Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Обслуговування обладнання водопідготовки




Технічний звіт

Коротка характеристика організації

Метою діяльності комунального підприємства є задоволення суспільних потреб населення міста Харкова, підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, у якісній тепловій енергії при найменших витратах, одержання прибутку для розвитку підприємства, забезпечення інтересів його працівників та задоволення їх економічних і соціальних потреб.

Генеральний директор КП "Харківські теплові мережі" Андреев Сергій Юрійович, головний інженер підприємства Зінченко Евгеній Андрійович. КП «Харківські теплові мережі» здійснює виробництво, транспортування та розподіл теплової енергії всім групам споживачів міста Харкова. Встановлена теплова потужність власних джерел підприємства становить 4500 Гкал/годину. Теплову енергію виробляють 225 котелень і ТЕЦ. Загальна кількість котлів - 545 шт.

Червонозаводська філія КП "ХТМ" знаходиться за адресою м. Харків, вул. Жовтневої революції, 5 А. Контактні телефони: (057) 733-16-23; (057) 733-04-02

Начальник Червонозаводської філії КП "ХТМ" Тімофєєв Владислав Вікторович.

Місцем проходження практики була ОПО "ХТКЄ" Червонозаводське підприємство телових мереж КОТЕЛЬНЯ №1, знаходиться за адресою м. Харків(станція Основа), вул. Достоевського 22. Котельня опалює: вулицю Достоевського, вулицю Зелена, вулицю Харківська, вулицю Коновалова, вулицю Заводська та інші. Також котельня обслуговує Міську клінічну лікарню №11

Начальник теплового району №2 Фокін Євген Юрійович

Опис технології виконання робіт

Обслуговування обладнання водопідготовки

 

Головна задача пристроїв водопідготовки - зменьшення жорсткості води шляхом іонообміну з компонентами, що не впливають на жорсткість води. Устаткування водопідготовки котелень в основному включає в себе установки для пом'якшення теплоносія, що працюють в безперервному режимі. У більшості випадків вони виготовляються з двома пристроями, один з яких в даний момент працює, а друге – знаходиться на регенерації або в очікуванні своєї черги.

До складу обладнання водопідготовки також входить сольовий бак, де знаходиться таблетована сіль (і розчиняється там) для приготування насиченого сольового розчину.

Катіонітовий фільтр складається з циліндричного корпусу зі сферичними днищами.Фільтр завантажується катіонітом через верхній люк, а вивантажується через нижній. На бетонній подушці встановлюється дренажний пристрій, призначений для рівномірного розподілу води, що проходить по всьому перерізу фільтра. Воно складається з колекторів і системи труб, до яких приварені патрубки з різьбою. На них нагвинчується пластмасові капронові або кварцові ковпачки з отворами або щілинами розміром 3 мм. Для рівномірного розподілу по поверхні катіоніту вода подається у фільтр через лійку, звернену широким кінцем догори, а регенеруючий розчин - через кільцеву дірчасту трубу. Трубопроводи малих діаметрів служать для відбору проб води.

Кожен катіонітовий фільтр обладнаний відключають пристроями для управління роботою фільтрів, відбору проб води, контролю за наповненням і для випуску повітря. Кожен фільтр має наступної контрольно-вимірювальної арматурою: витратомір для виміру миттєвої продуктивності фільтра; підсумовуючий лічильник для виміру загальної кількості зм'якшеної води; два манометра: один показує тиск води до фільтра, а інший - після нього. Якщо у фільтр потрапляють солі жорсткості, катіонітовий фільтр зупиняють на регенерацію, яка складається з послідовно проведених операцій: розпушування, безпосередньо регенерації і відмивки.

Розпушування катіоніту проводиться струмом води знизу вгору з метою усунення спресованості катіоніту, що утворилася при фільтруванні води під тиском. Спресованість може призвести до ненормального проходження регенеруючого розчину через всю товщину катіоніту.

Безпосередньо регенерація полягає у пропуску зверху вниз регенеруючого розчину через шар катіоніту.

Відмивання катіоніту полягає в тому, що струмом води зверху вниз катіоніт очищається від надлишку регенеруючого розчину і від продуктів регенерації (сполук Са і Mg), витіснення з катіоніту.

