Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


В якості обставин, що обтяжують покарання підсудного ОСОБА_1 суд враховує рецидив злочину. НЕПРАВИЛЬНО




Враховуючи наявність у підсуднього попередніх судимостей, після яких він на шлях виправлення не став, суд вважає за необхідне призначити йому покарання в вигляді обмеження волі.

Керуючись ст. 323,324 КПК України, суд –


З А С У Д И В:


Визнати ОСОБА_1 винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України і призначити йому покарання у вигляді одного року обмеження волі.


Суддя Смілянець А.П.

 

 

2. Справа № 1-109/2010 р.

 

 

В И Р О К

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

1. червня 2010 року Смілянський міськрайсуд Черкаської області в складі:

головуючого – судді Сухомудренка В.В.,

при секретарі Харченко М.О.,

з участю прокурора Ульянкіна О.І.,

адвоката ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сміла справу про обвинувачення ОСОБА_2,

за ч.2 ст.185 КК України,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_2 13 березня 2010 року близько 2 год. в стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи в будинку АДРЕСА_1, таємно викрав у ОСОБА_3 150 грн., мобільний телефон «Сіменс», вартістю 150 грн., ДВД - програвач – 150 грн., завдавши потерпілій шкоди на загальну суму 450 грн.

Як на досудовому слідстві, так і в судовому засіданні підсудний винним себе визнав повністю, дав детальні пояснення про обставини вчинення злочину, які відповідають пред’явленому обвинуваченню та фактичним обставинам справи і ніким не оспорюються.

Крім повного визнання своєї вини підсудним, його винність у вчиненні злочину підтверджується доказами, перевіреними судом в порядку ч.3 ст. 299 КПК України.

Дії ОСОБА_2 суд кваліфікує за ч.2 ст.185 КК України, оскільки він таємно викрав чуже майно, повторно.

Призначаючи ОСОБА_2 покарання, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого ним злочину, особу підсудного, який, хоча і характеризується позитивно, але раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, як пом`якшуючі покарання обставини: щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, його молодий вік та прохання потерпілої не позбавляти його волі, так і обтяжуючу покарання обставину – вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння, а тому він може бути виправлений лише в місцях обмеження волі.

Цивільний позов потерпілої про стягнення 700 грн. матеріальної шкоди підлягає задоволенню в частині доведеній слідством – 450 грн.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд, -

з а с у д и в:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України, і призначити йому покарання у виді 3 років 6 міс. обмеження волі.

 

 

 

 

Висновок: на мою думку, покарання у вигляді обмеження волі є «необхідним і достатнім» у даному випадку, хоча нам недостатньо даних щодо обставин, які пом’якшують покарання (точніше, вони тут взагалі не зазначені).

 

Варіант 1

 

1) Ч.3 ст. 185 ККУ Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому

2) Стаття 67 ККУ. Обставини, які обтяжують покарання

5) тяжкі наслідки, завдані злочином;

 

3) Пункт 6. Наведений у ч. 1 ст. 67 КК перелік обставин, що обтяжують покарання, є вичерпним, тому суд не вправі посилатись у вироку як на обтяжуючі і враховувати при призначенні покарання інші обставини, не передбачені цією статтею.

 

Відповідно до ч. 2 ст. 67 КК суд, установивши наявність зазначених у пунктах 2, 6, 7, 9, 10, 12 ч. 1 цієї статті обтяжуючих обставин, зобов'язаний навести їх у вироку та врахувати при призначенні покарання. Обставини, передбачені пунктами 1, 3, 4, 5, 8, 11, 13 ч. 1 ст. 67 КК, суд залежно від конкретних обставин справи (зокрема, за відсутності зв'язку якоїсь із названих у цих пунктах обставин зі злочином) вправі не визнати обтяжуючими, навівши у вироку відповідні мотиви.

 

4) Знову ж таки, суд може і не визнати характер даної обставини як обтяжуючий.

 

Судова практика:

1. Справа № 1-41/11

ВИРОК





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-01; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 706 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

80% успеха - это появиться в нужном месте в нужное время. © Вуди Аллен
==> читать все изречения...

2335 - | 2200 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.111 с.