Трасування внутрішньої каналізаційної мережі
Лекции.Орг

Поиск:


Трасування внутрішньої каналізаційної мережі
Каналізаційні стояки в плані будівлі розташовані поряд з санітарними приладами найбільшої продуктивності і прокладені приховано в стіни будинку. Всього у будинку запроектовано каналізаційних стояків. До каналізаційних стояків на кожному поверсі приєднані поверхові відвідні трубопроводи, що збирають стічну воду від санітарно-технічних приладів, приєднаних через гідравлічні затвори до цих трубопроводів. Зі стояками відвідні трубопроводи сполучені за допомогою косих трійників.

Зм.
Лист
№ докум.
Підпис
Дата
Арк
 
Санітарно – технічне обладнання будинку
Всі стояки об’єднані у випуск №1.

Відповідно до ДБН п.19.1, 19.9 відведення стічних вод передбачено по закритих самопливних трубопроводах. Стояки каналізації, а також трубопроводи каналізації, що відводять стояки із санітарно-технічних приладів (квартирні відведення), виконано із полімерних труб.

Відповідно до ДБН п.19.17 Витяжна частина каналізаційного стояка виводиться через покрівлю будинку на висоту:

- від плоскої, яка не експлуатується, і скатної покрівлі – 0,2 м;

- від обрізу збірної вентиляційної шахти – 0,1 м;

- двостороннє приєднання відвідних труб від ванн до одного стояка на одній відмітці дозволяється тільки із застосуванням косих хрестовин.

Відповідно до ДБН п.19.6 санітарні прилади, розташовані в різних квартирах на одному поверсі, до одного трубопроводу не підключалися.

Витяжна частина каналізаційного стояка віддалена від вікон, які відчиняються, і балконів на 4 м (по горизонталі).

Відповідно до ДБН п.20.6 діаметр каналізаційного стояка є найменшим найбільшого діаметра відводів на кожному поверсі, який приєднується до цього стояка.

Прокладання стояків передбачено приховано в монтажних комунікаційних каналах, захисні конструкції яких виконуються з негорючих матеріалів, з можливістю доступу до стояків через лицьову панель (ДБН п.19.10).

В основі кожного стояка та на випусках влаштовано прочистку. На кожному стояку на першому, четвертому, шостому поверсі влаштовано ревізію на висоті 1 м від підлоги поверху.

Відповідно до ДБН п.19.25 на горизонтальних ділянках мережі каналізації найбільш допустимі нормативні відстані між ревізіями або прочистками прийнято згідно з таблицею 8.

Для стояків систем каналізації розрахунковою кількістю є максимальна кількість стоків за секунду від приєднаних до стояка санітарно-технічних приладів, які не спричиняють зриву гідравлічних затворів будь-яких видів санітарно-технічних приладів (приймачів стічних вод).

Усі санітарні прилади приєднано до каналізаційної мережі через гідрозапір (сифон).

З врахуванням наведених зауважень для випуску №1 побудовано аксонометричну схему у масштабі 1:100.

Зм.
Лист
№ докум.
Підпис
Дата
Арк
 
Санітарно – технічне обладнання будинку
Маркування каналізаційних стояків

Дата добавления: 2016-12-05; просмотров: 236 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.