Обслуговування фільтру:

1.Фільтр потрібно розпушити потоком води знизу вгору;

2.Фільтр заповнити 10 % розчином NaCl;

3.Збросити соляний розчин;

4.Провести відмивання фільтра водою зверху вниз;

В цей час працює резервний фільтр.

Основними причинами аварій і неполадок є:

-живлення котлів і підживлення опалювальних систем непідготовленою або погано підготовленою водою, в результаті чого на внутрішніх поверхнях нагріву утворюється накип;

-кисень і вуглекислий газ наявні в воді, корродируют поверхні нагрівання котлів;

-при наявності у воді підвищеного вмісту лугу утворюється межкристаллитная корозія;

-заводський брак в котлі, не виявлений при внутрішньому огляду і гідравлічному випробуванні;

-незадовільний стан обладнання з-за неякісного монтажу або ремонту;

-відкладення накипу;

Аварія може статися в результаті:

-технічної несправності водоуказательных приладів;

-значною перепитки котла водою;

-спінювання води в котлі при порушенні водного режиму(підвищена лужність і потрапляння у воду масло);

-загазованості топки;

-порушення режиму роботи пальникових пристроїв;

-швидкого падіння тиску газу;

При наявності накипу в трубах, труби вириває з гнізд в місцях вальцювання - механічна або хімічне очищення. Надалі живити котел добре підготовленою водою.

При наявність всередині секцій формувальної землі - секції перед установкою очистити від формувальної землі.

При несиметричному розташуванні пальників в топці - розташувати пальника симетрично.

При наявність накипу - очистити котел від накипу і надалі плекати добре підготовленою водою.

При перегріві труб - не допускати перегріву труб і упуска води.

При засмічені або неиспавны водовказівні прилади - продування, прочищення або заміна водоуказательных приладів.

При наявності на внутрішніх стінках є шар накипу - очистити трубки пароперегрівача від накипу і надалі підживлювати котли тільки підготовленою водою.

При поганому охолодженні - прочистити змійовик подачі води.

При занадто гарячій воді - не допускати надмірного підвищення температури води.

Оплата праці

Оплата праці – це заробіток, розрахований, як правило, в грошовому виражені, який за трудовими договорами власник чи уповноважений ним орган виплачує за виконану роботу чи надані послуги.

На підприємстві застосовують дві форми оплати праці: погодинна та відрядна. Погодинна зарплата нараховується робітникам залежно від кваліфікації і фактично відпрацьованого часу. Погодинна – нарахування заробітної плати залежить від фактично відпрацьованого часу і встановленої норми оплати за одиницю часу. Погодинна оплата праці одна з форм оплати праці і передбачає проведення нарахування заробітної плати працівникам виходячи з погодинної тарифної ставки, яка встановлюється за домовленістю сторін або в колективному договорі, і фактичної кількості відпрацьованих ними годин за розрахунковий період.Відрядна – нарахування заробітної плати проводиться за вироблену якісну продукцію по установлених розцінках за оплату одиниці продукції. Тому заробіток залежить від обсягів виконаної роботи і потребує якості роботи.

-відрядно-преміальна – до прямої заробітної плати нараховується премія за окремі якісні показники роботи.

-відрядно-прогресивна – об’єм робіт виконаний зверх норми сплачується по збільшених розцінках.

Існує номінальна та реальна заробітня плата. Номінальна заробітна плата являє собою суму грошей, яку отримує робітник за виконану роботу. На її величину впливають різні фактори: рівень кваліфікації, різні умови й ефективність праці та кількість і якість праці.Реальна заробітна плата — це сума матеріальних благ та послуг, які можна придбати за номінальну зарплату.Існують такі види додаткової заробітної плати:

-робота у сверх урочний час;

-сумісництво професій;

-робота в нічний час.

Також існують надбавки, доплати по тарифним ставкам та посадовим окладам: кваліфікованим робітникам, зайнятим на особливо відповідальній роботі, за високу кваліфіковану майстерність, як правило, встановлюється диференційовані надбавки до тарифних ставок робочих. Наприклад:

-третій розряд – до 12%;

-четвертий розряд – до 14%;

-п`ятий розряд – до 18%.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-03-18; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 372 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Победа - это еще не все, все - это постоянное желание побеждать. © Винс Ломбарди
==> читать все изречения...

2239 - | 2072 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.013 с.