість досліджуваних об'єктів, поставлених дослідів (або їх тривалість);

д) способи фіксації вимірювань або методика визначення яких-небудь кількісних показників;

е) ступінь точності виконаних вимірювань або обгрунтування достовірності кількісних характеристик;

ж) методика обробки даних з вказівкою погрішності отриманих результатів.

Якщо в ході експерименту були виявлені нові ефекти або явища, отримані результати, що виходять за межі загальноприйнятих, повинне бути дане пояснення цим фактам або поставлено завдання подальшого їх дослідження.

Кількісний матеріал повинен бути представлений у вигляді таблиць, графіків, діаграм з вказівкою розмірностей вимірюваних величин і способів їх виразу (у числах, градусах, відсотках і ін.).

Найбільш цінними є реальні (що реалізовуються) роботи, тобто такі, які відповідають сучасним науково-технічним вимогам та використовуються чи можуть бути використані на практиці.

Тематика курсових робіт визначається кафедрами і закріплюється за студентами з урахуванням їх побажань і інтересів. Студент може запропонувати свою тему і, у разі затвердження її кафедрою, приступити до розробки.

Кожному студентові призначається керівник, який видає індивідуальні завдання відповідно темі роботи, контролює хід виконання і проводить консультації. У тих випадках, коли курсові роботи виконуються за завданням або тематикою конкретного підприємства, наукової установи, керівником може бути працівник відповідної організації; він здійснює керівництво самостійно або спільно з викладачем кафедри.

На підставі індивідуального завдання слід скласти індивідуальний план-графік підготовки курсової роботи, перерахувавши в нім все, що повинне бути зроблене для виконання завдання, вказавши терміни. Індивідуальний план затверджується керівником і для студента є основним регламентуючим документом при виконанні курсової роботи.

У всіх випадках, коли з якої-небудь причини зривається виконання індивідуального плану або виникають якісь утруднення, неясності, слід відразу ж звертатися до керівника або завідувача відповідної кафедри, не залишаючи питання невирішеними.

Підготовлена курсова робота повинна бути оформлена належним чином. Текстовий матеріал акуратно, без помарок, пишеться від руки або друкується з одного боку стандартного листа формату А4. Разом з титульним листом, змістом, індивідуальним завданням і списком використаної літератури він повинен бути зброшурований і поміщений в теку або переплетений. Креслення, що додаються, схеми, програми для комп'ютера і інше виконуються відповідно до стандартів.

Курсові роботи захищаються студентами в спеціальних комісіях з двох-трьох викладачів кафедри за участю керівників, які представляють письмові відгуки. При цьому можуть бути присутніми також представники тих підприємств чи наукових і інших установ, за замовленням або на базі яких виконувалися роботи.

Захист курсової роботи складається з короткої доповіді студента (в межах 10 хвилин) і відповідей на питання. У доповіді повинні бути названі прізвище, учені ступінь і звання керівника, тема, обгрунтованний її вибір, даний аналіз наявних рішень, викладений характер проведеного дослідження або розробки і сформульовані висновки. Доповідь прийнято ілюструвати спеціально підготовленими кресленнями, схемами, діаграмами і ін. Можуть також демонструватися розроблені і виготовлені що захищає роботу прилади, механізми і ін. Відповіді даються як на поставлені присутніми питання, так і на критичні зауваження, якщо вони є у відгуку керівника або висловлюються в ході захисту.

Результати захисту оцінюються диференційований (відмінно, добре, задовільно, незадовільно). При цьому враховуються: оцінка, висловлена у відгуку, якість доповіді при захисті, чіткість і правильність відповідей на питання, рівень проявлених знань.

Захищені курсові роботи зберігаються на кафедрі, і, при необхідності, можуть видаватися іншим студентам по дозволу завідувача кафедрою.

 

МЕТА КУРСОВОЇ РОБОТИ

Мета даної курсової роботи це придбати практичні і теоретичні знання, які необхідні для раціонального використання при рішенні задач вимірювань; опис методів вимірювання та використовуваного обладнання, практичне виконання вимірювань та набір експериментальних даних, побудова графіків функціональних залежностей, обробка результатів вимірювань.

Основні етапи виконання курсової роботи по курсу «Цифрові та аналогові вимірювальні прилади»:

1. Аналіз індивідуального завдання з метою складання плану роботи.

2. Визначення використовуваних методів вимірювань.

3. Оформлення записки пояснення.

4. Написання відповідних висновків.

Курсова робота складається з наступних розділів:

ВСТУП

Розділ 1. Літературний огляд (теоретична частина):

- описання теоретичного завдання, приведенного в таблиці 1, у відповідності з номером варіанту.

Розділ 2. Методична частина:

- описання об'єкта дослідження;

- описання методик та основних формул, які використовуються при виконанні розрахункової частини роботи.

Розділ 3. Експериментальна (розрахункова) частина:

- виконання розрахункових завдань з використанням вихідних даних, приведенних у таблицях 3 і 4 Додатку 1, відповідно до номеру варіанту.

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАННИХ ДЖЕРЕЛ

Примітка: в Додатку 2 приведені зразки титульних листів курсової роботи.

Основні етапи виконання курсової роботи:

1. Ознайомлення з завданнями курсової роботи, представленими в методичці у відповідності з варіантом.

2. Складання плану виконання курсової роботи.

3. Підбір відповідної літератури.

4. Описання теми теоретичного завдання, приведеного у таблиці 1, у відповідності з номером варіанту.

5. Виконання розрахункових завдань у відповідності з Додатком 1, з використанням вихідних даних, приведених у таблиці 3 та таблиці 4, відповідно до номеру варіанту.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-02-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 372 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Победа - это еще не все, все - это постоянное желание побеждать. © Винс Ломбарди
==> читать все изречения...

2239 - | 2072 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.013 с.