Така постановка зубів може бути проведена в простому шарнірному окклюдаторе по індивідуально оформленим оклюзійним поверхонь або за стандартними постановочним майданчикам. Індивідуальне оформлення оклюзійних поверхонь здійснює лікар в порожнині рота пацієнта після визначення центрального співвідношення щелеп. Для цієї мети застосовують замість базисів з воску тверді базиси з оклюзійними валиками з термопластичної слепочной маси.
Завдяки використанню феномена Хрістенсен оклюзійний валик для верхньої щелепи набуває опуклу форму в області бічних зубів, а оклюзійний валик для нижньої щелепи - увігнуту форму. Краще прилягання валиків один до одного забезпечується притиранням їх в порожнині рота кашкою з пемзи при всіляких рухах нижньої щелепи. Твердий базис може бути виготовлений з пластмаси, а оклюзійні валики – з воску з додаванням корунду.
Після притирання оклюзійних валиків базиси з оклюзійними валиками фіксують в порожнині рота в положенні центральної оклюзії металевими дужками і переносять на моделі, які зміцнюють за допомогою гіпсу в оклюдатор.
Для постановки зубів знімають з моделі верхньої щелепи базис з оклюзійним валиком і роблять на моделі новий базис. Посередині альвеолярного відростка прикріплюють постановочний восковий валик і расстанавливаются зуби. Підібрані зуби ставлять на модель верхньої щелепи по притертою оклюзійної поверхні нижнього валика, а потім встановлюють нижні зуби по зубному ряду верхньої щелепи.
Стандартні постановочні майданчики з металу або пластмаси мають подковообразную форму зі сферичною поверхнею, середній радіус якої 10,4см або 9см (М. А. нападаючи, А. Л. Сапожников).
Після визначення оклюзійної висоти в клініці на восковий валик базису нижньої щелепи накладають стандартну металеву постановочну майданчик і фіксують її розплавленим воском. Знову вводять базис з оклюзійним валиком і постановочної майданчиком в порожнину рота хворого і роблять корекцію шляхом додавання воску відповідно до сагітальній і трансверсального рухами нижньої щелепи. Потім валики з базисами фіксують в положенні центральної оклюзії в оклюдатор і ставлять зуби на верхній базис по сферичної платівці, встановленої на оклюзійному валику для нижньої щелепи.
Спосіб застосування постановочної майданчики Нападова і Сапожннкова. Постановочна майданчик складається з трьох частин; двох бічних - сферичної поверхні радіусом 9см і передньої горизонтальної площадки, вирізаної у вигляді сектора. Бічні частини майданчика з'єднані з передньої за допомогою шарнірів. У бічних ділянках майданчика зроблені прорізи, в які вставляють стрілки-покажчики, які мають напрямок радіусів сферичної поверхні.
За допомогою видозміненого апарату Ларіна зі знімною внутрішньоротової формує платівкою надають оклюзійним валикам сферичну поверхню. Визначають центральне співвідношення щелеп і загіпсовують моделі в оклюдатор. Оклюзійний валик нижньої щелепи зрізають в бічних ділянках і під контролем оклюзійних валика верхньої щелепи на нижньому валику встановлюють сферичну площадку.Затем знімають з моделі верхньої щелепи базис з оклюзійним валиком, в прорізи бічних частин постановочної майданчики вставляють стрілки-покажчики і встановлюють бічні частини майданчика таким чином, щоб стрілки-покажчики співпали з вершинами альвеолярних відростків обох щелеп.
Встановивши установчу майданчик па альвеолярную частина моделі нижньої щелепи міцно закріплюють її бічні частини розплавленим носком, видаляють стрілки-покажчики і приступають до постановки зубів верхньої щелепи. Ставлять зуби верхньої щелепи, знімають з моделі нижньої щелепи постановочну майданчик і ставлять зуби нижньої щелепи по верхніх.