Водоспади Ігуасу – комплекс водоспадів на річці Ігуасу, розташований на кордоні Бразилії (штат Парана) і Аргентини (провінція Місьйонес). Водоспади знаходяться на межі аргентинського і бразильського національних парків «Ігуасу». Обидва парки були включені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (у 1984 і 1986 роках). У 2011 році за результатами всесвітнього конкурсу водоспади Ігуасу були визнані одним з семи природних чудес світу Назва Ігуасу походить від слів на мові гуарані – вода і великий.
Обеліск у Буенос-Айресі – сучасний монумент, побудований в центрі Буенос-Айреса. Самі городяни називають його просто Обеліск.
Обеліск був побудований в травні 1936 року в ознаменування 400-ї річниці заснування міста. Він знаходиться в центрі Республіканської площі (Пласа-де-ла Республіка), в тому місці, де вперше в місті був вивішений аргентинський прапор, на перетині проспекту 9 липня і авеню Корьентес. Висота 67 метрів, площа основи 49 квадратних метрів. Спроектований архітектором Альберто, він був побудований всього за 4 тижні.
Вулиця 9 Липня — широка вулиця у місті Буенос-Айресі. Отримала свою назву на честь Дня проголошення незалежності Аргентини 9 липня 1816 року.
Вулиця починається приблизно за 1 км на захід від набережної Ріо-де-ла-Плати, з району Ретіро та пролягає до станції Конституції у південній частині міста. Вулиця має до семи смуг руху у кожному напрямку.
Північна частина вулиці перетинається зі швидкісною трасою Артуро Ільїя (з'єднує столицю з аеропортом Хорхе Ньюбері та Панамериканським шосе) та з вулицею Лібертадор. У південній частині вулиця 9 Липня сполучається з вулицею 25 Травня (обслуговує західну частину Великого Буенос-Айреса, а також з'єднує столицю з міжнародним аеропортом Міністро Пістаріні). Окрім цього вулиця 9 Липня забезпечує вихід до двох швидкісних трас, які сполучають столицю з Ла-Платою та Мар-дель-Платою.
Сан-Тельмо — район Буенос-Айреса, який краще за інші зберіг історичну забудову колоніального періоду. На вулицях, мощених бруківкою, перемежовуються кафе, танго-клуби і антикварні магазинчики, що робить цей район особливо привабливим для туристів.
Ла-Бока — район міста Буенос-Айрес, столиці Аргентини. Розташований на південно-східній околиці міста. Своєю назвою зобов'язаний гирла річки Матанса-Ріачуело, що впадає тут у Ла-Плату.
Ла-Бока знаходиться між вулицями Рехіменто де Патрісьос, Мартін Гарсія, Пасео Колон, Бразилії, Південної Дарсі і річкою Ріачуело. Межує з районами Барракас на заході, Сан-Тельмо на північному заході і Пуерто-Мадеро на північному сході, містами Док-Суд і Авельянеда на півдні.
Пуерто- Мадеро — найпрестижніший район Буенос- Айреса. Уздовж нього для краси прокладена трамвайна гілка. Закуплено один іноземний, сучасний трамвай. Але Пуерто Мадеро, як напевно можна здогадатися, не закінчується доками, ресторанами і Мостом Жінки. Пуерто Мадеро - це найдорожчий і престижний район міста, а також величезний парк.
Палермо — автономний район міста Буенос-Айрес. У цьому районі переважно знаходяться житлові та офісні будівлі, які були зведені в основному в останнє десятиліття.
У районі Палермо знаходяться ліси, які є однією з найбільших зелених зон міста. Тут також знаходяться поля для гольфу, поло, планетарій імені Галілео Галілея, велодром, японський сад, озеро. У Палермо розташовуються Ботанічний сад і Зоопарк Буенос-Айреса, побудовані в XIX в. Також тут розташовані Культурний ісламський центр ім. короля Фахда, Національний музей декоративного мистецтва та міської іподром
Реколета — район в центрі Буенос-Айреса. Один з найдорожчих житлових районів міста. Головною туристичною визначною пам'яткою району є кладовище Реколета.
Розташований між 10-ю вулицею, вулицями Монтевідео, Уругваю, Кордови, Маріо Браво, полковника Діаса, Лас-Ерас, Тагле, шляхами залізниці імені генерала Бартоломео Мітрі, вулицею Херонімо Сальгеро і річкою Ла-Плата. Межує з районом Ретіро на південному сході, Бальванера і Альмагро на півдні, Палермо на північному заході і річкою Ла-Плата на північному сході.
Кафедральний собор — головний католицький храм Аргентини. Побудований в стилі класицизму. Розташований на розі вулиць Сан - Мартіна і Ривадавія в районі Сан-Ніколас поблизу Травневої площі. У соборі знаходиться гробниця національного героя Аргентини генерала Хосе де Сан-Мартіна, створена в 1880 році французьким скульптором Беллеза. Стіни були розписані фресками в ренесансному стилі роботи італійця Франческо Паоло Парісі, але розписи були втрачені через вплив вологи.
У лівому крилі знаходиться гробниця архієпископа Леона Федеріко Анейроса роботи Віктора де Поля. Також у храмі вивішені 14 картин італійського письменника Франческо Доменігіні, що зображують Хресний хід.
Будинок Карлоса Гарделя — Музей Танго. Звертаючись до теми Танго, неможливо пройти повз район Альмагро Буенос-Айреса, де більшу частину свого життя прожив самий знаменитий музикант золотого століття Танго Карлос Гардель.
Будинок 735, що знаходиться на вулиці Jean Jaures в Абасто, реконструйований. Зараз він виглядає так, яким він був за життя великого співака. Приміщення загальною площею в 325 квадратних метрів модифіковано, закуплена велика частина обстановки, яка колись була у будинку Гарделя або відповідна його епосі. У цьому творцям музею допомогли багато приватних колекціонерів і державні музеї. У постійній експозиції представлені особисті речі «креольського солов'я», фотографії, платівки, кінострічки. Крім того, планується перетворити Будинок Гарделя на культурний центр для шанувальників Танго всього світу.
Вогняна Земля — архіпелаг, розташований біля най південнішої частини Південної Америки. Архіпелаг налічує 40 тис. островів, загальною площею 73 753 км ².
У 1881 році острови архіпелагу було розділено між Аргентиною та Чилі. Архіпелаг складається з головного острова та групи дрібніших островів. Він відділений від континенту Магеллановою протокою.
Східна частина архіпелагу належить Аргентині і утворює провінцію Вогняна Земля зі столицею Ушуая, яка є най південнішим містом Аргентини. Інше важливе аргентинське місто архіпелагу — Ріо-Гранде, розташоване на атлантичному узбережжі.