Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Організація виконання звіту з виробничої практики




 

Зібраний на базі практики матеріал повинен бути систематизованим і опрацьованим згідно з тематичним планом. Звіт з практики складається із вступу, основної частини (назви розділів відповідають назвам тем згідно тематичного плану), висновків, списку використаних джерел, додатків.

У вступі до звіту з практики необхідно розкрити такі питання: обґрунтування важливого значення виробничої практики з бухгалтерського обліку; мета та завдання практики; вихідні дані для виконання завдань (первинні та зведені облікові документи, регістри аналітичного та синтетичного обліку, фінансова звітність, робочий план рахунків, установчі документи і т.д.); коротка характеристика підприємства (установи), яке є базою практики. Обсяг вступу – приблизно 1-2 сторінки.

Зміст розділів основної частини має відповідати рекомендаціям, які були представлені вище, на сторінках 7 - 14 робочої програми.

У висновках формулюють результати дослідження. Вони повинні бути узгоджені з поставленими у вступі завданнями звіту з практики.

Приклади систематизації отриманої інформації з окремих тем наведено в додатках 2-9 у вигляді таблиць. Кореспонденцію рахунків бухгалтерського обліку з кожної теми потрібно вибирати з Головної книги (оборотно-сальдової відомості) за попередній звітний рік та I квартал поточного року і теж навести у вигляді таблиці. При наявності протиріч у кореспонденції рахунків, що застосовується на базі практики, та кореспонденції, яка визначена нормативними документами, зробіть примітки.

Після висновків подають додатки до звіту з практики. До їх складу необхідно включити (крім таблиць, складених студентом самостійно за зразком додатків 3-10 робочої програми виробничої практики):

1. Витяг із статуту або установчого договору підприємства (положення про бюджетну установу), що є базою практики, довідка з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України, ліцензії, патенти, інші дозвільні документи;

2. Організаційно-розпорядчі документи щодо виконання облікових і аналітичних робіт (наказ про облікову політику підприємства або положення про відділ бухгалтерського обліку установи, посадові інструкції працівників бухгалтерії, графік документообігу, графік подання звітності, наказ про інвентаризацію перед складанням річної фінансової звітності, інвентаризаційні описи та інші документи з обліку результатів інвентаризації тощо, договір з банком на здійснення розрахунково-касового обслуговування, розрахунок ліміту каси);

3. Усі зразки первинних документів за I квартал поточного року, що застосовуються на підприємстві або в установі у заповненому вигляді – по одному примірнику (прибутковий і видатковий касові ордери, рахунок, платіжне доручення, податкова накладна тощо).

4. Журнал всіх господарських операцій за березень місяць поточного року.

5. Журнали (меморіальні ордери), відомості бухгалтерського обліку, інші реєстри бухгалтерського обліку, які описувалися у звіті, за березень місяць, головна книга за I квартал поточного року.

6. Копії фінансових звітів за попередній звітний рік (річні форми) та I квартал поточного року (квартальні форми).

 

Всі показники реєстрів обліку повинні бути ув’язані з показниками головної книги та балансу, інших форм звітності.

Загальний обсяг звіту з практики не повинен перевищувати 40 сторінок (не включаючи додатки).

Не потрібно у звіті викладати текст підручників або нормативних документів.

З метою набуття практичних навичок з бухгалтерського обліку студенти повинні детально ознайомитись з первинними документами, що застосовуються на підприємстві, в установі, прослідкувати порядок їх відображення в реєстрах обліку.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-19; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 570 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Студенческая общага - это место, где меня научили готовить 20 блюд из макарон и 40 из доширака. А майонез - это вообще десерт. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2320 - | 2275 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.