Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Пропонується обговорення за такими напрямками




Лабораторія моніторингу суспільно-політичних процесів

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у науковій інтернет-конференції “ Соціальна ситуація особистісного та суспільного розвитку: досвід та проблеми дослідження”.

Термін проведення інтернет-конференції – з 30 вересня – 31 жовтня 2011 р.

Організатор конференції – лабораторія моніторингу суспільно-політичних процесів Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

Пропонується обговорення за такими напрямками

1. Соціальна ситуація як об’єкт психологічного дослідження: історія, досвід, перспективи.

2. Ситуаційні чинники особистісного та суспільного розвитку в суспільстві, що трансформується. Ресурси і ризики сучасної соціальної ситуації в Україні для розвитку особистості і суспільства.

3. Соціальна ситуація та актуальна соціалізація індивідуальних і групових суб`єктів.

4. Політична, економічна та етнонаціональна складові соціальної ситуації та їх вплив на особистісний та суспільний розвиток.

5. Освітній вимір соціальної ситуації в сучасній Україні.

6. Особистість і громада у професійному зрізі соціальної ситуації. Престижність професії як відбиття особою та групою місця на соціальних сходах.

7. Методи дослідження соціальної ситуації. Проблеми моніторингу соціальної ситуації особистісного та суспільного розвитку.

Для орієнтації в зазначеній тематиці на сайті викладено окремі публікації співробітників лабораторії моніторингу суспільно-політичних процесів та орієнтовний перелік джерел за напрямками, що розробляються.

Метою проведення конференції є обговорення актуальних проблем психології соціальних ситуацій, ситуаційних чинників особистісного та суспільного розвитку, методів дослідження соціальних ситуацій.

Головна ідея конференції – залучення широкої аудиторії фахівців у галузі гуманітарних наук (психології, соціології, політології, філософії, педагогіки) до обговорення зазначеної тематики.

Обговорення надісланих матеріалів відбуватиметься в таких режимах:

1) з 30 вересня 2011 р. до 31 жовтня 2011 р. – на форумі ІСПП НАПН України за адресою: http://www.ispp.org.ua/forum/index.php у відповідному розділі форуму;

2) з 12 по 14 жовтня 2011 р. – в режимі живого спілкування в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції "Проблеми політичної психології та її роль у становленні громадянина української держави"
(12–14 жовтня, м. Київ).

3) з 14 по 16 жовтня 2011 р. у форматі пост-конференційногорефлексивного тренінг-практикуму "Ситуаціятенденціяновоутворення". (Дивись анонс в кінці цього повідомлення).

Щоб отримати доступ до матеріалів конференції і брати участь в їх обговоренні, необхідно зареєструватись як учасники форуму з внесенням фактичних (не віртуальних!) даних. Зареєстровані учасники форуму, що не надіслали своїх матеріалів, матимуть змогу контактувати на форумі з авторами публікацій, що їх зацікавили.

Термін подачі матеріалів на конференцію – з 30 вересня до31 жовтня 2011 р.

Обсяг матеріалів – від 2-х сторінок. Електронна адреса: monitoring_inet_conf@ukr.net

Увага! Надіслані статті, що відповідатимуть вимогам ВАК України, будуть приєднані до матеріалів Всеукраїнської конференції з політичної психології і опубліковані у збірнику наукових статей, внесеному ВАК України до переліку фахових видань у галузі психології. Електронний варіант збірника буде викладений у форматі *.pdf на сайті Інституту. Вимоги: обсяг12-15 сторінок, текстовий редактор – Microsoft Word, формат сторінки – А4 (297х210 мм), поля – 20 мм, гарнітура – Times, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal, абзацний відступ – 1,25 см. Перший рядок – назва доповіді великими літерами півжирним шрифтом; другий рядок – П.І.Б. автора (авторів) повністю; третій рядок – науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи (навчання), місто, телефон; четвертий рядок – відступ (подвійний інтервал); далі – коротка анотація і ключові слова (українською, російською, англійською мовами).

Координати організаторів інтернет-конференції:





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-09-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 329 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Начинать всегда стоит с того, что сеет сомнения. © Борис Стругацкий
==> читать все изречения...

2349 - | 2104 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.