Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Порядок формування Парламенту




ПОЛОЖЕННЯ про Студентський Парламент Вінниччини

Загальні положення

1.1. Студентський Парламент Вінниччини (далі - Парламент) є консультативно-дорадчим органом при голові облдержадміністрації.

Студентський Парламент Вінниччини (далі - Парламент) є консультативно-дорадчим органом при голові облдержадміністрації та обласної Ради.

1.2. Мета роботи Парламенту - створення сприятливого середовища для задоволення соціальних, інтелектуальних, творчих, духовних, економічних та інших інтересів студентської молоді Вінницької області.

1.3. Завданнями Парламенту є:

підготовка та внесення на підставі аналізу проблем і потреб молоді, суспільної та соціально-економічної ситуації в області пропозицій та рекомендацій своїх керівних органів голові облдержадміністрації щодо вироблення та реалізації державної молодіжної політики в області у сферах освіти, праці, культури, охорони здоров'я, сім'ї, дітей материнства й батьківства, соціального становлення та розвитку молоді;

розвиток студентського руху та студентського самоврядування на Вінниччині;

налагодження ефективної взаємодії між студентством області, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, іншими органами, закладами, установами, організаціями, що працюють із студентами;

захист прав та інтересів студентської молоді області;

активізація громадської активності студентів Вінниччини;

розвиток наукового, інтелектуального та творчого потенціалу студентської молоді області;

підвищення рівня правової освіти та правової культури студентів;

формування національних і загальнолюдських цінностей у студентської молоді області;

пропагування здорового способу життя та змістовних форм дозвілля у студентському середовищі;

залучення студентів до участі у програмах міжнародних фондів, в обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах та обмінах молодіжного спрямування.

1.4. Парламент керується у своїй діяльності Конституцією України, чинним законодавством України, рішеннями обласної ради, розпорядженнями голови облдержадміністрації та цим Положенням.

1.5. Парламент здійснює свою діяльність в інтересах студентства області.

1.6. Парламент у своїй діяльності керується принципами демократичності, законності, гласності, толерантності, гуманності, колегіальності, відкритості.

1.7. Парламент та його голова при здійсненні своїх повноважень відповідальні перед головою облдержадміністрації.

Парламент та його голова при здійсненні своїх повноважень відповідальні перед головою облдержадміністрації та обласної Ради.

1.8. Голова Парламенту інформує голову облдержадміністрації щорічно звітує перед управліннями облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, освіти і науки про виконання Парламентом покладених на нього повноважень, вносить пропозиції з питань удосконалення роботи Парламенту та його взаємодії із органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, установами, закладами.

Голова Парламенту інформує голову облдержадміністрації та обласної Ради, щорічно звітує перед управліннями облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, освіти і науки про виконання Парламентом покладених на нього повноважень, вносить пропозиції з питань удосконалення роботи Парламенту та його взаємодії із органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, установами, закладами.

1.9. Парламент при здійсненні своїх повноважень взаємодіє з відповідними структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями, виконкомами міських рад міст обласного значення, іншими органами влади, установами, закладами, організаціями.

Порядок формування Парламенту

2.1. Парламент складається із депутатів, які обираються шляхом проведення прямих загальних демократичних виборів студентами вищих навчальних закладів області усіх типів та рівнів акредитації.

Чисельність депутатів Парламенту визначається чисельністю студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах області. Квота чисельності на одне місце в Парламенті становить – одна тисяча студентів, які перебувають на денній формі навчання.

Крім того до складу Парламенту включається наступний номер виборчого списку команди, депутата з числа якої було обрано головою Парламенту, з метою виконання його обов’язків у навчальному закладі.

2.2. Балотуватись в депутати Парламенту має право особа, яка навчається у вищому навчальному закладі Вінницької області, має передвиборчу програму та створила команду на вибори

2.3. Умови та порядок проведення виборів розробляються управліннями облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, освіти і науки та затверджуються профільним заступником голови облдержадміністрації.

2.4. Персональний склад Парламенту затверджується головою облдержадміністрації.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-27; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 383 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Два самых важных дня в твоей жизни: день, когда ты появился на свет, и день, когда понял, зачем. © Марк Твен
==> читать все изречения...

2217 - | 2049 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.