Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


”кладенн€ та роз≥рванн€ шлюбу громад€нина ”крањни з ≥ноземним громад€нином за кордоном
 –ќ  1. ƒокументи, €к≥ ¬ам потр≥бн≥ дл€ укладенн€ шлюбу.

ѕеред реЇстрац≥Їю шлюбу за кордоном, громад€ни ”крањни повинн≥ подати наступн≥ документи:

o паспорт:

o дов≥дка про с≥мейний стан;

o св≥доцтво про народженн€;

o св≥доцтво про роз≥рванн€ шлюбу або про смерть попереднього чолов≥ка;

o дов≥дку про реЇстрац≥ю попереднього шлюбу з в≥дм≥ткою про його роз≥рванн€ (дл€ п≥дтвердженн€ дошлюбного пр≥звища);

o дов≥дка про несудим≥сть;;

o дов≥дка з м≥сц€ проживанн€;

o св≥доцтво про народженн€ дитини (€кщо дитина вињжджаЇ за кордон);

 –ќ  2. ƒержавн≥ органи, в €к≥ ¬ам необх≥дно звернутись.

”с≥ зазначен≥ документи повинн≥ бути легал≥зован≥ у в≥дд≥л≥ реЇстрац≥њ акт≥в цив≥льного стану обласного управл≥нн€ юстиц≥њ, а в подальшому Ч ћ≥н≥стерств≥ юстиц≥њ ”крањни. ѕри реЇстрац≥њ шлюбу громад€н ”крањни з ≥ноземц€ми на територ≥њ крањни њх проживанн€ вимагають так≥ ж документи, €к ≥ дл€ реЇстрац≥њ шлюбу ≥ноземц≥в на територ≥њ ”крањни.

Ўлюб м≥ж громад€нином ”крањни та ≥ноземцем, укладений за межами ”крањни, визнаЇтьс€ д≥йсним незалежно в≥д процедури його оформленн€. якщо закон держави, в €к≥й реЇструЇтьс€ шлюб, допускаЇ його рел≥г≥йну форму або визнаЇ д≥йсним фактичний шлюб, немаЇ п≥дстав дл€ визнанн€ такого шлюбу нед≥йсним ≥ в ”крањн≥.

 –ќ  3. ¬ир≥шенн€ проблем на шл€ху до та п≥сл€ реЇстрац≥њ шлюбу.

ƒо того часу €к ви поњдете реЇструвати св≥й шлюб за кордон, обов`€зково ознайомтесь з приватним правом т≥Їњ держави до €коњ ви збираЇтесь. —каж≥мо, в де€ких крањнах визначене досить обмежене коло причин, €к≥ можуть послужити роз≥рванню шлюбу. ¬ ≤тал≥њ одна з обов'€зкових умов розлученн€ Ч це не проживанн€ сп≥льно п'€ть рок≥в. ј в мусульманських крањнах ≥н≥ц≥атива ж≥нки щодо розлученн€ взагал≥ н≥€кого значенн€ не маЇ. “обто ж≥нка у вин€ткових випадках може ≥н≥ц≥ювати питанн€ про роз≥рванн€ шлюбу.Ќ≥коли не забувайте про ризик п≥сл€ одруженн€ за кордоном опинитис€ у рабств≥, потрапити у полон до жорстоких людей, €к≥ можуть використовувати вас у нелегальному б≥знес≥.

 –ќ  4. –еЇстрац≥€ шлюбу.

√ромад€ни ”крањни, що прийн€ли р≥шенн€ одружитис€ за кордоном, можуть, за своњм вибором, зареЇструвати шлюб або в консульств≥ (посольств≥) ”крањни в крањн≥ перебуванн€, або у в≥дпов≥дн≥й компетентн≥й установ≥ ≥ноземноњ держави.

Ўлюб м≥ж громад€нами ”крањни, а також шлюб громад€нина ”крањни з ≥ноземцем, зареЇстрований за межами ”крањни з додержанн€м форми шлюбу, встановленоњ законом держави - м≥сц€ його реЇстрац≥њ, Ї д≥йсним в ”крањн≥, €кщо дотриман≥ вимоги щодо добров≥льност≥ вступу ос≥б до шлюбу (ст. 24 —  ”крањни), одношлюбност≥ (ст. 25 —  ”крањни), врахован≥ передбачен≥ законом перешкоди до укладенн€ шлюбу (ст. 26 —  ”крањни).

 –ќ  5. як розлучитись з ≥ноземним громад€нином.

