Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Критерії оцінювання навчально-дослідного завдання




 

Індивідуальна навчально-дослідна робота із дисципліни «Зобов’язальне право» включає науково-дослідне завдання, написання статей тез доповідей на наукові конференції, розробка слайдів та написання ессе.

 

5 балів студент отримує при написанні наукової статті, її опублікування у збірнику матеріалів конференцій чи виступ на конференціях.

4,5 балів студент отримує при написанні індивідуального навчально-дослідного завдання з використанням як теоретичного так і практичного матеріалу; робота повинна бути представлена у формі виступу з використанням елементів мультимедійної техніки; прекрасне володіння теоретичним матеріалом та надання науково-обґрунтованих відповідей на поставлені запитання слухачів (викладача та студентів); дотримання правил щодо оформлення роботи (ІНДЗ) відповідно до вимог написання індивідуального навчально-дослідного завдання.

4 бали студент отримує при написанні індивідуального навчально-дослідного завдання з використанням як теоретичного так і практичного матеріалу; робота повинна бути представлена у формі виступу перед аудиторією. Недотримання всіх вимог щодо оформлення ІНДЗ. При захисті студент допускає незначні помилки в поясненні окремих термінів і категорій, при зауваженнях викладача він швидко орієнтується і знаходить правильні відповіді.

3,5 балів студент не орієнтується в проблемі теми індивідуальної роботи, показує незадовільну теоретичну підготовку, неправильно орієнтується в підборі та опрацюванні літератури. При захисті роботи дає не точні відповіді.

3 бали студент показав низькі знання з теоретичної підготовки по роботі або дає відповіді на питання частково, вимоги щодо оформлення не додержані.

2,5 балів студент показав дуже низькі знання з теоретичної частини роботи, або дає відповіді на питання частково, відсутнє додержання вимог щодо написання індивідуальних навчально-дослідних робіт.

0 балів ІНДЗ не здано.

 

 

 


Критерії оцінювання модульної контрольної роботи

з дисципліни “Зобов’язальне право”

 

Модульна контрольна складається з 5 варіантів формалізованих завдань рівнозначної складності, термін виконання яких знаходиться в межах 45-50 хвилин.

Кожне завдання складається з 2-х теоретичних та 4-х тестових завдань.

Максимальну кількість балів, які студент може отримати за написання модульної контрольної роботи 1 – 11 балів.

Критерії оцінок за теоретичну частину

 

За 1 теоретичне питання студент отримує максимум 3,5 бали. В сумі за 2 питання – 7 балів.

7 – 6,5 балів – студент дає вичерпну відповідь на питання, показує глибокі ґрунтовні знання, вміє творчо мислити і давати оригінальне тлумачення проблем, здатен самостійно розкривати зміст понять, аналізувати, узагальнювати та робити висновки.

6,4 - 6 балів – студент дає відповідь на питання, допускає незначні помилки при вирішенні тестових завдань, допускає неточності при розкритті категорійно-понятійного апарату;

5,9 – 5,5 балів – студент дає відповідь на питання з помилками, при вирішенні тестових завдань допускає значний обсяг помилок;

5,4 – 4 балів – студент дає відповідь на питання зі значними помилками, невірно вирішує тести, дає визначення не всіх термінів та допускає помилки;

3,9 – 3,5 балів – студент не дає відповіді на питання, допускає значний обсяг помилок у вирішенні тестів;

3,4 – 3 балів – студент не дає відповіді на питання, допускає грубі помилки при вирішенні тестів;

2,9 – 0 балів – студент не орієнтується у темі семінарського заняття, не дає відповіді на жодне з питань, не може розкрити суть термінів.

 

Критерії оцінок за тестові завдання

 

За кожну правильну відповідь по тесту студент отримує 1бал, максимально в сумі 4 бали.

 

 

Розглянуто та ухвалено на засіданні кафедри

Філософії і права

протокол № ___ від «__» серпня 2011 р.

В.о. завкафедри ____________ к.ю.н. Мартинюк Т.М.

ПОЛОЖЕННЯ

Про систему оцінювання навчальних досягнень студентів в умовах кредитно – модульної системи організації навчального процесу

навчальної дисципліни „Зобов’язальне право”

 

Навчальна дисципліна «Зобов’язальне право» вивчається 36 години аудиторно – з них лекції 18 год., семінари - 18 год., самостійна робота студента – 36 год., в тому числі ІНДЗ – 7 год. протягом одного семестру.

На лекціях студенти отримують основні теоретичні знання з дисципліни, а на семінарських поглиблено вивчають теми курсу “Зобов’язальне право”.

Щоб ефективно працювати, слід ретельно готуватися до занять, опрацьовувати широке коло наукової літератури, брати активну участь в обговоренні питань, що виносяться на семінар.

Щоб успішно завершити вивчення дисципліни “ Зобов’язальне право ”, згідно Положення про систему оцінювання навчальних досягнень студентів в БДФА, - студентам слід пам'ятати, що вона поділена на два модулі. Завершується вивчення навчальної дисципліни підсумковим модульним контролем.

Впродовж семестру студент може набрати максимально 100 балів: модуль – 95 балів, який включає семінарські заняття та модульні контрольні роботи – 11 та 12 балів; модуль 2 – ІНДЗ – 5 балів.

Модуль І поділений на два змістових модулі. Змістовий модуль І – 24 бали, змістовий модуль ІІ – 48 балів. Форма проведення модульного контролю – модульна контрольна робота 1 – 11 балів, модульна контрольна робота 2 – 12 балів, що проводиться на останньому семінарському занятті першого і другого змістових модулів (1 академічна година).

Пропуски лекцій та семінарів з поважних причин обов'язково відпрацьовуються.

Пропуск модульної контрольної роботи без поважної причини означає, що студент набирає 0 балів. Пропустивши модульну контрольну роботу з поважної причини, студент має право скласти її у термін, визначений деканатом, але до завершення вивчення дисципліни.

Критерії, які використовуються для поточного та модульного контролю, обов’язково фіксуються. При відповіді на семінарському занятті та опрацювання інших видів робіт (есе, доповіді, визначення понять (категорій), практичні завдання), оцінювання навчальних досягнень здійснюється відповідно до критеріїв оцінювання.

Індивідуальні навчально-дослідні завдання (ІНДЗ) включають написання статей та тез на науково-практичні конференції, науково-дослідну роботу, яку студент може виконати один раз протягом вивчення дисципліни.

Визначення підсумкової рейтингової оцінки, оцінки за національною шкалою та за шкалою ЕСТS здійснюється згідно Шкали оцінювання навчальних досягнень студентів, що нижче вказується.

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 324 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Либо вы управляете вашим днем, либо день управляет вами. © Джим Рон
==> читать все изречения...

2229 - | 1966 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.018 с.