Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Гормони і гормоноподібні речовини




3.1. Гормони. Загальна характеристика, класифікація. Передумови до вживання гормонів як лікарських засобів. Взаємозв'язок між хімічною будовою і фізіологічною дією гормонів.

3.2. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони похідні амінокислот. Гормони щитовидної залози. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.3. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони мозкового шару надниркових залоз. Адреналіну тартрат. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.4. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони мозкового шару надниркових залоз. Норадреналіну гідротартрат. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання.

3.5. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони мозкового шару надниркових залоз. Мезатон. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.6. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони стероїдної структури. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи якісного аналізу.

3.7. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони стероїдної структури. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи кількісного аналізу.

3.8. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони коркового шару надниркових залоз. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу.

3.9. Розвиток і сучасний стан хімії кортикостероїдів як лікарських засобів. Залежність між будовою і біологічною активністю: мінералокортикостероїди, глюкокортикостероїди. Шляхи підвищення біологічної активності.

3.10. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони коркового шару надниркових залоз. Дезоксикортикостерону ацетат. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.11. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони коркового шару надниркових залоз. Кортизону ацетат. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.12. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони коркового шару надниркових залоз. Гідрокортизону ацетат. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.13. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони коркового шару надниркових залоз. Преднізолон. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.14. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Галогенопохідні напівсинтетичних аналогів кортикостероїдів. Дексаметазон, флюоцинолону ацетонід (синафлан). Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.15. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони статевих залоз. Андрогенні гормони як лікарські засоби: тестостерону пропіонат. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.16. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони статевих залоз. Андрогенні гормони як лікарські засоби: метилтестостерон. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.17. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони статевих залоз. Андрогенні гормони як лікарські засоби, напівсинтетичних лікарських речовин анаболічної дії (метандростенолон). Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.18. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гормони статевих залоз. Андрогенні гормони як лікарські засоби, напівсинтетичних лікарських речовин анаболічної дії (феноболін, ретаболіл). Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.19. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гестагенні гормони і їх синтетичні аналоги. Прогестерон. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.20. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Гестагенні гормони і їх синтетичні аналоги. Прегнін. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.21. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Естрогени. Естрон і естрадіол як лікарські речовини. Етинілестрадіолу дипропіонат. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.22. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Естрогени. Синестрол. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.23. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Естрогени. Діетилстільбестрол. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

3.24. Загальна характеристика, класифікація гормонів. Простагландини як лікарські речовини. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-18; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 402 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Что разум человека может постигнуть и во что он может поверить, того он способен достичь © Наполеон Хилл
==> читать все изречения...

2488 - | 2300 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.276 с.