–оз≥рванн€ шлюбу м≥ж громад€нином ”крањни та ≥ноземцем, зд≥йснене за межами ”крањни за законом в≥дпов≥дноњ держави, Ї д≥йсним в ”крањн≥, €кщо в момент роз≥рванн€ шлюбу хоча б один ≥з подружж€ проживав за межами ”крањни. –оз≥рванн€ шлюбу м≥ж громад€нами ”крањни, зд≥йснене за межами ”крањни за законом в≥дпов≥дноњ держави, Ї д≥йсним в ”крањн≥, €кщо обоЇ з подружж€ в момент роз≥рванн€ шлюбу проживали за межами ”крањни. “ака сама процедура м≥ж ≥ноземц€ми, зд≥йснена за межами ”крањни за законом в≥дпов≥дноњ держави, Ї д≥йсною в ”крањн≥.

ѕотр≥бно знати, що Ї крањни, де роз≥рванн€ шлюбу взагал≥ неможливе. ÷е, зокрема, ѕарагвай, ≤рланд≥€, јргентина. ” де€ких крањнах роз≥рванн€ шлюбу можливе т≥льки за на€вност≥ "обмеженого кола п≥дстав", але не включаЇ взаЇмноњ згоди подружж€ (зокрема, це ≤тал≥€). ¬ јнгл≥њ в≥дпов≥дно до закон≥в ц≥Їњ крањни розлученн€ можливе п≥сл€ двор≥чного окремого проживанн€. ” Ўвейцар≥њ, ћексиц≥, де€ких штатах —Ўј розлученн€ можливе без зазначенн€ будь-€ких п≥дстав. «ахот≥ли розлучитись Ч нема проблем. ¬≥дпов≥дно до мусульманського права привод≥в дл€ роз≥рванн€ шлюбу значно менше. ≤ особливо це стосуЇтьс€ ж≥нок. ѓх право на основ≥ рел≥г≥йних ≥ морально-етичних норм дос≥ залишаЇтьс€ м≥н≥мальним. ј ≥н≥ц≥атива розлученн€ найчаст≥ше належить чолов≥кам. ” ћексиц≥ розлученн€ дуже проста процедура. ќсобиста присутн≥сть при розлученн≥ не вимагаЇтьс€. ѕодати за€ву на роз≥рванн€ шлюбу тут можна по пошт≥ ≥ отримати так само р≥шенн€ суду.

«а статистикою, бажанн€ поЇднати свою долю з громад€нками ”крањни найчаст≥ше ви€вл€ють чолов≥ки з ≤спан≥њ, ≤зрањлю, —Ўј, “уреччини ≥ Ќ≥меччини, тому зверн≥ть увагу на приватне право саме цих держав. ѕам`€тайте, прост≥ше вступити у шлюб з громад€нами тих держав, €к≥ п≥дписали √аазьку  онвенц≥ю. ѕерел≥к крањн-учасниць  онвенц≥њ, що скасовуЇ вимогу легал≥зац≥њ ≥ноземних оф≥ц≥йних документ≥в: јвстрал≥€, јвстр≥€, *јзербайджан, јлбан≥€, јндорра, јнтигуа та Ѕарбуда, јргентина, Ѕагамськ≥ ќстрови, Ѕарбадос, Ѕел≥з, Ѕельг≥€, Ѕ≥лорусь*, Ѕолгар≥€*, Ѕосн≥€ та √ерцеговина, Ѕотсвана, Ѕруней, ¬енесуела, ¬≥рмен≥€*, √ондурас, √ренада, √рец≥€, √руз≥€*, ƒан≥€, ƒом≥н≥канська –еспубл≥ка, ≈квадор, ≈ль-—альвадор, ≈стон≥€*, ≤зрањль, ≤нд≥€, ≤рланд≥€, ≤сланд≥€, ≤спан≥€, ≤тал≥€,  азахстан*,  итай, √онконг,  итай, ћакао,  ≥пр,  олумб≥€,  оре€, Ћатв≥€*, Ћесото, Ћитва*, Ћ≥бер≥€, Ћ≥хтенштейн, Ћюксембург, ћаврик≥й, ћакедон≥€, ћалав≥, ћальта, ћаршаллов≥ ќстрови, ћексика, ћолдова*, ћонако, Ќам≥б≥€, Ќ≥дерланди, Ќ≥меччина, Ќ≥уе, Ќова «еланд≥€, Ќорвег≥€, ќстрови  ука, ѕанама, ѕ≥вденно-јфриканська –еспубл≥ка, ѕортугал≥€, ѕольща, –‘*, –умун≥€*, —амоа, —ан-ћарино, —ан-“оме ≥ ѕринс≥п≥, —ваз≥ленд, —ейшельськ≥ ќстрови, —ент-¬≥нсент ≥ √ренад≥ни, —ент- ≥тс ≥ Ќев≥с, —ент-Ћюс≥€, —ерб≥€*, —ловацька –еспубл≥ка, —ловен≥€, —получене  орол≥вство ¬еликоњ Ѕритан≥њ та ѕ≥вн≥чноњ ≤рланд≥њ, —Ўј, —уринам, “онга, “рин≥дад ≥ “обаго, “уреччина, ”горщина*, ”крањна, ‘≥дж≥, ‘≥нл€нд≥€, ‘ранц≥€, ’орват≥€, „еська –еспубл≥ка*, „орногор≥€, Ўвейцар≥€, Ўвец≥€, япон≥€.

