Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Характеристика тканин, з яких виготовляється вироби




ЗВІТ

З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ НА ПІДПРИЄМСТВІ:

«Херсонське УПП УТОГ «Швейна фабрика»».

 

 

Студентки 4 курсу, групи ЕТВ

напряму підготовки 6.051601 –

«Технологія та дизайн текстильних

матеріалів»

Карабаненко В.В.

 

Керівник практики

від підприємства: Павленко О.Г

гол.інженер

 

Керівник практики

від кафедри: Закора О.В.

к.т.н., доц.

 

м. Херсон – 2014 рік

ЗМІСТ

1. Характеристика асортименту продукції, що випускається…………….……............3

2. Характеристика тканин, з яких виготовляються вироби……………………………5

3. Технологічний процес виготовлення тканини………………………………..............6 3.1 Підйомно-транспортне устаткування …… ………………………………………10

4. Питання стандартизації і технологічного контролю………………………..............18

5. Охорона праці і види інструктажу……………………………………..…...………..14

 

 

Характеристика асортименту продукції, що випускається

Технічні тканини займають близько 20% ринку тканин і це говорить про їх популярність і зажадалася на ринку. З назви стає зрозуміло, що цей вигляд тканин по більшій мірі використовується на промислових виробництвах, для забезпечення різних технологічних процесів. Технічні характеристики технічних тканин набагато кращі, ніж в текстильних. Найчастіше технічні тканини міцніші і мають цілий ряд ваговитих переваг.

Тканина технічна текстильна використовується для виготовлення деталей машин, установок, споруд, а також різних технічних виробів. Виробляється майже зі всіх видів текстильних волокон і ниток. Як технічні тканини можуть використовуватися і деякі побутові тканини (наприклад, марля, міткаль, саржа) для виготовлення кальки, прокладок, чохлів і тому подібне До технічних тканин зазвичай пред'являються підвищені вимоги в порівнянні з побутовими. Більшість технічних тканин виробляють полотняним переплетенням (одно- і багатошаровим), оскільки воно забезпечує найміцніший зв'язок між основою і утоком.

Сфера їх вживання величезна, практично немає такої галузі промисловості або господарства, де б не використовувалися технічні тканини:

- для автомобільної і гумотехнічної промисловості;

- для авіаційнно-космічної промисловості;

- для поліграфічної промисловості;

- для підприємств металургійної промисловості і металообробки та інші.

У нашому випадку, технічні тканини застосовуватимуться для авіаційнно-космічної промисловості на заводі "Авіа-Про".

Парашут — пристрій з тканини, в основному у вигляді півсфери, до якого стропами прикріплена підвісна система або вантаж. Служить для уповільнення руху предмету в повітрі.

Параплан — безмоторний пілотований літальний апарат з нерухомим крилом, планер з м'яким двохоболонковим крилом, яке надувається через повітрозабірники набігаючим потоком повітря

Авіаційні, літакові ремені безпеки – статичні ремені безпеки, з кріпленням до каркаса крісла в двох місцях.

Чохли тканинні -призначені для зберігання крісла.

 

 

Характеристика тканин, з яких виготовляється вироби

Обраний матеріал – склотканина.

Скловолокно — волокно або комплексна нитка, формовані із скла. У такій формі скло демонструє незвичайні для себе властивості: не б'ється і не ламається, а замість цього легко гнеться без руйнування. Це дозволяє ткати з нього - склотканина.

Скловолокно природного походження зустрічається в місцях, де у минулому відбувалися виверження вулканів, назва даного вигляду волокон — волосся Пеле. Волосся Пеле має хімічний склад базальтових порід, має включення кристалів і по фізіко-механічніх властивостях не є аналогами скловолокна.

В наш час матеріали на основі склотканини із-за властивої їм міцності і корозійної стійкості отримали широке вживання в процесі виготовлення човнів, труб, цистерн під агресивні середовища і деяких інших виробів.

Склотканина не піддається корозії, незаймисті, негорючі, володіють високою хімічною стійкістю. Робочий діапазон температур для склотканини від -200 до +550 °С.

Отже, відомо, що склотканина створена на основі композиту штучного скла. Перше вживання даного елементу — фільтри домашніх печей і електроізоляція. Завдяки новим розробкам хімічної промисловості, відкрилися і нові властивості даного матеріалу: висока питома міцність, стійкість до старіння, удароміцність, низька теплопровідність і електропровідність. Відповідно, розширилася сфера її застосування. Сьогодні вона є елементом технологічного процесу виготовлення звукових бар'єрів від літаків і автомобілів, спортивного устаткування і теплоізоляції, електроізоляції і прозорих покрівельних панелей, корпусів човнів і звукопоглинальних панелей, лопатей млинів і так далі.

Я була свідком, як на заводі склотканина застосовувалася для обшивки крил, лопатей, пропелера, фюзеляжу та інших елементів літака.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-09-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 431 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Лаской почти всегда добьешься больше, чем грубой силой. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2354 - | 2220 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.