Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Кравченко (Демченко) Ніна Павлівна

План:

1. Життєвий шлях;

2. Сімейний стан;

3. Трудова діяльність

 

Ніна Павлівна народилася 13 серпня 1929р. в селі Зачепилівка, Новосанжарського району, Полтавської області. Батько - Демченко Павло Зіновійович працював все життя в сфері охорони, мати – Демченко Марія Архипівна була звичайною колгоспницею. В сім*ї була також менша дочка Ганна.

Початкову освіту Ніна Павлівна здобула вдома. З дев*яти років пішла до школи, потім, закінчивши перший навчальний заклад, вступила до вечірньої школи. В цьому закладі їй змалку давалися такі предмети, як всесвітня історія, Конституція СССР та мови. Закінчила в 1956 р. вечірню школу.

У 1948р. працювала лаборантом Новосанжарського маслозавода.

У 1949 році працює секретарем судового засідання Новосанжарського народного суду.

У 1962році 1 жовтні переведена з посади секретаря на посаду нотаріуса державної Новосанжарської нотаріальної контори. З 1963- 1964 рр. працює знову секретарам в суді.

В 1959 році вступила до Харківського юридичного інституту імені Ярослава Мудрого на факультет правознавства, який закінчила в 1964 році.

Про це свідчить диплом, затверджений рішенням Державної екзаменаційної комісії.

З 30 січня 1965 р. починає свою юридичну діяльність. Працює адвокатом Новосанжарської юридичної консультації і де працювала до виходу на пенсію до 1988 р.. Працювала за все своє життя в різних галузях права.

З 5 лютого – 6 березня підвищила свою класифікацію на курсах підвищення кваліфікації робітників юстиції по циклу адвокатів.

За період роботи мала грошові премії. Нагороджена знаком «Ветеран труда», медаллю «Захисник вітчизни» 14 жовтня 1999року, а також за хороші показники в роботі по правовому обслуговуванню в населенні і підприємств народного господарства, добросовісне відношення до своїх службових обо*язків, отримувала подяки від Полтавської обласної колегії адвокатів та обласного комітету профспілки.

Сімейний стан. У 1973році вступила в шлюб з Кравченком Олексієм Кириловичем (1923р.- 2010р).

Він також навчався в Харківському юридичному інституті імені Ярослава Мудрого, який закінчив 1964р. Працював в органах міліції до звання підполковника. Працював державним нотаріусом Новосанжарської державної нотаріальної контори в 1983 році, також прокуром в Диканському та Кременчуцькому районах.

За своє життя отримав три ордени Великої Вітчизняної війни, орден «За мужність» третього ступеня, а також численні медаллі. Нагороджений медаллями «60 лет Вооруженных сил СССР», «За безупречную службу» другого ступеня, «Ветеран труда», «Тридцать лет победы в Великой Отечественной войне 1941-1945гг.», «50 лет Вооруженных сил СССР», «За доблесный труд. В озноменование 100-летия со дня рождения Владимира Ильича Ленина», «30 лет Советской армии и флота».

Після виходу на пенсію працював юрисконсультом в Новосанжарській центральній районній лікарні.

У Ніни Павлівни народилася 19 липня 1951 року донька Валентина Яківна, яка пішла по слідах матері, а саме вступила до Харківського юридичного інституту ім. Ярослава Мудрого в 1969р. і закінчила його в 1974р.. Працювала в період навчання секретарем судового засідання, з 1973 р. –

10 років державним нотаріусом Новосанжарської державної нотаріальної контори, а з 1983 по тепер працює адвокатом.

Трудова діяльність

Статистичні звіти тих часів свідчать, що значний об*єм роботи адвокатів склали кримінальні справи. У середньому, проводила близько 70 кримінальних справ щорічно та більше 15 цивільних справ щомісяця. Популярним було також надання правової допомоги підприємствам народного господарства, колгоспам. Ніна Павліна надавала допомогу 5-6 колгоспам на договірній основі. Зокрема: здійснювала прийом громадян, погоджувала до відповідності закону рішення загальних зборів колгоспу, рішення зборів уповноважених та протоколи правління. У ті часи адвокати фактично не проводили справ у арбітражних (господарських) судах.

У Новосанжарській юридичній консультації працювало три адвокати: Ключник Віктор Іванович, Кулєшов Василь Іванович та Кравченко Ніна Павлівна. В період роботи вели облік надання юридичних послуг, а зокрема журна безоплатної правової допомоги, подавали звітність Полтавські обласну колегію адвокатів

Адвокати брали індивідуальні «соціалістичні зобов*язування», змагалися на кращу юридичну консультацію області. Вона зобов*язувалася – дати 50 усних консультацій, провести 4 цивільні та 4 кримінальні справи, скласти не менше 15 письмових документів, надавати юридичну допомогу не менше 2 підприємствам чи організаціям.

За добросовісну роботу її фото Кравченко Ніни Павлівни постійно знаходилися на дошці Пошани Полтавської обласної колегії адвокатів, де знаходиться і зараз.

 



<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Критерии тяжести заболевания по клиническим признакам[1]. | Л и с т н а з н а ч е н и й
Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-04-03; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 259 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Не будет большим злом, если студент впадет в заблуждение; если же ошибаются великие умы, мир дорого оплачивает их ошибки. © Никола Тесла
==> читать все изречения...

2539 - | 2234 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.