Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Що можуть дати соціальні медіа бізнесу?




· Поширення бренду і залучення нових клієнтів. Причому зі швидкістю соціальних мереж. Запропонувавши свою сторінку в Facebook своїм 100 друзів, ви точно знаєте, що вони її переглянуть. А якщо сторінка цікава і заслуговує на увагу, то друзі запропонують цю сторінку своїм друзям, друзям друзів і т.д.

· Контакт з клієнтами та соціалізація бренду. Ваша сторінка в соціальних медіа стає місцем для діалогу з клієнтами, тут можуть задати питання і залишити відгук. Розвинена сторінка компанії з розгорнутими відповідями на запити клієнтів формує у них позитивні емоції та формує більш лояльне ставлення.

· Додаткове джерело трафіку вашого сайту. На ваш сайт починають приходити відвідувачі з соціальних мереж – Facebook, ВКонтакте, Одноклассники, Twitter.

· Збільшення продажів. Розгорнута інформація про компанію в соціальних медіа викликає довіру і стимулює збільшення продажів.

· Ще однією особливістю реклами в соцмережах є те, що більшість користувачів, які відвідують соціальні ресурси, перебувають у психологічно комфортному стані під час спілкування, що створює сприятливі обставини для посіву прихованих рекламних меседжів і повідомлень.

· Прихована реклама в соціальних медіа не нав’язує, а рекомендує на підставі особистого досвіду, а хто ж не почує рекомендацію, нехай і віртуальних, інтернет-друзів?

· Отримавши можливість обговорити подану нами приховану рекламу в соцмережах, інтернет-користувач вже сам стає її носієм, і, при можливості, почне передавати її іншим. Таким чином, при правильному «посіві» інформації в соцмережах включається «сільське радіо» та інформація починає «вірусним» чином самопоширюватися в Інтернеті.

 

Реклама в соціальних мережах більш ефективна, порівняно з традиційними способами реклами, тому, що дозволяє не тільки прорекламувати товар, бренд або послугу, але й розповісти докладно, в чому полягають конкурентні переваги. А, головне, розповісти про це не абстрактно і однаково всім, а конкретно звернутися до кожного інтернет-користувача індивідуально.

Реклама в соціальних мережах також дозволяє значно поліпшити загальну Інтернет репутацію компанії чи бренду. До того ж, користувач завжди може одразу побачити і відстежити безпосередню реакцію інтернет-користувачів на Ваш продукт або послугу, у вигляді обговорення і коментарів, і виділити фанатів і «адвокатів» бренду.

Способи просування в соціальних мережах:

У зв’язку з тим, що різні соціальні медіа надають різні можливості, існує безліч способів м’яко, але ефективно, ненав’язливо, але запам’ятовуємо розмістити рекламу в соцмережах.

Перерахуємо основні, але не вичерпні способи просування в соціальних мережах.

· Перший – контентна реклама в соціальних мережах. Не тільки пошукові системи (Google, Яндекс), а й більшість соціальних мереж надають можливість тематичної реклами на своїх платформах (Facebook, Вконтакте). Не будемо довго розповідати про недоліки і переваги цього виду реклами. У нього є як багато прихильників, так і супротивників. Зазначимо тільки, що РА «Сарафанова реклама» вважає цей спосіб найбільш ефективним тільки при комплексній рекламі в Інтернеті.

· Другий – офіційна сторінка в соцмережах. Деякі соціальні мережі (Вконтакте, Facebook) надають можливість компаніям завести власну офіційну (або «фан») сторінку в соціальній мережі. У процесі ведення рекламної кампанії РА «Сарафанова реклама» надає можливість клієнтам не тільки створити сторінку, а й здійснює контентну підтримку, тобто постійне наповнення сторінки цікавим контентом і змістом. Крім того, ми залучаємо до і підтримуємо активне спілкування користувачів соціальних мереж.

· Третій – прихована реклама в соціальних мережах. Це спосіб неформального розміщення реклами. Спосіб один, але інструментів у нього безліч. Це і створення груп у соціальних мережах потенційних клієнтів і споживачів. Або активна участь у житті вже створених груп. Це і розміщення, і використання в рекламі вірусного відео або фото. Це і активне пряме спілкування з інтернет користувачами. А розміщення посилань, або цитат на блоги в соцмережах, дозволяє Рекламній агенції «Сарафанова реклама» комплексно проводити рекламну компанію для клієнтів, використовуючи при цьому всі інструменти SMM (Social Media Marketing) маркетингу в Інтернеті.

 

Таргетована реклама в соціальних мережах включає текстові та мультимедійні оголошення, які демонструються певній групі користувачів соціальної мережі відповідно до заздалегідь визначених критеріїв. Чому саме соціальні мережі? Просто такі платформи володіють максимально можливою інформацією про своїх учасників, дозволяючи адресувати рекламне повідомленням тим людям, які дійсно зацікавлені в даному товарі чи послузі. При цьому необхідно розуміти, що підходить це далеко не всім тематикам, і слід проводити тестування.
Вірусна реклама

Цей спосіб реклами стоїть осібно від всіх інших, так як його механізм передбачає розповсюдження, в успішних випадках в геометричній прогресії, рекламних матеріалів самими користувачами. Як це працює? Досить зняти відеоролик, створити сторінку або вибрати інший носій, контент якого не залишить користувачів байдужими, змусивши їх ділитися ним із своїми друзями та знайомими.

Одне з головних достоїнств такого способу — самостійне розповсюдження і можливий приголомшливий ефект при мінімальних витратах. Але насправді все набагато складніше:
дуже складно створити матеріал, який буде надпопулярним у користувачів, іноді на зйомку хвилинного ролика доводиться витрачати десятки тисяч доларів;
ефект дуже важко контролювати, він цілком може виявитися негативним;
зазвичай ефект нетривалий, бурхлива хвиля інтересу з боку цільової аудиторії через деякий час може змінитися затишшям.

Що стосується оцінки ефективності, то цей вид реклами, мабуть, найважче аналізувати. Немає якихось універсальних метрик або показників, за якими можна відстежити ефект. Але маркетологи, які застосовують вірусну рекламу, йдуть на це свідомо і зазвичай сподіваються на багаторазову окупність інвестицій.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-02-25; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 368 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Лаской почти всегда добьешься больше, чем грубой силой. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2358 - | 2221 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.