Лекции.Орг

Поиск:
Як дізнатись, що громадянин вже автоматично отримав субсидію? Хто про це має повідомити і в який термін?
Громадянин, який заявив про своє право на субсидію, отримає повідомлення про те, призначена йому субсидія на житлово-комунальні послуги, чи ні. У разі призначення у повідомленні буде зазначено, на який термін надається субсидія, її розмір, а також розмір обов’язкової плати за кожну послугу. Крім того, кожного місяця до організацій-надавачів послуг надаються списки громадян, яким нараховані субсидії, розміри субсидій та обов’язкової плати.

 

1. Чи можна отримати субсидію без довідки про доходи (отримую зарплату неофіційно)?

Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій встановлено, що для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає органу праці та соціального захисту населення довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні, за формами, затвердженими Мінпраці.

Зазначена форма довідки про доходи затверджена наказом Міністерства праці та соціального захисту населення від 27.08.04 № 192, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 4 листопада 2004 р. за № 1409/10008.

3. Один із членів сім’ї, прописаний у батьків, працює за кордоном. Звичайно, що довідку про свої доходи він надати не в змозі. Чи є у такий ситуації можливість для нарахування субсидії?

Відповідно до законодавства субсидія призначається уповноваженому власнику (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, членові житлово-будівельного (житлового) кооперативу, власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.

Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій встановлено, що субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово- комунальні послуги, та їх доходів.

Якщо у житловому приміщенні зареєстровані особи, які фактично не проживають, при призначенні субсидії вони не будуть враховані, якщо на них за даними підприємств-надавачів послуг не нараховуватиметься плата за житлово- комунальні послуги.

Питання щодо нарахування плати за житлово- комунальні послуги громадяни вирішують з підприємствами та організаціями, які надають ці послуги.

4. За якими умовами можна отримати субсидію для сім ’ї, в якій дружина перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Чи враховується соціальна допомога у сукупний дохід сім’ї?

Розрахунок сукупного доходу для призначення субсидії провадиться відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженої спільним наказом Мінпраці, Мінфіну, Мінекономіки, Держкомсім'ямолоді, Держкомстату.

Відповідно до зазначеної Методики до сукупного доходу сімей (одержувачів) входить допомога, у тому числі допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Враховуючи зазначене, у випадку, якщо жінка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, субсидія призначається на загальних підставах, при цьому до сукупного доходу сім’ї буде враховано допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

5. Якщо родина проживає у будинку, в якому офіційно не зареєстрована, чи є можливість для призначення субсидії?

Субсидія призначається уповноваженому власнику (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, членові житлово-будівельного (житлового) кооперативу, власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.

6. Як краще заповнити документи, щоб не помилитись, бо, кажуть, бланків не вистачає?

Якщо з якихось причин документи будуть зіпсовані, необхідно звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (у сільській місцевості – до уповноважених сільських або селищних рад), де можна заповнити заяву та декларацію, а також отримати необхідну консультацію.

Всі питання можна з’ясувати по телефону „гарячої лінії”, які відкриті у кожному місті (районі).

7. Яку інформацію необхідно вказувати в декларації про майновий стан для оформлення житлової субсидії?

В декларації необхідно вказати:

- відомості про власника житла (П.І.Б., місце реєстрації, контактний телефон);

- відомості про осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, та членів їх сімей, що проживають окремо (дружина, чоловік, неповнолітні діти) (П.І.Б., ступінь родинного зв’язку, дата народження, ідентифікаційний номер);

- всі види доходів осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні за період, необхідний для розрахунку субсидії;

- відомості про інші житлові приміщення, що перебувають у власності або володінні зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та членів їх сімей, що проживають окремо (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей) – у разі наявності;

- кількість транспортних засобів, які зареєстровані в установленому порядку та перебувають у власності або володінні зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та членів їх сімей, що проживають окремо (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей), крім автомобілів, отриманих через органи праці та соціального захисту населення – у разі наявності;

- відомості про земельні ділянки, що перебувають у власності або володінні (користуванні) зареєстрованих у житловому приміщенні осіб – у разі наявності;

- відомості про витрати на придбання товарів довгострокового вжитку, майна, оплату послуг, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за субсидіями, - у разі здійснення.

71) Склад КМУ

Прем'єр-міністр України;Перший віце-прем'єр-міністр України; три віце-прем'єр-міністри України; Міністр аграрної політики України; Міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України; Міністр внутрішніх справ України; Міністр вугільної промисловості України; Міністр економіки України; Міністр закордонних справ України; Міністр культури і туризму України; Міністр оборони України; Міністр освіти і науки України; Міністр охорони здоров'я України;
Міністр охорони навколишнього природного середовища України; Міністр палива та енергетики України Міністр праці та соціальної політики України; Міністр промислової політики України; Міністр транспорту та зв'язку України; Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах
захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи; Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту; Міністр фінансів України; Міністр юстиції України;

 

72)Державний службовець — це особа, яка виконує в порядку, установленому законом, обов’язки державної служби відповідно до державної посади за грошову винагороду.

Праця державних службовців— специфічна сфера трудової діяльності, по своїй суті управлінська, спрямована на вирішення тих завдань, які поставлені перед конкретним органом державного управління і документально закріплені законодавчим або іншим нормативним правовим актом.

Важливою особливістю управлінської праці державних службовців є багатоаспектність, комплексність підходу й узгодженість рішень з окремих питань. Державні службовці приймають рішення щодо проблем політичного, організаційного, управлінського, економічного, технічного, соціально-психологічного і правового характеру.

Заробітна плата державних службовців складається із:

  • посадових окладів;
  • доплат за класний ранг;
  • надбавок за особливі умови державної служби;
  • надбавок за вислугу років;
  • премій за результати роботи державного службовця.

Дата добавления: 2015-01-25; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 1055 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Начинайте делать все, что вы можете сделать – и даже то, о чем можете хотя бы мечтать. В смелости гений, сила и магия. © Иоганн Вольфганг Гете
==> читать все изречения...

68 - | 58 -


© 2015-2022 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.