Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Загальна характеристика радіостанції ПАР-10с




 

Привідна аеродромна радіостанція ПАР-10с живиться від промислової мережі чи від дизельної електростанції АСД-12 трифазною напругою 220 (380) В 50 Гц. Зазначені напруги через прохідну коробку П-600, автомат захисту мережі П-702 надходять на розподільний щит П-501, а з нього через розподільну коробку
П-601 з перемикачем “СЕТЬ-АГРЕГАТ до споживача.

При живленні від мережі зазначені напруги подаються на стабілізатор, з виходу якого трифазна стабільна напруга 220 В частотою 50 Гц через розподільний щит подається на привідні ПРД П-200, радіостанцію Р-809М2, стійку автоматики П-300, систему пожежегасіння і МРМ.

При живленні від агрегатів живлення стабілізатор відключений.

У радіостанції ПАР-10с передбачені такі види керування:

- місцеве ручне керування без вмикання пристроїв автоконтролю і автоматики (живлення на ПРД П-200 подається з розподільного щита П-501, а на МРМ зі стійки П-300);

- місцеве автоматичне вмикання з увімкненими пристроями автоконтролю і автоматики (живлення на ПРД П-200 і МРМ подається зі стійки П-300);

- місцеве автоматичне вмикання з увімкненим пристроєм автоконтролю і увімкненою автоматикою (живлення на ПРД П-200 і МРМ подається зі стійки П-300, увімкнений режим “РЕМОНТ 1” чи “РЕМОНТ 2”);

- дистанційне керування приладами П-200 і МРМ із блоку ИП-2 системи “ДИСТАНЦИЯ 1” ТК-ТС з автоконтролем основних параметрів і увімкненою автоматикою;

- дистанційне керування приладами П-200 і МРМ із блоку ДП-2 системи “ДИСТАНЦИЯ1” ТК-ТС з автоконтролем основних параметрів і увімкненою автоматикою (блок ДП-2 встановлюється на відстані 10 км від радіостанції ПАР-10с і зв'язаний з нею радіолінією чи чотирипровідною лінією).

При місцевому автоматичному увімкненні зі стійки П-300 у режимі “РЕМОНТ” пристроєм автоконтролю при вимкненій автоматиці відбувається фіксація параметрів, що мають відхилення від норми, чи несправності радіостанції (збудника, ФРС, системи живлення), при цьому засвічується відповідна лампочка, а автоматичного переключення комплектів ПРД П-200 не відбувається.

У кожнім ПРД П-200 формування сітки частот здійснюється цифровим синтезатором частоти (ЦСЧ) збудника (лінійка П-205-4). Формування частот у робочому діапазоні здійснюється у перетворювачі частот збудника (лінійка П-205-1). Посилення сигналів у робочому діапазоні і їхня амплітудна модуляція здійснюється в проміжному підсилювачі потужності (ППП) (блок П-203-2), а основне посилення потужності сигналу відбувається у підсилювачі потужності (блок П-203-1). Узгодження виходу попереднього підсилювача (ПП) із входом антени здійснюється в блоках проміжного (блок П-202) і антенного (блок П-201) контурів. Як антенна система використовується зонтична чи Т-подібна антена. Позивний сигнал формується електронним блоком ФРС (блок П-205-2м). Види, роди і режими роботи радіостанції ПАР-10с наведені в табл. 1.

Таблиця 1

Вид роботи Рід роботи Режим роботи
“Привод” ТЛГ “ПРИВОД 2”
  ТЛГ “ПРИВОД 1”
“СВЯЗЬ” ТЛГ “ТЛГ”
  ТЛФ “МИКРОФОН”
    “ТРАНСЛЯЦИЯ”
    “ТОН”

 

До навігаційних режимів відносяться: “ПРИВОД 1”, “ПРИВОД 2”, “ТРАНСЛЯЦИЯ”.

До зв'язних електричних режимів відносяться: “ТЛГ”, “МИКРОФОН”, “ТОН”.

Радіостанція Р-809М2 вмикається разом із увімкненням ПРД П-200. Допоміжне устаткування (вентилятори і обігрівачі) вмикаються вручну зі щита П-501 чи автоматично. Загороджувальні вогні можуть вмикатися вручну зі щита П-501, з блоку ИП-2 чи ДП-2, а також автоматично при настанні вечірнього часу доби.

Електрообігрівачі вмикаються тільки при живленні радіостанції від зовнішньої мережі, зі щита П-501 на них подається не стабілізована напруга.

При увімкненому автоматичному контролі контролюються основні параметри (струм в антені, коефіцієнт амплітудної модуляції, наявність сигналу ФРС, наявність живлячих напруг), справність збудника. При чіткій роботі формується сигнал нормальної роботи, при цьому на передніх панелях блоків П-300, ИП-2, ДП-2 світяться лампочки “РАБОТА”. При виході з ладу одного комплекту ПРД П-200 чи МРМ формується відповідний сигнал і спалахують лампочки “РЕЗЕРВ”. При виході з ладу двох комплектів ПРД П-200 чи МРМ формується відповідний сигнал і на блоці ДП-2 вмикається лампочка “АВАРИЯ”, крім того формується звуковий сигнал.

При пожежі в апаратній чи агрегатній спрацьовує система пожежегасіння, за допомогою автомата захисту мережі П-702 відмикається напруга живлення і формуються світловий і звуковий сигнали “ПОЖАР” на блоці ДП-2.

Під час відкриття дверей, вікон в апаратній чи агрегатній формується сигнал “ОХРАНА” на блоці ДП-2

Радіостанція ПАР-10с містить у собі два СХ ПРД П-200. Як основний може бути використаний будь-який ПРД. При настроюванні вихід одного ПРД може бути підключений до антени, а вихід іншого до еквівалента антени, при цьому можуть бути увімкнуті обоє ПРД. При роботі вмикається тільки один ПРД, вихід якого підключається до антени.

Система автоматично забезпечує контроль окремих параметрів і працездатності збудника, а у випадку відхилення їх від норми чи несправності відбувається переключення з одного комплекту ПРД П-200 на інший. Автоматика переключення комплектів при місцевому ручному керуванні і при керуванні зі стійки П-300 у режимах “РЕМОНТ 1” чи “РЕМОНТ 2” відключена.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-27; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 461 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Чтобы получился студенческий борщ, его нужно варить также как и домашний, только без мяса и развести водой 1:10 © Неизвестно
==> читать все изречения...

2394 - | 2270 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.