Лекции.Орг


Поиск:
Практичне заняття - 2 год. Вирішти ситуаційні завдання:
Вирішти ситуаційні завдання:

1. У вироку суду не вирішене питання про документи, які вилучені в ході досудового розслідування.

Яким чином може бути вирішене це питання після набрання вироком законної сили?

 

2. Суд виніс виправдувальний вирок щодо П., який утримувався під вартою.

Коли виправдувальний вирок набуває законної сили і підлягає виконанню?

 

3. Л. засуджено за пограбування до двох років позбавлення волі. Він заявив клопотання про звільнення його від відбування покарання з випробуванням на півтора року, оскільки його сину ще не виповнилося 16 років і він не може почати працювати, щоб допомагати хворій матері Л.

Яким чином повинно бути вирішене клопотання Л.?

 

4. За вчення крадіжки Г. засуджено до двох років позбавлення волі, але його було звільнено від відбування покарання з випробуванням протягом іспитового строку на три роки. Через три місяці після постановлення вироку його помістили до психіатричної лікарні у зв'язку з тяжкою психічною хворобою. Через рік він видужав і знову вчинив крадіжку.

Яким чином повинно бути вирішене питання про відбування Г. покарання?

 

5. За розтрату державного майна в особливо великих розмірах Д. засуджено до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Після набрання вироком законної сили дружина засудженого заявила клопотання про повернення майна, яке належало особисто їй: коштовностей, норкової шуби, акцій.

В якому порядку повинно бути розглянуте клопотання дружини Д?

 

6. Г., якого засудили до п'яти років позбавлення волі, після відбуття половини строку призначеного покарання звернувся до адміністрації виправної колонії з проханням застосувати до нього умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання.

В якому порядку може бути вирішене це питання?

 

7. М. засудили до двох років позбавлення волі за порушення правил безпеки дорожнього руху. Після відбуття покарання М. був прийнятий на роботу в той же автопарк, в якому працював до вчинення злочину. Через деякий час адміністрація автопарку вирішила клопотати про зняття з нього судимості.

Яким чином може бути вирішене це питання?

 

8. Засуджений Ц., який відбував покарання у виправній колонії, захворів тяжкою хворобою. Дружина засудженого звернулась до адміністрації колонії з клопотанням про звільнення Ц. від подальшого відбуття покарання і передачу його їй для піклування.

В якому порядку може бути вирішене клопотання дружини засудженого?

 

9. Місцевий суд вироком від 29 листопада 2013 року засудив К. за ч. 2 ст. 190 КК України і призначив покарання – чотири роки позбавлення волі. Попередній вирок місцевого суду від 22 червні 2011 року, яким К. був засуджений за ч. 1 ст. 190 КК України до штрафу в розмірі 510 грн., ухвалено виконувати самостійно. Прокурор подав апеляційну скаргу, у якій вказав на неправильне застосування закону про кримінальну відповідальність. На думку прокурора, на час вчинення нового злочину закінчився строк давності виконання попереднього вироку.

Який порядок виконання покарання у вигляді штрафу? Яке рішення повинен ухвалити суд апеляційної інстанції?

 

10. Вироком місцевого суду від 17 жовтня 2011 року Є. був засуджений за ч. 3 ст. 286 КК України на п'ять років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на три роки. Ухвалою місцевого суду за місцем відбування покарання від 8 вересня 2013 року замінено невідбуту частину основного покарання – 3 роки 3 місяці 6 днів у виді позбавлення волі на два роки виправних робіт за місцем роботи з відрахуванням 10% заробітку щомісячно в дохід держави.

4 січня 2014 року засуджений звернувся до суду із клопотанням про зняття судимості, мотивуючи клопотання тим, що він своєю поведінкою довів виправлення, за місцем роботи та проживання зарекомендував себе з позитивної сторони, має на утриманні двох неповнолітніх дітей та батьків-пенсіонерів.

 

Який порядок вирішення питання про зняття судимості? Чи підлягає задоволенню клопотання засудженого Є. про зняття судимості?

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 262 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Победа - это еще не все, все - это постоянное желание побеждать. © Винс Ломбарди
==> читать все изречения...

597 - | 606 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.