УМОВИ
проведення Кубку Закарпатської області зі скелелазіння та спелеотехніки „Вертикальний світ Занівки для молоді”
I. Мета змагань.
Кубок Закарпатської області зі скелелазіння та спелеотехніки серед юнаків та юніорів проводиться з метою подальшого розвитку та популяризації активних видів туризму, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури та спорту у всебічному розвитку і вихованні учнівської молоді області.
Метою змагань є:
- популяризація занять спортивним туризмом, скелелазінням та спелеологією;
- визначення найсильніших учасників змагань в особистому заліку серед спортсменів;
- пропаганда здорового способу життя та відпочинку серед юних та дорослих спортсменів;
- підвищення тактико-технічної майстерності юних спортсменів;
- обмін досвідом з туристсько-спортивної роботи серед педагогічних працівників;
II. Місце та час проведення змагань.
Кубок Закарпатської області зі скелелазіння та спелеотехніки серед юнаків та юніорів (далі – Кубок) проводиться 15 – 16 жовтня 2016 року в с. Дулово (урочище Занівка) Тячівського району.
III. Учасники змагань та програма.
До участі у Кубку допускаються команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, центрів туризму та станцій юних туристів, туристських секцій та спортивних клубів, у таких вікових категоріях:
- Ч/Ж 2001-2005 р.н.;
- Ч/Ж 1996-2000 р.н.;
- Ч/Ж 1995 р.н. і старші.
Кількість команд та учасників не обмежена.
Програма змагань:
15.10.2016 (субота):
08:30 -09:30 – робота мандатної комісії
09:30 – урочисте відкриття змагань
10:00 – старт змагань
16.10.2016 (неділя):
10:00 – старт змагань
14:00 – закриття змагань та нагородження
IV. Дистанції змагань та спорядження.
Змагання проводяться на складність та швидкість проходження маршрутів.
Обов’язкове особисте спорядження: індивідуальна страхувальна система, каска.
V. Документація та терміни подання.
До змагань допускаються учасники, які подали попередню заявку до 14 жовтня 2016 року.
Попередню заявку про участь у змаганнях надсилати на електронну адресу manchul@ukr.net, контактна особа Віталій Вовчик (моб.тел. 097-748-25-20).
У заявці необхідно вказати:
1. П.І.Б. учасника
2. Дата народження учасника
3. Регіон, який представляє учасник
4. П.І.Б. тренера та представника команди
До мандатної комісії подається іменна заявка встановленої форми.
Відповідальність за життя та здоров’я учасників Кубку зі скелелазіння у дорозі до місця змагань та назад, під час змагань, за належну технічну і фізичну підготовку учасників, покладається на тренера та представника команди.
Наявність в учасників Кубку зі скелелазіння страхового полісу від нещасного випадку під час занять спортом – обов’язкова.
VI. Проведення та організація.
Організація та проведення Кубку Закарпатської області зі скелелазіння та спелеотехніки серед юнаків та юніорів покладається на Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, громадські організації – Альп-клуб „Не межа…” та Пригодницький клуб „LYNX”, сектор з питань фізичної культури та спорту управління освіти, молоді та спорту Тячівської районної державної адміністрації.
VII. Підведення результатів змагань та нагородження переможців.
Особисті результати учасників Кубку визначаються окремо по скелелазінню (хто вище заліз) та спелеотехніці (хто швидше проліз) за сумою типових видових дистанцій.
Переможці у особистих заліках нагороджуються дипломами Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді та медалями управління освіти, молоді та спорту Тячівської районної державної адміністрації.
VIII. Фінансування.
Витрати на проїзд учасників Кубку зі скелелазіння до місця змагань та у зворотному напрямку, харчування в дорозі та під час змагань віднести на рахунок коштів організацій, які відряджають.
Витрати на проведення Кубку зі скелелазіння, організаційні витрати, нагороди віднести на рахунок коштів Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, громадських організацій – Альп-клуб „Не межа…”, Пригодницький клуб „LYNX” та управління освіти, молоді та спорту Тячівської районної державної адміністрації
IX. Розміщення.
Учасники Кубку зі скелелазіння розміщуються у польових умовах безпосередньо на місці проведення змагань. Командам необхідно мати всі необхідні речі для організації польового табору (намет, туристичний килимок, спальний мішок, тощо) та організації польового харчування.
Це Положення є офіційним викликом на змагання.