Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Робота ПМ;




Принцип дії автоматики пістолета заснований на використанні енергії віддачі вільного затвора. Ствол немає зчеплення із затвором. Надійність замикання ствола досягається великою вагою затвора і силою зворотної пружини. Самовзвідний ударно-спусковий механізм пістолета куркового типу, що забезпечує можливість швидко відкривати вогонь безпосереднім натисканням на хвіст спускового гачка без попереднього взведення курка. Безпечність поводження з пістолетом забезпечують надійно діючі запобіжники. Пістолет має запобіжник розташований з лівої сторони затвору. Окрім того, курок автоматично становиться на запобіжний взвід під дією бойової пружини після спуску курка та при відпущеному спусковому гачку. Для виконання пострілу необхідно натиснути вказівним пальцем на спусковий гачок. Курок при цьому наносить удар по ударнику, який розбиває капсуль патрона. У результаті цього запалюється пороховий заряд і утворюється велика кількість порохових газів. Куля за рахунок тиску порохових газів викидається з каналу ствола. Затвор під тиском газів відходить назад, утримуючи викидачем гільзу і стискаючи зворотню пружину. Гільза при зустрічі з відбивачем викидається назовні через вікно затвору. Затвор при відході у заднє крайнє положення повертає курок в цапфах назад і ставить його на бойовий звід. Відійшовши назад до відказу, затвор під дією зворотної пружини повертається вперед. При русі вперед затвор досилачем проштовхує з магазину черговий патрон і досилає його у патронник. Канал стволу зачинений вільним затвором; пістолет знову готовий до пострілу. Після використання всіх патронів з магазину затвор стає на затворну затримку і залишається в задньому положенні.

 

9. СВД- 7,62 снайперська гвинтівка Драгунова є зброєю снайпера і призначена для знищення різних зявляющихся, рухаючихся, відкритих та маскованих цілей. ТТХ: Калібр – 7,62, Прицільна дальність: з оптичним прицілом – 1300м, з відкритим прицілом - 1200м Ємкість магазина 10 п., Бойова швидкострільність – 30п/хв., Дальність польту кулі: по головній фігурі – 350м, по грудній фігурі - 430м, по рухомій фігурі – 640м Основні частини: 1ствол;ствольна коробк;відкритий приціл і приклад.2 кришка ствольної коробки. 3 возвратний механізм. 4 затворна рама. 5 затвор, газова трубка, штовхач з пружиною. 6. Ударно-пусковий механізм, запобіжники,багнет ніж, магазин

 

10. Робота частин та механізмів СВД

Снайперська гвинтівка є самозарядною зброєю. Перезаряджання гвинтівки основане на використанні енергії порохових газів, відведених із канала ствола до газового поршня. При пострілі частина порохових газів, рухаючись за кулею, потрапляє через газовідвідний отвір в стінці ствола в газову камеру, давить на передню стінку газового поршня і відкидає поршень з штовхачем, а разом з ними і затворну раму в заднє положення. При відході затворної рами назад затвор відкриває канал ствола, звільняє із патронника гільзу і викидає її зі ствольної коробки на зовні, а затворна рама стискає зворотню пружину і зводить курок (ставить його на взвод автоспуску).В переднє положення затворна рама з затвором повертається під дією зворотнього механізму, затвор при цьому досилає черговий патрон з магазину в патронник і закриває канал ствола, а затворна рама виводить шептало автоспуска і з під взвода автоспуска курка. Курок стає на бойовий взвод. Запирання затвора здійснюється його поворотом вліво із заходженням бойових виступів затвора в вирізи ствольної коробки. Для здійснення чергового пострілу необхідно відпустити спусковий крючок і нажати його знову. Після звільнення спускового крючка тяга передвигається вперед і її зацеп заскакує за шептало, а при натиску на спусковий крючок зацеп і тяга повертає шептало і роз’єднує його з бойовим взводом курка. При пострілі останнім патроном, коли затвор відійде назад, подавач магазину піднімає вверх останов затвора, затвор впирається в нього і затворна рама зупиняється в задньому положенні. Це являється сигналом про те, що потрібно перезарадити гвинтівку.

 

11. ТТХ та основні частини ПСО-1

Призначення: приціл ПСО-1 призначений для наведення гвинтівки при стрільбі по цілях на різні відстані. ТТХ прицілу ПСО-1 Збільшення 4-х кратне, Поле зору, град 6, Діаметр вихідного зрачка 6 мм, Віддалення вихідного зрачка 68 мм, Вага 0,58 кг. Будова частин та механізмів: 1. Наглазник, 2. світлофільтр, 3. окуляр, 4. обертаюча система 5. шкала, 6. верхній маховичок, 7. штопорний гвинт, 8. з’єднувальний гвинт, 9. люміностентний екран, 10. об’єктив, 11. висувна бленда, 12. корпус, 13. сітка, 14. боковий маховичок, 15. упор, 16. електролампочка, 17. ручка заживного гвинта, 18. заживний гвинт, 19. двигун, 20. кронштейн, 21. корпус для батарейки, 22. ковпачок з упором

 

12.ТТХ та основні частини РПГ-7.

