Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Недоліки багатотомних архівів




· При пошкодженні одного з томів, неможливо відкрити повний архів.

 

1.4. Інсталяція програмного забезпечення.

Коли пройдено етапи придбання та інвентаризації програмного забезпечення, можна розпочинати його встановлення на комп’ютерах. Необхідно запровадити централізовану політику інсталяції та призначити особу або підрозділ, які відповідатимуть за розгортання ПЗ. Окрім того, слід провести певні заходи, щоб інсталяцію програм могли здійснювати лише відповідальні за неї особи. Прийняту політику інсталяції необхідно довести до відома всіх працівників та керівників підрозділів. Встановіть стягнення для тих, хто не дотримуватиметься їх.

Врахуйте наведені нижче рекомендації.

· Забезпечте технічну підтримку лише схвалених для використання прикладних програм та пристроїв.

· Забороніть встановлення без попереднього схвалення програмних і апаратних засобів на пристроях (настільних та портативних комп’ютерах і серверах).

· Відключіть команди запуску програм та встановлення і видалення програм у меню Пуск (Start) на всіх комп’ютерах.

· Відключіть режим автоматичного запуску на всіх комп’ютерах із пристроями для зчитування компакт-дисків.

· Запровадьте процедуру деінсталяції будь-яких програмних і апаратних засобів, встановлених без дозволу.

За відсутності відповідної політики інсталяції компанії загрожують:

· Ураження систем вірусами.

· Порушення системи захисту.

· Втрата даних.

· Зменшення пропускної здатності мережі через виконання несхвальних програм.

Звичайно, ліцензійну документацію, посібники користувача, інсталяційні носії тощо необхідно зберігати у безпечному місці та регулярно поповнювати після інсталяції. Відповідальність за це має бути покладено напевний підрозділ.

 

1.5. Порівняльна характеристика оераційної системи (Windows та Linux)

Операційна система − це основа програмного забезпечення, комплекс службових і системних програмних засобів, який забезпечує взаємодію комп'ютера і користувача, а також засобів вводу-виводу інформації.

На сьогодні найпоширенішими гілками програмного забезпечення для ПК є наступні.

Windows − операційна система корпорації Майкрософт (Microsoft), є найпоширенішою операційною системою у світі. Відрізняється простотою експлуатації й інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Лідером на даний момент є операційна система Windows 7, на зміну якій прийшла операційна система Windows 8.Mac OS (Macintosh Operating System), розроблена корпорацією Apple. Ця операційна система була заснована на прототипі графічного інтерфейсу користувача, запозиченого інженерами Apple у дослідницькому центрі Xerox PARC. Розроблювачі Macintosh запозичили окремі ідеї прототипу Xerox, розробивши і розширивши їх, додавши, у тому числі, поняття «папок» і «файлів»,які успішно використовується і в наш час.GNU/Linux − працює на PC-сумісних системах сімейств IA-64, AMD64, Intel x86, PowerPC, ARM і багатьох інших. До операційної системи GNU/Linux також часто відносять програми, які доповнюють цю операційну систему, і прикладні програми останніх версій, які роблять її повноцінним багатофункціональним операційним середовищем. На відміну від більшості інших операційних систем GNU/Linux не має єдиний «офіційної» комплектації. Замість цього GNU/Linux поставляється у великій кількості так званих дистрибутивів, у яких програми GNU поєднуються з ядром Linux й іншими програмами. Найбільш популярними дистрибутивами GNU/Linux є Ubuntu, Red Hat, Fedora, Debian.За даними компанії Net Applications, у листопаді 2013 року ринкова частка становила: Windows − 89,35 %, Mac − 6,25 %, Linux − 4,1% інші − менше 1%.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-04-03; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 385 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Надо любить жизнь больше, чем смысл жизни. © Федор Достоевский
==> читать все изречения...

2376 - | 2051 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.