Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Для контролю знань студентів




 

Навчальна нормативна дисципліна “Особливості судочинства в різних категоріях цивільних справ” викладається за кредитно-модульною системою організації навчального процесу (КМСОНП). Дана система запроваджується з метою удосконалення системи контролю якості знань студентів, сприяння формуванню системних та систематичних знань, ритмічної самостійної роботи впродовж семестру, підвищення об’єктивності оцінювання знань та адаптації до вимог, визначених Європейською системою залікових кредитів (ECTS).

Оцінювання знань студентів повинно сприяти реалізації низки завдань, зокрема:

- підвищення мотивації студентів до системного навчання впродовж семестру та навчального року, переорієнтація їх цілей з отримання позитивної оцінки на формування системних, стійких знань, умінь та навичок;

- відповідність переліку, форм, та змісту контрольних заходів вимогам КМСОНП;

- відкритість контролю, яка базується на ознайомленні студентів на початку вивчення дисципліни переліком, формами та змістом контрольних завдань, критеріями та порядком їх оцінювання;

- подолання елементів суб’єктивізму при оцінюванні знань, що забезпечується виконанням індивідуальних завдань із застосуванням модульної системи оцінювання, іспиту;

- розширення можливостей для всебічного розкриття здібностей студентів, розвитку їх творчого мислення, та підвищення ефективності навчального процесу.

На практичних заняттях за вибором викладача можуть використовуватись різні форми та методи контролю знань студентів: доповіді, експрес-опитування, доповнення, відповіді, вільна дискусія, розв’язання казусів, виконання самостійних і домашніх робіт, тестові завдання, складання процесуальних документів та інші. Рівень знань, підготовленості, ерудиції, активності студентів на заняттях оцінюється викладачем самостійно.

Семінарські заняття проводяться із підготовкою доповідей студентами- магістрами (20-25 хвилин) та їх обговорення (дискусії).

До кожного семінарського заняття студенти отримують індивідуальне завдання, яке вони готують в письмовому вигляді і захищають, отримуючи відповідну кількість балів. За своєчасно і належно виконане завдання студент може отримати до 2 балів: максимальною кількістю балів оцінюються роботи, як не містять недоліків, а студент на захисті показав глибокі теоретичні знання, використані при вирішенні поставленого завдання; в один бал оцінюються роботи, при підготовці яких студент припустився не істотних помилок, або на захисті не зміг точно відповісти на додаткові теоретичні питання; всі інші роботи оцінюються в нуль балів. Таким чином, за 9 семінарських занять студент, належно виконуючи поставлені завдання, може набрати до 18 балів. На підсумковому модульному контролі, який проводиться на передостанньому занятті, студент може набрати максимально 2 бали за належно виконані завдання.

Дисципліна вивчається з застосуванням кредитно-модульної системи, протягом двох семестрів і складається з двох змістових модулів (ЗМ). Перший змістовий модуль складають теми 1 – 5, другий – теми 6 – 8. По завершенню курсу студенти складають іспит.

Оцінювання знань студентів здійснюється шляхом виконання індивідуальних завдань, які включають поточний (модульний ЗМ1, ЗМ2), підсумковий (КПМ) та семестровий (СК) контроль.

Результати контрольних завдань оцінюються за 100–бальною системою.

За результатами оцінювання змістовного модуля студентам виставляються бали.

Максимальна кількість балів, що може набрати студент у першому семестрі за один ЗМ дорівнює 20-ти балам. За два змістовних модулі студент може одержати максимум 40 балів (по 20 балів за кожний ЗМ), які додаються до наступних максимально можливих 60 балів, що одержуються ним за комплексний підсумковий модуль (залік) (КПМ).

Результати кожної форми контролю оцінюються за 100-бальною шкалою:

 

  Параметри   Змістовний модуль 1 (ЗМ1) Змістовний модуль 1 (ЗМ1) Комплексний підсумковий модуль (іспит) (КПМ) Разом (підсумкова оцінка (СК))
Оцінка в балах 0 - 20 0 - 20 0 - 60 0 - 100

оцінка семестрового контролю (підсумкова оцінка (СК)) розраховується за формулою:

СК= к1 * ЗМ1 (Оцінка в балах) + к2 * ЗМ2 (Оцінка в балах) + к3 * КПМ (Оцінка в балах)

У випадку відсутності студента на лекції або семінарському занятті він зобов’язаний відпрацювати пропущене заняття через усне опитування в поза аудиторний час (час консультацій викладача). Невідпрацьовані заняття вважаються незданими і за них не нараховується оцінка в балах.

Таким чином, за цю дисципліну студентом може бути отримано максимально 100 балів. У підсумку, оцінені за 100-бальною системою, знання студента відображаються у заліковій книжці, за шкалою оцінювання, що наведена нижче. Підсумкова оцінка з дисципліни в балах (шкала Київського національного університету імені Тараса Шевченка) переводиться у чотирибальну (національну) шкалу.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 400 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Начинайте делать все, что вы можете сделать – и даже то, о чем можете хотя бы мечтать. В смелости гений, сила и магия. © Иоганн Вольфганг Гете
==> читать все изречения...

2314 - | 2097 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.