Лекции.Орг


Поиск:
Покращене сортування та фільтрування
У Office Excel 2007 можна швидко упорядкувати дані аркуша, щоб знайти потрібні відомості, за допомогою покращеного фільтрування й сортування. Наприклад, відтепер можна сортувати дані за кольором і за більш ніж трьома (до 64-х) рівнями. Також можна фільтрувати дані за кольором або за датами, відображати більше 1 000 елементів у розкривному списку автофільтра, вибирати фільтрування кількох елементів і даних у зведених таблицях.

Прості у використанні зведені таблиці

У Office Excel 2007 зведені таблиці використовувати набагато простіше, ніж у попередніх версіях Excel. Із новим інтерфейсом зведених таблиць відомості про дані, які потрібно переглянути, відокремлені усього кількома командами — більше не потрібно перетягувати дані до особливих областей, у які було не завжди легко поцілити. Натомість можна просто вибрати поля, які потрібно переглянути в новому списку полів зведених таблиць.

Після створення зведеної таблиці можна скористатися перевагами багатьох інших нових або покращених засобів підсумовування, аналізу та форматування даних у зведених таблицях.

Використання скасування у зведених таблицях Тепер можна скасувати більшість дій, виконаних для створення або впорядкування зведеної таблиці.

Швидке підключення до зовнішніх даних

Із Office Excel 2007 більше немає потреби знати імена серверів або баз даних корпоративних джерел даних. Натомість, можна використовувати швидкий запуск, щоб вибрати ім'я зі списку джерел даних, створеного для вас адміністратором або експертом робочої групи. Диспетчер підключень Excel дозволяє переглядати всі підключення в робочій книзі і спрощує повторне використання підключення або замінення його на інший.

Нові формати файлів

Формат файлів із підтримкою XML У системі Microsoft Office 2007 Microsoft вводить нові формати файлів для Word, Excel і PowerPoint, які мають назву формати Office Open XML. Ці нові формати файлів сприяють інтеграції з зовнішніми джерелами даних, а також зменшують розмір файлів і покращують відновлення даних. У Office Excel 2007 формат робочої книги Excel за промовчанням є форматом Office Excel 2007 із підтримкою XML (XLSX). Окрім цього, є ще такі формати з підтримкою XML: формат Office Excel 2007 із підтримкою XML із увімкнутими макросами (XLSM), формат Office Excel 2007 для шаблонів Excel (XLTX) і формат Office Excel 2007 для шаблонів Excel із увімкнутими макросами (XLTM).

Двійковий формат файлів Office Excel 2007 Окрім нових форматів файлів на основі XML, Office Excel 2007 також вводить двійкову версію сегментованого стисненого формату файлів для великих або складних робочих книг. Цей формат файлів, бінарний (або BIFF12) формат Office Excel 2007 (XLS), можна використовувати для оптимізації продуктивності й зворотної сумісності.

Сумісність із попередніми версіями Excel Можна перевірити, чи містить робоча книга Office Excel 2007 функції або форматування, несумісні з попередніми версіями Excel, щоб внести необхідні зміни для покращення зворотної сумісності. У попередніх версіях Excel можна встановлювати оновлення та конвертери, які допомагають відкрити робочу книгу Office Excel 2007 таким чином, щоб її можна було редагувати, зберігати й повторно відкривати у Office Excel 2007, не втрачаючи можливості, властиві тільки Office Excel 2007.

Покращений друк

Подання макета сторінки Окрім подання Звичайний і Розмітка сторінки, Office Excel 2007 містить подання Макет сторінки. За допомогою цього подання можна створювати робочий аркуш і одночасно переглядати, як він виглядатиме надрукованим. У цьому поданні можна працювати з колонтитулами і настройками полів безпосередньо на робочому аркуші, розташовувати об’єкти, наприклад, діаграми або форми, саме там, де вони потрібні. Також відтепер є швидкий доступ до всіх параметрів сторінки на вкладці Розмітка сторінки в новому інтерфейсі користувача, де можна швидко вказати параметри, наприклад, орієнтацію сторінки. Тепер можна легко побачити, що буде надруковано на кожній сторінці, завдяки чому не потрібно друкувати кілька разів і можна уникнути усікання даних у надрукованих документах.

Збереження у форматах PDF і XPS Збереження у форматі PDF або XPS із програми Microsoft Office 2007 можливе лише після інсталяції надбудови. Додаткові відомості див. у розділі Увімкнення підтримки інших форматів файлів, таких як PDF і XPS.

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-07; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 360 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Вы никогда не пересечете океан, если не наберетесь мужества потерять берег из виду. © Христофор Колумб
==> читать все изречения...

616 - | 576 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.