Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Порівняння рівня життя в Україні та країнах Євросоюзу




 

Багато громадських рухів зокрема "Третя українська республіка" Юрія Луценка, text.org.ua, Центр.юей при підтримці фонду Відродження популяризують переваги приєднання до Європейського Союзу, його протилежність Євразійському союзу шляхом поширення інформації про Угоду, розповсюдження порівняльних діаграм та іконографіки на цю тему. Частину матеріалу представлено у цій роботі, для висвітлення перспектив підписання Угоди про асоціацію, підведення підсумків і, власне, надання відповіді на питання "Угода про асоціацію України і ЄС: надія на майбутнє чи чергова невдача?"

Перші діаграми дають порівняльну характеристику про рівень заробітної плати та пенсії України і країн ЄС(діаграма №1), що у сукупності із наступними, про рівень цін на продукти харчування (діаграма №2), висвітлять картину про ціновий фактор рівня життя населення.

Рівень задоволення якістю медичної сфери представлений на діаграмі №3, на якій також представлена інформація про середню тривалість життя. На це як ми знаємо впливає багато інших факторів окрім медицини – рівень соціального забезпечення, умови праці, екологія, настрої у суспільстві тощо.

 

Діаграма №1

Діаграма №2

Діаграма №3

В Україні правоохоронні, судочинні, та органи влади, мають один із найнижчих рівнів довіри. У 2011 році довіра українців до парламенту становила 1.99 бала за 10-бальною шкалою (останнє місце серед 26 європейських країн). Довіра до судово-правової системи становила 2.26 бала (останнє місце), довіра до міліції – 2.50 бала (останнє місце). За рівнем довіри політикам (1.85 бала) Україна випереджає лише Грецію, а за довірою політичним партіям (1.99 бала) випереджає лише Грецію та Хорватію і міститься на одному рівні з Болгарією.(Дані фонду "Демократичні ініціативи") Така ситуація склалася через неймовірний рівень корупції, у всіх сферах державного управління.

А довіра Українців до міліції сьогодні впала до рівня статичної похибки – їй вірять менше 1% українців(при тому що кількість працівниців правоохоронних органів більше 1%). Непрофесійні, корумповані і деморалізовані люди в погонах перетворюються із захисників співгромадян на загрозу для них, при тому що в України невиправдано велика кількість правоохоронців у порівнянні із європейськими країнами(№20 журналу Корреспондент від 24 травня 2013 року).

 

 


 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-01; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 481 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Не будет большим злом, если студент впадет в заблуждение; если же ошибаются великие умы, мир дорого оплачивает их ошибки. © Никола Тесла
==> читать все изречения...

2602 - | 2280 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.