Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Теоретичні основи вивчення реклами




ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ 1. 5

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ВИВЧЕННЯ РЕКЛАМИ.. 5

1.1. Поняття реклами у специфічній літературі 5

1.2. Завдання та функції реклами. 7

РОЗДІЛ 2. 10

ЛІТЕРАТУРНА ГРАМОТНІСТЬ ТЕКСТУ В РЕКЛАМІ 10

2.1. Порушення мовної норми в рекламі 10

2.2. Художні засоби в рекламі 22

ВИСНОВКИ.. 26

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.. 28

 


ВСТУП

Створюючи рекламу виробник має на меті здійснити конкретний вплив на підсвідомість людини − потенційного споживача, і тим самим змусити його здійснити покупку. Дуже важливим етапом такого процесу є створення відповідного текстового повідомлення або звернення до цільової аудиторії. Варто відмітити, що мова рекламного звернення має бути лаконічною, але в той самий час змістовною. Крім того, текст рекламного звернення має носити цілеспрямований характер.

Унікальність такого явища, як реклама, в її надживучості. Навіть в періоди економічних криз вона не тільки процвітає, але і допомагає вижити тим, хто користується її послугами і слідує її рекомендаціям. Реклама – складний вид людської діяльності. Вироблена в її результаті продукція сформована, щоб виявляти вплив на підсвідомість людини. Вона відіграє в житті людини важливу роль. Реклама впровадилася непомітно і поступово стала невід'ємною частиною нашого життя. Куди б людина не йшла, що б вона не робила, реклама постійно з нею. Це плакати, стенди, афіші, вітрини, календарі і буклети. Панівне місце вона назавжди зайняла на телебаченні і радіо, в газетах і журналах, а також в мережі Інтернет.

Мова реклами – мова підсвідомості. Пряме звернення до свідомості споживача працює не тільки в рекламі товарів промислового призначення. Реклама товару широкого споживача «впечатує» образи продукції в підсвідомість людей, створюючи їхні символи, іміджі.

Реклама неодноразово ставала об’єктом лінгвістичного дослідження. Виконано цілу низку робіт, присвячених структурним, семантичним, жанровим, стилістичним і комунікативним особливостям рекламної мови і тексту. Зокрема, що до особливостей мови рекламних текстів, то такі дослідження актуальні не тільки через велику поширеність цього явища, але також з огляду на важливість реальності відбиття навколишньої дійсності в таких текстах. Усе це зумовлює актуальність пропонованої роботи.

Мета дослідження − з’ясувати особливості мови в рекламі у засобах масової інфрмації. Мета зумовила розв’язання таких завдань:

− з’ясувати специфіку поняття «реклама» у спеціальній літературі;

− виділити особливості мови у ЗМІ;

− окреслити порушення мовних норм у рекламі;

− з’ясувати специфічні риси художніх засобів у мові реклами.

Об’єкт дослідження − порушення мовної норми та використання художніх засобів у текстах реклами.

Предмет дослідження – особливості порушень мовних норм та використання художніх засобів у мові реклами.

Фактичним матеріалом для дослідження мовної норми та використання художніх засобів у текстах реклами стали публіцистичні матеріали: статті, рекламні тексти, історичні джерела.

Основними методами дослідження є описовий, структурний методи.

Наукова новизна роботи полягає в тому, що в ній було зроблено спробу проведення структурного аналізу сучасних українських рекламних текстів; з'ясовано причини, що зумовлюють порушення мовних норм у рекламі; простежено особливості функціонування художніх засобів, що зустрічаються в мові реклами.

Теоретичне значення роботи полягає в тому, що результати дослідження та висновки сприяють розробці проблем вивчення мови як суспільного явища в тісному зв'язку з практичною діяльністю людини.

Практична цінність роботи полягає у можливості використання основних положень роботи та зібраного мовного матеріалу на практичних заняттях. Результати дослідження можуть знайти також прикладне застосування в галузі рекламного бізнесу.

РОЗДІЛ 1

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ВИВЧЕННЯ РЕКЛАМИ





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-18; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 415 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Бутерброд по-студенчески - кусок черного хлеба, а на него кусок белого. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2464 - | 2390 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.