Міністерство аграрної політики та продовольства України
ВП „Слов’янський технікум
Луганського національного аграрного університету”
Методичні рекомендації
Щодо виконання курсової роботи
з дисципліни „Фінансовий облік”
Зі спеціальності 5.03050901
„Бухгалтерський облік”
Розглянуто і схвалено цикловою комісією
професійно-економічної підготовки
Протокол № ___ від ______________________
Голова циклової комісії
________________________________________
(підпис, прізвище, ініціали)
1. МЕТА І ЗАВДАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Курсова робота – це підсумок вивчення дисципліни "Фінансовий облік".
Мета курсової роботи:
· систематизувати, закріпити та розширити теоретичні знання та навички студентів;
· виробити вміння користуватися у виробничих умовах первинними і зведеними документами, обліковими регістрами, звітними та іншими інформаційними матеріалами, самостійно викладати матеріал у вигляді чіткої системи теоретичних і логічних послідовних положень, підкріплених практичними прикладами, аналізувати їх, давати їм критичну оцінку;
· навчити робити висновки, вносити пропозиції щодо удосконалення діючої методики ведення обліку правильно формулювати думки та вирішувати проблемні питання з вибраної теми.
2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Вибір теми курсової роботи
Ознайомившись з тематикою курсових робіт студент самостійно вибирає тему, яка найповніше відповідає його навчально-виробничим, особистим інтересам, нахилам, його ідеї, оформляє завдання про закріплення теми і подає на затвердження завідуючому відділенням. Студент має право самостійно сформулювати і пропонувати тему з обґрунтуванням доцільності її розроблення. У такому випадку вибрана тема і план роботи повинні бути узгоджені з викладачем який читає дисципліну "Фінансовий облік" та керівником курсової роботи.
Курсову роботу виконують на основі вивчення літературних джерел інструкцій, а також планових, облікових і звітних матеріалів конкретного підприємства, на базі якого буде розроблятися тема.
Приступаючи до виконання курсової роботи студент повинен самостійно або з допомогою керівника підібрати матеріал, який буде покладено в її основу, скласти детальний список необхідної літератури (книги, брошури, статті), вивчити літературу і зробити висновки. Необхідну літературу студент повинен підбирати за каталогом або довідковою картотекою бібліотеки, інструктивний матеріал знайти в довідках і періодичних видіннях та Інформаційних бюлетенях.
Перш за все необхідно ознайомитися з нормативними та інструктивними матеріалами Міністерства фінансів України, Мінагрополітики України, монографіями, статтями, підручниками та навчальними посібниками.
Після підбору і ретельного вивчення літератури студент, отримавши консультацію керівника, переходить до складання плану.
Керівник затверджує план, консультує студентів і забезпечує контроль за написанням курсової роботи.
Виконання курсових робіт з організації бухгалтерського обліку здійснюється в процесі вивчення організації обліку, а їх захист відбувається безпосередньо перед іспитом.