Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Порядок подання і захисту курсової роботи




Курсова робота допускається до захисту, але повертається на доопрацювання, якщо:

· тема розкрита недостатньо;

· матеріал якогось розділу не розкриває теми;

· недостатній обсяг одного розділу;

· відсутні посилання на джерела інформації, а є запозичення в тексті роботи;

· вступ та висновки не відповідають вимогам;

· зміст не пов’язаний з темою курсової роботи.

Курсова робота не допускається до захисту, якщо:

§ не розкрито 2/3 питань;

§ робота неохайно оформлена;

§ роботу списано з літературних джерел, тобто вона не має самостійного характеру;

§ тему роботи не розкрито;

§ готова робота здається пізніше, ніж за 5 днів до захисту.

Попередня оцінка курсової роботи в рецензії звучить так:

o робота допускається до захисту;

o робота не допускається до захисту;

o робота допускається до захисту за умовою, що будуть усунені всі недоліки.

Остаточна оцінка залежить від того, як студент виступить при захисті; студент відповідає на питання щодо змісту курсової роботи в розрізі теми. Враховується також якість виконання курсової роботи.

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Якість виконання оцінюється за критеріями: науковий рівень роботи; практичне спрямування роботи; самостійність студента у викладенні матеріалу теми; логіка розкриття теми, стиль; оформлення матеріалів роботи, схем, графіків; використання (застосування) наведених пропозицій в практичній діяльності підприємств, установ, організацій.

Оцінка «відмінно» виставляється тоді, коли студент вільно володіє проблемою, здійснює самостійний аналіз опрацьованого матеріалу, використав значну кількість наукової літератури, опанував всю різноманітність теорій і гіпотез з даної проблеми, вийшов на високий рівень теоретичних узагальнень, застосував теоретичні знання, прийоми і методи економічного аналізу на практиці, а його робота виконана з дотриманням усіх необхідних вимог.

Оцінка «добре» виставляється за добре виконану курсовуроботу, але при захисті студент, виявивши достатній рівень підготовки, допускає неточності у трактуванні окремих проблем, відчуває певні труднощі в теоретичному їх узагальненні, не використав усіх можливих літературних джерел, не повністю виконав окремі завдання пунктів змісту, не в достатній мірі володіє математичним апаратом економічного аналізу.

Оцінка «задовільно» виставляється, якщо студент орієнтується в обраній темі, але не може без допомоги зробити висновки, пов'язати теоретичні узагальнення з практикою, не вміє логічно викласти проблеми, не виправив повністю недоліки, наведені у рецензії, не повністю розкрив або не розкрив зовсім питання змісту.

Оцінка «незадовільно» виставляється тоді, коли студент, навіть за наявності курсової роботи, яка допущена до захисту, не може доповісти її зміст, не відповідає на додаткові запитання.

ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБІТ

У вступі розглядаються: актуальність теми, її теоретичне та практичне значення; мета, яку ставить перед собою автор при написанні роботи; завдання автора щодо досягнення мети; короткий огляд літературних джерел.

Перший розділ - теоретичний. Тут висвітлюються різні точки зору щодо аналізу даної проблеми; методи, що використовуються при написанні курсової роботи.

Другий розділ – прикладний. В розділі дається техніко-економічна характеристика підприємства (1-2 сторінки). Цей розділ містить аналіз показників діяльності досліджуваного підприємства в динаміці на підставі даних додатків за останні періоди за допомогою методів, описаних в першому розділі. Тут потрібно дати оцінку проблемам, недолікам, виявити позитивні тенденції розвитку.

В третьому розділі на основі ретельно проаналізованого матеріалу окреслюються напрямки підвищення ефективності діяльності підприємства, наводиться розрахунок економічного або обґрунтування соціального ефекту від впровадження пропозицій автора у практику роботи конкретного підприємства.

Цей розділ може містити опрацювання зарубіжного досвіду діяльності об'єкта дослідження та використання його для вирішення проблем в Україні.

Кожен з розділів в роботі розбивається на підрозділи так, щоб ці підрозділи були частками цілого, а також дотримувалась завершеність думки та логічність переходу від одного підрозділу до іншого Розділи курсової роботи повинні бути пов'язані один з одним або доповнювати один одного і становити певну цілісність.

Теоретичні і методичні положення, викладені в першому розділі, є вихідною точкою для аналізу економічних явищ, що висвітлюються в другому розділі. Дані цього аналізу, а також теоретичні передумови – основа рекомендацій, що висвітлюються в заключному третьому розділі роботи.

В кінці розділу повинно бути узагальнення викладеної думки, невеликий висновок.

Висновки і пропозиції (1-2 сторінки) повинні логічно завершувати роботу і мати конкретний характер. Тут аналізуються поставлені у вступі завдання, узагальнюються дослідження діяльності підприємства, вказуються пропозиції студента щодо підвищення ефективності діяльності у напрямку, який досліджувався в роботі.

В списку використаної літератури вказуються лише ті джерела, які були використані при написанні курсової роботи. В додатках розміщуються форми звітності та інші документи, за даними яких проведено аналіз.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-12; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 297 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Слабые люди всю жизнь стараются быть не хуже других. Сильным во что бы то ни стало нужно стать лучше всех. © Борис Акунин
==> читать все изречения...

2233 - | 2154 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.