Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Постанова про проведення перевірки




4.1. Для здійснення перевірки приймається постанова, в якій зазначаються підстави, що свідчать про можливі порушення законності, з обґрунтуванням необхідності вчинення дій, передбачених пунктами 3, 4, 5 частини 1 статті 20 Закону України "Про прокуратуру".

4.2. Постанову про проведення перевірки приймає:

- Генеральний прокурор України, його перший заступник або заступник, який за розподілом обов'язків відповідає за вказаний напрям роботи;

- прокурори Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, перші керівники спеціалізованих прокуратур (на правах обласних), їх перші заступники, заступники, які за розподілом обов'язків відповідають за вказаний напрям роботи;

- прокурори міст, районів, міжрайонні, керівники спеціалізованих прокуратур районного рівня, їх перші заступники і заступники, які за розподілом обов'язків відповідають за вказаний напрям роботи.

4.3. Постанова про проведення перевірки виготовляється на бланку відповідної прокуратури та підписується прокурором, який прийняв постанову. У постанові зазначається:

- дата та місце її прийняття;

- підстави для здійснення перевірки, що свідчать про можливі порушення законності;

- об'єкт перевірки;

- обґрунтування необхідності вчинення відповідних перевірочних дій;

- порядок оскарження постанови;

- відомості про спосіб надання копії постанови об'єкту перевірки;

- дані про посадову особу, яка її винесла та підписала.

4.4. Копія постанови про проведення перевірки надається представнику підприємства, установи, організації, фізичній особі - підприємцю особисто або шляхом передачі до підрозділу, який здійснює реєстрацію вхідних документів об'єкта перевірки, надсилається поштою або надається в будь-який інший спосіб.

4.5. У разі ухилення представника об'єкта перевірки від особистого отримання постанови прокурором, який її надавав, у постанові робиться відмітка про це. Ухилення представника об'єкта перевірки від отримання постанови не зупиняє проведення прокурорської перевірки.

4.6. За необхідності дослідження під час перевірки законності діяльності інших об'єктів перевірки з використанням повноважень, передбачених пунктами 3, 4 і 5 частини 1 статті 20 Закону України "Про прокуратуру", прокурором приймається постанова про проведення перевірки відповідного об'єкта перевірки.

4.7. Прокурор, який ініціював перевірку із залученням прокурора іншого регіону, до відповідного доручення долучає примірник постанови про проведення перевірки. Прокурором, який безпосередньо буде здійснювати перевірку, додаткова постанова не виноситься.

4.8. Прокурор, який ініціював перевірку із залученням прокурора іншого регіону, у разі скасування постанови про проведення перевірки упродовж доби повідомляє про це прокурора іншого регіону. В такому ж порядку прокурор іншого регіону інформує прокурора, який ініціював перевірку, про наявні рішення щодо заборони йому здійснювати перевірку.

4.9. Копія постанови про проведення перевірки після прийняття надсилається прокурору вищого рівня.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 577 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

80% успеха - это появиться в нужном месте в нужное время. © Вуди Аллен
==> читать все изречения...

2294 - | 2147 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.