Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Приведення до нормального бою РПК-74




При перевірці бою визначається кучність бою та положення середньої точки попадання СТП. При нормальному бою автомата СТП повинно співпадати з КТ, або відхилятися від неї не більше ніж на 5см. Вона не повинна виходити за межі малого кругу на вивір очній мішені. Відповідно до цього проводиться зміна положення мушки: 1)якщо СТП нижче КТ, то мушку потрібно загвинтити, - вище – вигвинтити. 2)якщо СТП лівіше контрольної точки, то мушку переміщуєм вліво, якщо правіше – вправо. Нормативи: дальність до мішені 100м, установка приціла 3, перевищ над точкою прицілювання 25, к-ть пострілів 4, відхилення СТП від КТ 5, габарити кучногсті 15, кількість пострілів чергами 8/2-3 відхиляння СТП/КТ 5, габарити кучності 20, зміна СТП по переміщ мушки на 1 мм вліво 18 см, на 1 оберт по висоті 14 см.

Приведення до нормального бою ПКТ.

При перевірці бою визначається кучність бою та положення середньої точки попадання СТП. При нормальному бою СТП повинно співпадати з КТ, або відхилятися від неї не більше ніж на 5см. Вона не повинна виходити за межі малого кругу на вивірочній мішені. Відповідно до цього проводиться зміна положення мушки: 1)якщо СТП нижче КТ, то мушку потрібно загвинтити, - вище – вигвинтити. 2)якщо СТП лівіше контрольної точки, то мушку переміщуєм вліво, якщо правіше – вправо. Нормативи: дальність до мішені 100м, установка приціла 3\0, перевищ над точкою прицілювання 15., к-ть пострілів 4, відхилення СТП від КТ 5, габарити кучногсті 15, к-ть пострілів\чергами 10\3-4, відхилення СТП\КТ 5, габарити кучності 20, зміна СТП по переміщ мушки на 1 мм вліво 15 см, на 1 оберт по висоті 12 см.

СВД

При перевірці бою визначається кучність бою та положення середньої точки попадання СТП. При нормальному бою гвинтівки СТП повинно співпадати з КТ, або відхилятися від неї не більше ніж на 5см. Вона не повинна виходити за межі малого кругу на вивір очній мішені. Відповідно до цього проводиться зміна положення мушки: 1)якщо СТП нижче КТ, то мушку потрібно загвинтити, - вище – вигвинтити. 2)якщо СТП лівіше контрольної точки, то мушку переміщуєм вліво, якщо правіше – вправо. Нормативи: дальність до мішені 100м, установка приціла 3, перевищ над точкою прицілювання 13, к-ть пострілів 4, відхилення СТП від КТ 5, габарити кучногсті 15, зміна СТП по переміщ мушки на 1 мм вліво 26 см, на 1 оберт по висоті 20 см.

ПГО-7

При перевірці оптичного прицілу маховичок температурної поправки встановлюється на знак "+", а хомутик механічного прицілу - на поділку 3. Для перевірки прицільних пристроїв необхідно: встановити гранатомет на прицільному станку; встановити щит з мішенню вертикально спереду гранатомета на відстані 20 м від прицільної планки; в прорізах натягнути дві нитки хрестом для перевірки прицільних пристроїв і встановити прилад в дульну частину каналу ствола гранатомета так, щоб виступ (штифт) приладу ввійшов повністю у виріз на дульній частині ствола; навести гранатомет через канал ствола і отвір приладу у верхній круг мішені і міцно закріпити гранатомет у станку, при цьому перехрестя приладу повинно співпадати з великим перехрестям верхнього кола мішені; провести візування через прицільні пристрої. При перевірці оптичного прицілу знак "+", розташований у верхній частині сітки, повинен співпасти з маленьким перехрестям на верхньому колі мішені. При невиконанні даної вимоги виправити установку прицілу, для цього необхідно:

згвинтити кришку вивірочного гвинта за боковим напрямком; вставити викрутку в шліц гвинта і обертати його до збігу знака "+" на сітці з вертикальною лінією маленького перехрестя на верхньому колі мішені; вигвинтити на 1,5-2 оберти три бокових гвинти на маховику температурної поправки і, підтримуючи маховичок в положенні знаку "+" проти вказівника на корпусі прицілу, обертати вивірочний гвинт по висоті (центральний) до збігу знака "+" на сітці з горизонтальною лінією маленького перехрестя верхнього кола. Після перевірки оптичного прицілу нагвинтити кришку і вигвинтити бокові гвинти до упору, а потім перевірити правильність наведення гранатомета і вивірки прицілу.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-01; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 2565 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Два самых важных дня в твоей жизни: день, когда ты появился на свет, и день, когда понял, зачем. © Марк Твен
==> читать все изречения...

2217 - | 2049 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.