А що ви знаєте про ялинкові іграшки? Українські іграшки виготовляються вручну, це досить складна і трудомістка робота. Щоби бути такими красивими і оригінальними, ялинкові прикраси проходять багато процесів, які Ви зможете побачити під час нашої подорожі.
Передноворічна метушня змушує нас вірити в диво, чекати здійснення мрій. Очікують дива не тільки діти, а й дорослі, хоча вони вже давно не вірять у казки, але в душі кожен немов дитина очікує чогось нового та неймовірного.
Тут, на фабриці відчуття свята просто літає в повітрі. Відчуття свята, яке приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...
На фабриці ви зможете не тільки подивитися, а й придбати «свіжовидуті» різнокольорові дива. І навіть більше – зробити подарунковий надпис на іграшці, побажати щось гарне для найдорожчої людини чи доброго друга – де ще у Вас буде така можливість? (Майстер клас 50 грн.)
Для найменших особливо цікаво буде відвідати пошту Діда Мороза і навіть написати йому листа. А старшим - побувати в Музеї ялинкової іграшки й побачити справжні шедеври і новітні технології виготовлення прикрас з різних куточків нашої планети.
Після фабрики новорічних іграшок Ви потрапите в цій подорожі до Києва в "Морську казку" це місцевий океанаріум, який відкриває перед Вами двері іще в одну казку.
Так склалося, що в Україні слово «океанаріум» асоціюється у першу чергу з численними дельфінаріями, що виникають повсюдно у всіх крупних та не дуже містах країни. Але що ж таке океанаріум насправді? У першу чергу, це – музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети. Саме таким і є київський океанаріум «Морська казка».
Відразу на вході відвідувачів зустрічає гроза морів – легендарний корсар, який проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий дерев’яний корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей.
З корабля ми потрапляємо у світ Амазонії, а також перлину "Морської казки" - відкритрий басейн із морськими скатами. А далі - підводний тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою! Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах.
Вихід з тунелю оформлений у стилі підводного човна капітана Немо. Шість унікальних біотопів-акваріумів із різноманітними гідробіонтами чекають на вас у ілюмінаторах човна. Зграйки різнокольорових яскравих рибок метушаться туди-сюди, креветки-лікарі та креветки-верблюди помахують антенами, м’які корали проводжають гостей хвилеподібними рухами своїх чудернацьких тіл.
І ось перед вами найбільший акваріум – 17-тонний «акулячий дім». Три чорнопері рифові акули повільно рухаються по широкому колу, уважно дивлячись глядачам у очі, коли пропливають біля скла.
На виході з центрального залу компактно вміщена «Немо-зона» - десяток акваріумів із різними видами оцилярисів (улюбленцями не тільки дітей, а й дорослих – рибками-клоунами).
Але серед мешканців будуть не тільки кумедні та яскраві рибки-клоуни. Найотрутніші риби у світі – риба-камінь та риба-собака (та сама риба-фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні) також чекають на гостей у своїх водних домівках задля того, щоб вразити вашу уяву.
А іще Ви подивитеся Київ усього за 30 хвилин. Ви думаєте це не можливо, але це зовсім не так, адже ми будемо у парку «Київ у мініатюрі». Територія цього парку відносно невелика, так що Ви не встигнете втомитися, а позитивні враження Вам забезпечені. Тут і Києво-Печерська Лавра у всій красі, і Андріївська церква, і Хрещатик, Будинок з Химерами, Михайлівський собор, міжнародний аеропорт Бориспіль і багато чого іншого. Всього в музеї знаходяться близько 50 експозицій, а лялькове населення «маленького Києва» становить понад 700 осіб.
Парк дуже доглянутий і чистий, ніде не валяється сміття. Ціна квитка не така вже й велика – всього 25 грн. за дорослого. Музей відмінно підходить для розваги і розвитку дітей. Персонал в парку дуже доброзичливий і приємний.
Якщо після прогулянки Ви зголодніли, то при вході в парк є недороге кафе. Відвідати цю унікальну київську пам'ятку — відмінна ідея для відпочинку у вихідні. Бажаємо гарного відпочинку!
І на закінчення нашої подорожі ми поїдемо в Київ, на головну вулицю Хрещатик. До Дня святого Миколая на Хрещатику включать новорічну ілюмінацію. Для прикраси центральної вулиці міста використовували 3 тис. м гірлянд та 300 світлових приладів, які встановили на деревах і адміністративних будівлях.