Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


” чому пол€гаЇ р≥зниц€ м≥ж Microsoft Security Essentials ≥ технолог≥Їю Windows Defender?
–≈‘≈–ј“

Ќј “≈ћ”:

Ђ—учасн≥ засоби антив≥русного захистуї

¬иконав:

”чень 9-Ѕ класу

 озелко ¬.ј.

“ерноп≥ль-2012

ўо таке в≥рус?

 омп'ютерн≥ в≥руси Ц це програми, навмисно створен≥ дл€ втручанн€ в роботу комп'ютера, запису, пошкодженн€ чи видаленн€ даних або ≥нф≥куванн€ ≥нших комп'ютер≥в, п≥дключених до ≤нтернету. ¬≥руси часто призвод€ть до зниженн€ швидкод≥њ комп'ютера та ≥нших проблем.

ўо таке шпигунське програмне забезпеченн€?

Ўпигунське програмне забезпеченн€ Ц це програми, €к≥ можуть самост≥йно ≥нсталюватис€ й запускатис€ на комп'ютер≥, не отримуючи на це дозв≥л користувача та не надаючи в≥дпов≥дних опов≥щень. ќзнаки шпигунського програмного забезпеченн€ можуть жодним чином не про€вл€тис€ п≥сл€ ≥нф≥куванн€ комп'ютера, ут≥м, б≥льш≥сть шпигунських чи зловмисних програм можуть впливати на його роботу. Ќаприклад, шпигунськ≥ програми можуть стежити за вашою д≥€льн≥стю в ≤нтернет≥ або збирати в≥домост≥ про вас, зм≥нювати настройки комп'ютера чи знижувати його швидкод≥ю.

„им в≥др≥зн€ютьс€ в≥руси, шпигунськ≥ програми та ≥нше потенц≥йно шк≥дливе програмне забезпеченн€?

¬≥руси та шпигунське програмне забезпеченн€ ≥нсталюютьс€ на комп'ютер без в≥дома користувача та негативно позначаютьс€ на його робот≥.  р≥м того, вони здатн≥ перехоплювати, пошкоджувати й видал€ти ≥нформац≥ю, що м≥ститьс€ на комп'ютер≥. ÷≥ програми можуть значно знижувати продуктивн≥сть комп'ютера.

ќсновна в≥дм≥нн≥сть м≥ж в≥русами та шпигунськими програми пол€гаЇ в њхн≥й повед≥нц≥ на комп'ютер≥.  омп'ютерн≥ в≥руси, под≥бно до живих орган≥зм≥в, намагаютьс€ ≥нф≥кувати комп'ютер, репродукувати себе та розповсюдитис€ на €комога б≥льшу к≥льк≥сть комп'ютер≥в. Ўпигунськ≥ програми б≥льше схож≥ на "крот≥в", €к≥ прагнуть проникнути в комп'ютер ≥ залишатис€ там €комога довше, тим часом надсилаючи ц≥нну ≥нформац≥ю до зовн≥шнього джерела.

«в≥дки в≥руси, шпигунськ≥ програми та ≥нше потенц≥йно небажане програмне забезпеченн€ потрапл€ють на комп'ютер?

Ќебажане програмне забезпеченн€ (наприклад, в≥руси) може ≥нсталюватис€ на комп'ютер п≥д час перегл€ду веб-сайт≥в ≥ завантаженн€ програм з ≤нтернету, а також п≥д час ≥нстал€ц≥њ програм з компакт- або DVD-диск≥в, зовн≥шн≥х жорстких диск≥в та ≥нших пристроњв. Ўпигунськ≥ програми зазвичай ≥нсталюютьс€ разом ≥з безкоштовним програмним забезпеченн€м, зокрема програмами розповсюдженн€ файл≥в, заставками та панел€ми пошуку.

„и можна ≥нсталювати зловмисн≥ програми, не п≥дозрюючи про це?

“ак, де€к≥ зловмисн≥ програми можуть ≥нсталюватис€ з веб-сайту за допомогою вбудованого сценар≥ю чи програми на веб-стор≥нц≥. ƒе€к≥ зловмисн≥ програми потребують певних д≥й користувача дл€ ≥нстал€ц≥њ. ÷≥ програми використовують спливаюч≥ елементи або безкоштовне програмне забезпеченн€, дл€ отриманн€ €кого користувачев≥ потр≥бно прийн€ти завантажуваний файл. ќднак, €кщо регул€рно ≥нсталювати оновленн€ дл€ Microsoft Windows ≥ не знижувати встановлений р≥вень безпеки, можна звести до м≥н≥муму ризик ≥нф≥куванн€.

„ому важливо ознайомлюватис€ з л≥ценз≥йними угодами перед ≥нстал€ц≥Їю програмного забезпеченн€?

ѕ≥д час в≥дв≥дуванн€ веб-сайт≥в не погоджуйтесь автоматично завантажувати будь-€кий вм≥ст, що пропонуЇтьс€ на веб-сайт≥. якщо ви завантажуЇте безкоштовне програмне забезпеченн€, наприклад програми розповсюдженн€ файл≥в або заставки, уважно читайте л≥ценз≥йн≥ угоди. «верн≥ть особливу увагу на умови, за €кими ви погоджуЇтес€ на перегл€д реклами та спливаючих в≥кон, а також на передачу певних в≥домостей програмою њњ видавцю.

” чому пол€гаЇ р≥зниц€ м≥ж Microsoft Security Essentials ≥ технолог≥Їю Windows Defender?

Microsoft Security Essentials Ц це програмне забезпеченн€ дл€ захисту в≥д зловмисних програм. “обто ц€ програма створена дл€ ви€вленн€ вс≥х р≥зновид≥в зловмисних програм, зокрема в≥рус≥в, шпигунських програм та ≥ншого потенц≥йно небажаного програмного забезпеченн€ та захисту комп'ютера в≥д цих загроз. “ехнолог≥€ Windows Defender ≥нсталюЇтьс€ автоматично з операц≥йною системою Windows, ви€вл€Ї та блокуЇ роботу шпигунських програм на комп'ютер≥. ƒл€ отриманн€ додаткових в≥домостей про технолог≥ю Windows Defender в≥дв≥дайте веб-сайт Windows Defender.

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-05; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 328 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

∆изнь - это то, что с тобой происходит, пока ты строишь планы. © ƒжон Ћеннон
==> читать все изречени€...

2049 - | 1855 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.01 с.