* - позначен≥ крањни, колишн≥ республ≥ки —–—–, що п≥дписали угоду про в≥дм≥ну або спрощенн€ процедури легал≥зац≥њ документ≥в.

 ожна держава висуваЇ своњ вимоги щодо реЇстрац≥њ чи роз≥рванн€ шлюбу, тому коли ви в≥дв≥даЇте органи –ј÷—у, детально розпитайте про необх≥дн≥ документи, щоб ви не втрачали зайвого часу.

ѕотр≥бно замислитис€ також про шлюбний контракт. ” шлюбному контракт≥ передбачаютьс€ майнов≥ права та обовТ€зки подружж€, зокрема, питанн€, повТ€зан≥ з правом власност≥ на майно, €к придбане до шлюбу, так ≥ п≥д час шлюбу, отримане в подарунок чи успадковане одним з подружж€, а також питанн€, повТ€зан≥ з утриманн€м подружж€, та ≥нш≥. ѕотурбуйтесь про своЇ майбутнЇ, збереж≥ть впевнен≥сть у завтрашньому дн≥. Ўлюбний контракт н≥коли не буде зайвим, особливо €кщо ¬аш обранець-≥ноземець.

«аконодавством передбачено, що ж≥нка та чолов≥к, €к≥ бажають зареЇструвати шлюб, подають особисто письмову за€ву за встановленою формою до будь-€кого органу державноњ реЇстрац≥њ акт≥в цив≥льного стану на њх виб≥р. ќсоби, €к≥ ран≥ше перебували в шлюб≥, можуть зареЇструвати повторний шлюб т≥льки при предТ€вленн≥ документ≥в, що п≥дтверджують припиненн€ попереднього шлюбу.ƒл€ ≥ноземц≥в та ос≥б без громад€нства таким документом може бути р≥шенн€ суду про роз≥рванн€ шлюбу, €кщо законодавством ≥ноземноњ держави воно Ї остаточним, св≥доцтво про роз≥рванн€ шлюбу або смерть другого з подружж€ чи ≥нш≥ документи про п≥дтвердженн€ припиненн€ попереднього шлюбу, €к≥ передбачен≥ законодавством ≥ноземноњ держави, видан≥ компетентним органом та в≥дпов≥дним чином легал≥зован≥.

≤ноземц≥ та особи без громад€нства дл€ реЇстрац≥њ шлюбу в ”крањн≥ повинн≥ предТ€вити нац≥ональний паспорт або паспортний документ з в≥дм≥ткою про реЇстрац≥ю уповноваженого органу щодо законност≥ њх перебуванн€ в ”крањн≥, €кщо ≥нше не передбачене чинним законодавством ”крањни.

ѕри реЇстрац≥њ шлюбу в державних органах реЇстрац≥њ акт≥в цив≥льного стану ”крањни, €кщо в паспортах або паспортних документах ≥ноземц≥в та ос≥б без громад€нства в≥дсутн≥ в≥домост≥ про с≥мейний стан њх власник≥в, то вони повинн≥ одночасно подати документ про те, що не перебувають у шлюб≥, виданий компетентним органом крањни свого громад€нства або крањни пост≥йного проживанн€, та легал≥зований належним чином.

«азначен≥ документи можуть бути також видан≥ або легал≥зован≥ консульською установою або дипломатичним представництвом ц≥Їњ крањни в ”крањн≥ та надал≥ легал≥зован≥ ћ≥н≥стерством закордонних справ ”крањни.

якщо в паспортах або паспортних документах Ї в≥дм≥тка про припиненн€ шлюбу вищезазначених ос≥б, документ про те, що особа не перебуваЇ в шлюб≥, повинен бути предТ€влений за пер≥од п≥сл€ роз≥рванн€ шлюбу.

ƒо документ≥в ≥ноземц≥в, ос≥б без громад€нства, €к≥ Ї п≥дставою дл€ реЇстрац≥њ шлюбу, складених ≥ноземною мовою, обовТ€зково додаЇтьс€ переклад тексту на украњнську мову, достов≥рн≥сть €кого засв≥дчуЇтьс€ дипломатичним представництвом або консульською установою ”крањни за кордоном, посольством (консульством) держави, громад€нином €коњ Ї ≥ноземець (крањни пост≥йного поживанн€ особи без громад€нства), ћ≥н≥стерством закордонних справ, ≥ншим в≥дпов≥дним органом ц≥Їњ держави або нотар≥усом.

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2016-11-23; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 694 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

—тудент всегда отча€нный романтик! ’оть может сдать на двойку романтизм. © Ёдуард ј. јсадов
==> читать все изречени€...

739 - | 561 -


© 2015-2023 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.01 с.