РПГ-7 призначений для боротьби з танками, САУ і іншими броньованими засобами противника. Використовується для знищення живої сили, що перебуває у легких укриттях а також у спорудах міського типу. Стрільба з РПГ-7 ведеться пострілами ПГ-7В і ПГ-7ВМ. Найбільш дійсний вогонь по цілям, які мають висоту 2м – 330м, калібр 40мм, початкова швидкість 130-140м/с, максимальна швидкість 300м/с. Прицільна дальність 500м. Бойова швидкострільність 4-6 постр./хв., вага з прицілом – 6,3 кг, вага гранати 2,2кг. Основні частини: 1.ствол з механічним прицілом, 2.ударно спусковий механізм з запобіжником, 3.бойковий механізм, 4.оптичний приціл. Постріл до РПГ складається з протитанкової гранати і порохового заряду.

 

13.Робота частин та механізмів РПГ-7.

При пострілі з РПГ –7 від удару бойка запалюється пороховий заряд. Гази виділені при згоранні порохового заряду придають гранаті обертальний рух і викидають її з каналу ствола зі шв. ПГ-7В=120м/сек. ПГ-7ВМ=140м/сек.. Після вильоту гранати із ствола відкривається пір я стабілізатора, відбувається зведення підривача і на відстані, що забезпечує безпеку стріляючого запалюється пороховий заряд реактивного двигуна. При горінні порохового заряду реакт. двигуна в наслідок витікання порохових газів через соплові отвори утв. реактивна сила і шв. польоту гранати збільшується, досягаючи наприкінці повного згорання снаряду 300м/сек.. При зустрічі гранати з перешкодою пєзоелемент підривача стискується і виробляється електричний струм під дією якого вибухає електродетонатор підривача, а потім розривний заряд. При вибуху гранати утв. кумулятивний струмінь, що пробиває броню, руйнує озброєння і живу силу. РПГ –7 немає віддачі, це забезпечують соплові отвори через які витікають гази назад. Сила яка утв. спрямована вперед чим урівноважує силу віддачі.

 

14. ТТХ та основні частини ПГО-7

Прицільні пристрої служать для наведення гранатомета при стрільбі по цілях на різні відстані. Прицільні пристрої гранатомета складаються із оптичного прицілу ПГО-7 (ПГО-7В,ПГО-7В2) і механічного (відкритого прицілу) ТТХ: Прицільна відстань:При стрільбі пострілом ПГ-7В (ПГ-7ВМ, ПГ-7ВС,ПГ-7ВС1) 500 м, При стрільбі пострілом ПГ-7Л 300 м, Збільшення оптичного прицілу 2,7 кратне, Поле зору 13 градусів, Діаметр вихідної зіниці 4,5 мм, Віддалення вихідної зіниці 27 мм, Дозволяюча здатність не більше 28’’, Ціна поділки шкали прицілу 100 м, Ціна поділки шкали бокових поправок 0-10,Межі шкали прицілу, М від 200 до 500 м, Межі шкали бокових поправок 0-50, Межі вивірки оптичного прицілу: По висоті 0-08, По боковому направленню 0-08, Довжина прицілу з наглазником 140 мм, Висота прицілу 180 мм, Ширина прицілу 62 мм, Маса прицілу 0,5 кг, Маса прицілу з насипом ЗІП і чохлом 0,95 кг. Основні частини: 1. корпус прицілу, 2 кронштейн, 3 затисний гвинт, 4 ручки, 5 стопор, 6 застібка, 7 виступ об’єктива, електролампочка, 8 ковпачок об’єктива, 9 наглазник, 10 вивірочний гвинт по боковим напрямам, 11 вивірочний гвинт по висоті, 12 маховичок введення температурних поправок, 13 корпус пристрою освітлення сітки, 14 ковпачок,15 електролампочка, 16 тумблер,17 налобник

15. Робота частин та механізмів ПГО-7

Оптичний приціл є основним прицілом гранатомета збільшення прицілу 2,7 кратне, поле зору -13 градусів. Оптичний приціл складається із корпусу з кронштейном, оптичної системи, механізму вивірки прицілу, пристрою освітлення сітки при стрільбі в нічних умовах, наглазника і налобника. Корпус служить для з’єднання всіх частин прицілу. Він має кронштейн для кріплення прицілу на гранатометі. На кронштейні є затисний гвинт, ручка зі стопором для повороту затискного гвинта і застібка для кріплення ручки на затисному гвинті. Щоб установити приціл на гранатомет, необхідно; Ручку затискного гвинта повернути в бік до упору стопора в кронштейн; Сумістити посадочні місця гранатомета і прицілу і просунути приціл вперед до упору; Повернути ручку затисного гвинта в бік об’єктива до упору стопора в кронштейн; Якщо приціл має хитання або стопор не впирається в кронштейн при міцно закріпленому прицілі на гранатометі, необхідно; Зсунути застібку ключем-викруткою до збігу отвору застібки із затискним гвинтом, зняти її; Переставити ручку на декілька зубців на затискному гвинті і добитися нормального закріплення прицілу на гранатометі; Надіти застібку на затискний гвинт і поставити так, щоб її виступ ввійшов у гніздо ручки.

 

16.ТТХ та основні частини ПГ-7в.

Найбільш дійсний вогонь по цілям висотою 2 метра дальність прямого пострілу=330м. Прицільна дальність=500м. Бойова швидкострільність 4-6 пострілів/хв.. Вага пострілу=2,2кг. Протитанкова граната ПГ-7В складається: 1.Головна частина, вибухова речовина; 2.Підривач; 3.Реактивний двигун; 4.Стабілізатор, розміщений в пороховому заряді.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-01; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 612 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Большинство людей упускают появившуюся возможность, потому что она бывает одета в комбинезон и с виду напоминает работу © Томас Эдисон
==> читать все изречения...

2486 - | 2162 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.