Лекции.Орг
 

Категории:


Экологические группы птиц Астраханской области: Птицы приспособлены к различным условиям обитания, на чем и основана их экологическая классификация...


Теория отведений Эйнтховена: Сердце человека – это мощная мышца. При синхронном возбуждении волокон сердечной мышцы...


Электрогитара Fender: Эти статьи описывают создание цельнокорпусной, частично-полой и полой электрогитар...

Усі посади державних нотаріусів є вакантними у двох односкладових державних нотаріальних конторах (Новгород-Сіверській та Срібнянській районних)Загрузка...

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

19.02.2014 м.Чернігів7/5

 

 

Про рішення розширеного засідання

Колегії Головного управління юстиції

У Чернігівській області від 13.02.2014 №1

 

 

13 лютого 2014 року на розширеному засіданні колегії Головного управління юстиції у Чернігівській області розглянуто питання «Про підсумки роботи Головного управління юстиції у Чернігівській області та його територіальних органів у 2013 році та завдання щодо підвищення ефективності їх діяльності у І півріччі 2014 року» та прийнято відповідне рішення.

На виконання абзацу другого п. 12 Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого Міністерством юстиції України 23 червня 2011 року за № 1707/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 759/19497 від 23 червня 2011 року

 

НАКАЗУЮ:

1. Першому заступнику начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Рожцю С.М., заступнику начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Бобруйку В.А., начальнику управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області Шерману О.С.,в.о.начальника реєстраційної службиГоловного управління юстиції у Чернігівській області Орєшкіній Ю.В., керівникам структурних підрозділівГоловного управління юстиції у Чернігівській області, начальникам районних, міського, міськрайонних управлінь юстиції, керівникам відділів державної виконавчої служби районних, міського, міськрайонних управлінь юстиції, начальникам реєстраційних служб районних, міського, міськрайонних управлінь юстиціїзабезпечити виконання рішення колегії Головного управління юстиції у Чернігівській області від 13.02.2014 №1 (рішення додається).

2. Про стан виконання зазначеного рішення повідомляти структурні підрозділи Головного управління юстиції у Чернігівській області за напрямками роботи у терміни зазначені в рішенні, узагальнену інформацію

про виконання рішення подати до сектору по роботі зі зверненнями громадян, контролю та організаційного забезпечення Головного управління юстиції у Чернігівській області в термін до 15 липня 2014 року.

 

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник О.В.Карнабеда

РІШЕННЯ

Розширеного засідання колегії Головного управління юстиції

У Чернігівській області

 

Від 13 лютого 2014 року № 1

 

Про підсумки роботи Головного управління юстиції у Чернігівській області та його територіальних органів у 2013 році та завдання щодо підвищення ефективності їх діяльності у І півріччі 2014 року.

За результатами обговорення підсумків роботи Головного управління юстиції у Чернігівській області та його територіальних органів у 2013 році та шляхів підвищення ефективності діяльності у І півріччі 2014 року, колегія Головного управління юстиції у Чернігівській області зазначає.

Щодо організації роботи державних нотаріальних контор

області, приватних нотаріусів та Державного нотаріального архіву Чернігівської області

Протягом 2013 року населення області обслуговували 27 державних нотаріальних контор та Державний нотаріальний архів Чернігівської області, у яких працюють 41 державний нотаріус. 7 державних нотаріусів є вакантні.

Усі посади державних нотаріусів є вакантними у двох односкладових державних нотаріальних конторах (Новгород-Сіверській та Срібнянській районних).

Дата добавления: 2015-10-06; просмотров: 240 | Нарушение авторских прав


Рекомендуемый контект:


Похожая информация:

 1. Взяття на облік суб’єктів господарської діяльності в державних органах і установах. Виготовлення печаток, штампів та вдкриття рахунку в установах банку
 2. До заняття другого. 23. У чому полягає покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю?
 3. Если кто-нибудь из мусульман посадит дерево,1 а потом (его плодов) поест человек или животное, это обязательно зачтётся (посадившему) как садака»
 4. Задача № 1. Садовод Улыбин накопал в лесу два куста боярышника и один куст калины и посадил их на своем участке
 5. И на спине безмозглых идиотов посадить на место национальной элиты жидов
 6. На відміну від колишнього КК, законодавець закріпив право суду на позбавлення осудженого також почесного звання, класного чину і державних нагород
 7. Позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю
 8. Призначення державних, територіальних і базових програм зайнятості населення
 9. Про роботу державних інспекторів ветеринарної медицини за ______ квартал 20___ р
 10. Роль державних органів влади у регулюванні соціально-трудових відносин
 11. Станом на 01.01.2014 в області зареєстровано 98 приватних нотаріусів. 1 страница
 12. Станом на 01.01.2014 в області зареєстровано 98 приватних нотаріусів. 2 страница


Поиск на сайте:


© 2015-2019 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.