Жоден співробітник, який працює на Бі-Бі-Сі, за жодних умов не повинен одержувати особистої вигоди від постачальників або приймати товари чи послуги як стимули.
Зазвичай ми маємо оплачувати поїздку, проживання і більшість інших видів забезпечення, якими користуємося. Лише в нечисленних сферах виробництва можна приймати безкоштовні або значно здешевлені види забезпечення, продукти, послуги або реквізит. Програми на теми споживання і стилю життя, що оглядають або показують різноманітні продукти, можуть іноді приймати безкоштовні або здешевлені продукти чи послуги. При виробленні драматичних і деяких розважальних програм можна іноді приймати безкоштовні або здешевлені предмети реквізиту. У рідкісних випадках, коли ми погоджуємося на такі домовленості, ми повинні:
· Зберігати у підрозділі точні записи про те, що прийнято;
· приймати знижки лише в разі, якщо вони відповідають знижкам, запропонованим іншим великим організаціям;
· не гарантувати, що будь-який продукт чи послугу буде відображено в програмі, а в разі відображення це робитиметься у вигідному світлі;
· інформувати постачальників про те, що вони не можуть у своїх рекламних матеріалах посилатися на використання Бі-Бі-Сі їхніх продуктів чи послуг;
· подавати згадування назв в ефірі та в Інтернеті лише за наявності чіткого редакційного обґрунтування;
· не надавати постачальникам жодного права редакційно впливати на програму і не дозволяти її попереднього перегляду.
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЇЗДОК ДЛЯ ЗБИРАННЯ ФАКТІВ
Зазвичай ми не маємо приймати поїздки з оплатою витрат, якщо тільки вони не є єдиним способом для висвітлення такої важливої події, як, наприклад, перший політ чи рейс чи військова операція.
Будь-яку пропозицію про прийняття поїздки з оплатою витрат слід погоджувати з чільним редакційним співробітником або (для незалежних продюсерів) з редактором-замовником. Ми також повинні вирішити, чи не оплатити частину витрат.
Зазвичай ми не повинні згадувати в ефірі або в Інтернеті про комерційних операторів, які надають забезпечення. Будь-яку таку пропозицію слід доводити до відома старшого редакційного співробітника або (для незалежних продюсерів) до редактора-замовника.
Ми повинні забезпечувати, щоб будь-яке згадування в ефірі чи в Інтернеті будь-якої організації, що організувала поїздку, скажімо, доброчинної або лобістської групи, мало чітке редакційне обґрунтування.