Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Правила ведення й оформлення щоденника. 1. Щоденник - це основний документ студента під час проходження практики




1. Щоденник - це основний документ студента під час проходження практики.

2. Під час практики студент щодня коротко чорнилом повинен записувати в щоденник усе, що він зробив за день для виконання календарного плану проходження практики.

3. Не рідше як раз на тиждень студент зобов`язаний подавати щоденник на перегляд керівникам практики від Університету та підприємства, які перевіряють щоденник, дають письмові зауваження, додаткові завдання й підписують записи, що зробив студент.

4. Після закінчення практики заповнений щоденник подається керівникам практики від Університету та підприємства.

5. Оформлений щоденник (з відгуками та підписами керівників, печатками підприємств) студент повинен захистити перед комісією Університету.

6. Без заповненого щоденника практика не зараховується.

Звіт про виконання програми виробничої практики повинен бути викладений за таким планом:

 

Вступ

1. Характеристика діяльності підприємства

2. Специфіка діяльності комерційної служби на підприємстві

3. Організація проведення аналізу ринкових досліджень на підприємстві

4 Організація закупівельної роботи (товаропостачання) на підприємстві:

4.1. Пошук і вибір постачальників

4.2. Укладання господарських звязків з постачальниками товарів

4.3. Доставка товарів на підприємство

5. Товарний асортимент підприємства, його формування, управління асортиментом

6. Цінова політика підприємства

7. Комунікаційна діяльність підприємства

8. Організація продажу товарів на підприємстві

9. Організація надання додаткових послуг покупцям

Висновки про результати практики та пропозиції щодо поліпшення комерційної діяльності підприємства

Список використаної літератури

Додатки

 

Обсяг звіту з виробничої практики має становити 30-35 сторінок тексту з конкретним описом виконаної роботи. Розділи і окремі питання звіту повинні бути чітко визначені, викладені в логічній послідовності і конкретизовані. Таблиці, ілюстративний матеріал, додатки повинні бути змістовні і оформлені відповідно до стандартів виконання письмових робіт у вищій школі.

Основне місце у звіті повинні займати відповіді на зазначені у програмі питання та завдання керівника практикою щодо висвітлення особливостей діяльності підприємства на ринку товарів та послуг, а також недоліків у здійсненні тих напрямків діяльності, що вивчалися при проходженні практики і виконанні індивідуального завдання. В основній частині звіту також слід подати необхідні розрахунки і пояснення щодо причин виникнення недоліків у роботі підприємства.

Слідом за основним текстом студент розміщує висновки та пропозиції. У цьому розділі студент на підставі всебічного вивчення діяльності підприємства дає критичну оцінку діяльності окремих її напрямків і робить висновки про ефективну або неефективну діяльність, що відповідає або не відповідає вимогам роботи в ринкових умовах, а також надає пропозиції щодо поліпшення того або іншого виду діяльності підприємства.

До звіту додаються необхідні додатки, копії документів, які аналізуються у звіті, і на які є посилання в його основній частині.

Письмовий звіт, оформлений на аркушах формату А4, разом із заповненим щоденником практики подається на рецензування керівникам практики. Відгук керівника від бази практики повинен відображати ділові та моральні якості, виявлені студентом при проходженні практики та оцінку його діяльності. Висновок керівника практики від Університету має відображати рівень засвоєних студентом теоретичних знань та уміння застосовувати їх на практиці, відомості про виконання студентом усіх розділів програми практики, правильності оформлення звітної документації, висновки і пропозиції щодо оцінки практики.

Після закінчення практики проводиться диференційований залік з практики, на якому студенти в індивідуальному порядку захищають звіти і щоденники з практики перед комісією, призначеною завідувачем випускної кафедри або директором навчального підрозділу. До складу комісії входять завідувач кафедри маркетингу (або його заступник) та керівники практики від Університету. Під час захисту звіту студент має охарактеризувати виконану роботу на базі практики, запропонувати свої пропозиції щодо її вдосконалення та обґрунтувати їх доцільність. Диференційований залік з практики оцінюється за чотирибальною шкалою.

Комісія приймає залік в коледжі Університету у студентів денної форми навчання в останній робочий день практики. Оцінка за практику вноситься до заліково-екзаменаційної відомості і до залікової книжки студента за підписами членів комісії.

Студенту, який не виконав програму практики, у встановленому порядку надається право проходження практики повторно в терміни, визначені керівництвом коледжу.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-01; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 546 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Начинайте делать все, что вы можете сделать – и даже то, о чем можете хотя бы мечтать. В смелости гений, сила и магия. © Иоганн Вольфганг Гете
==> читать все изречения...

2285 - | 2064 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.