Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ќсновн≥ ≥нструменти маркетингу територ≥й
ћаркетингов≥ технолог≥њ, що використовують агенц≥њ дл€ впливу на бренд-≥м≥дж та по€ву зац≥кавленост≥ у потенц≥йного ≥нвестора:

A. «агальна PR-кампан≥€, що часто застосовуЇтьс€, наприклад, через рекламу в газетах, на б≥лбордах, телебаченн≥ (CNN або рекламн≥ ролики в б≥знес-клас≥ л≥така м≥жнародних рейс≥в), в д≥лових або галузевих виданн€х та на ≤нтернет-сайтах.

B. ƒрук бюлетен≥в з новинами, компакт-диск≥в та ≥нформац≥йних брошур дл€ розповсюдженн€ на конференц≥€х, в ≥нвестиц≥йних представництвах та на ≤нтернет-стор≥нках Ї також загальною маркетинговою технолог≥Їю. ¬исоко€к≥сна ≥нформац≥€ та комун≥кац≥€ в≥д≥граЇ визначальну роль на вс≥х етапах вибору обТЇкту. Ѕрошури та компакт-диски, мабуть, найб≥льш ефективн≥, коли використовуютьс€ разом ≥з ≥ншими маркетинговими технолог≥€ми та мають галузеву спр€мован≥сть.

C. ”часть у ≥нвестиц≥йних виставках, €к≥ щор≥чно проход€ть, наприклад, у ¬≥дн≥, Ї ще одним методом промоц≥њ м≥ста. ÷ей метод скор≥ше передбачаЇ налагодженн€ звТ€зк≥в та навчанн€, н≥ж приверненн€ ≥нтересу ≥нвестор≥в, однак, це може бути важливою складовою загальноњ PR-кампан≥њ дл€ створенн€ бренду м≥ста.

D. –ег≥ональн≥ конференц≥њ з питань ≥нвестиц≥йних можливостей надають необх≥дну ≥нформац≥ю, представл€ють потенц≥йному ≥нвесторов≥ культуру та рег≥ональн≥ особливост≥, створюють ≥м≥дж територ≥њ. Ќайб≥льш усп≥шними Ї т≥ конференц≥њ, що мають галузеву спр€мован≥сть та включають презентац≥њ задоволених ≥нвестор≥в. ÷е допомагаЇ п≥дтримати зац≥кавлен≥сть, додаЇ дов≥ри, приваблюЇ учасник≥в з приватного сектору та демонструЇ д≥ловий ≥ водночас дружн≥й п≥дх≥д м≥ста чи рег≥ону.

E. Ѕ≥знес-конференц≥њ Ц це в≥дносно пр€мий та ефективний метод налагодженн€ звТ€зк≥в та мереж≥ контакт≥в з компан≥€ми в ц≥льових галуз€х, але вони часто дорог≥ дл€ в≥дв≥дуванн€.

F. ≤нвестиц≥йн≥ м≥с≥њ в крањн≥-отримувач≥ дл€ приверненн€ ≥нтересу до м≥ста та започаткуванн€ процесу встановленн€ звТ€зк≥в з потенц≥йними ≥нвесторами та б≥льш широкими ≥нвестиц≥йними колами Ї також корисним знар€дд€м. √алузев≥ м≥с≥њ можуть бути усп≥шними, €кщо вони керуютьс€ попередн≥ми досл≥дженн€ми, що визначили окрем≥ компан≥њ дл€ проведенн€ ≥нтервТю та зустр≥чей.

G. “орговельн≥ м≥с≥њ/представництва можуть бути дуже усп≥шним засобом розвитку стратег≥чного партнерства (сп≥льн≥ п≥дприЇмства, л≥цензуванн€ технолог≥й, та договори з аутсорс≥нгу) м≥ж м≥сцевими та ≥ноземними компан≥€ми. ѕартнерство м≥ж компан≥€ми визнано життЇво необх≥дним дл€ передач≥ технолог≥й та розвитку малих та середн≥х п≥дприЇмств (ћ—ѕ), особливо в крањнах, що розвиваютьс€.

H.  ампан≥њ пр€мого листуванн€ з приватними або державними структурами також часто застосовуютьс€ €к маркетингова технолог≥€. ÷е нормальне €вище, але не дуже ефективний метод приверненн€ загального ≥нтересу та генерац≥њ ≥нвестиц≥йних пропозиц≥й, принаймн≥ коли його на сучасному етап≥ використовують €к Їдиний маркетинговий ≥нструмент. ќднак, €кщо кампан≥њ з листуванн€ використовуютьс€ €к крок в б≥льш широкому п≥дход≥ до маркетингу, вони можуть бути дуже корисними.

I.“елефонн≥ кампан≥њ стосовно приватних та державний структур ймов≥рно будуть усп≥шними та економ≥чно виправданим лише €к частина стратег≥њ, €ку сфокусовано на ключових компан≥€х з ц≥льових сектор≥в.

J. –озробка м≥ського чи рег≥онального ≤нтернет-сайту, присв€ченого ѕ≤, Ї особливо важливою дл€ по≥нформуванн€ потенц≥йних ≥нвестор≥в та розвитку бренд-≥м≥джу вашого м≥ста, надаючи важливу ≥нформац≥ю широк≥й аудитор≥њ, здобуваючи ринкову ≥нформац≥ю та зменшуючи витрати та час на розповсюдженн€ маркетингових матер≥ал≥в та брошур.

 

24.«м≥ст процесу плануванн€ при застосуванн≥ маркетингу територ≥й

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2016-11-24; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 371 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

ƒаже страх см€гчаетс€ привычкой. © Ќеизвестно
==> читать все изречени€...

1519 - | 1348 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.007 с.