Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


До якої категорії підприємств належать підприємства, на яких середня облікова чисельність працівників становить 50 осіб, а обсяг валового прибутку не перевищує 500 тисяч євро?




а) Унітарні підприємства; б) середні підприємства; в) малі підприємства; г) корпоративні підприємства.

До якої категорії підприємств належать підприємства, на яких середня облікова чисельність працівників становить більше 1000 осіб, а обсяг валового прибутку перевищує 5 мільйонів євро?

а) Унітарні підприємства; б) середні підприємства; в) великі підприємства; г) корпоративні підприємства.

Якого поняття стосується таке визначення: «Це підприємство, в уставному фонді якого іноземна інвестиція складає сто відсотків»?

а) Інвестиційне підприємство; б) унітарне підприємство; в) іноземне підприємство; г) корпоративне підприємство.

19. Коли був прийнятий Закон України «Про господарські товариства»:

а) 1990 б) 1993; в) 1991 г) 1992.

Якого поняття стосується таке визначення: «Товариство, яке має уставний фонд, поділений на визначену кількість акцій однакової номінальної вартості, і несе відповідальність за обов'язками тільки майном товариства»?

а) Товариство з обмеженою відповідальністю; б) акціонерне товариство; в) повне товариство; г) командитне товариство.

Якого поняття стосується таке визначення: «Товариство, яке має уставний фонд, поділений на частки, розмір яких визначається уставними документами, і несе відповідальність за своїми обов'язками тільки своїм майном. Учасники товариства несуть відповідальність у межах своїх внесків»?

а) Товариство з додатковою відповідальністю; б) товариство з обмеженою відповідальністю; в) повне товариство; г) командитне товариство.

Якого поняття стосується таке визначення: «Товариство, уставний фонд якого поділений на частки у визначених уставними документами розмірах і яке несе відповідальність за своїми обов'язками власним майном. Члени цього товариства відповідають за його обов'язками своїми вкладами в уставний фонд, а якщо цієї суми недостатньо, додатковим майном, яке належить їм, в однаковому для всіх членів кратному розмірі залежно від вкладу кожного з учасників»?

а) Товариство з додатковою відповідальністю; б) товариство з обмеженою відповідальністю; в) повне товариство; г) командитне товариство.

Якого поняття стосується таке визначення: «Товариство, всі учасники якого відповідно до укладеної між ними угоди займаються спільною підприємницькою діяльністю і несуть додаткову солідарну відповідальність за обов'язками товариства всім своїм майном»?

а) Товариство з додатковою відповідальністю; б) товариство з обмеженою відповідальністю; в) повне товариство; г) командитне товариство.

Якого поняття стосується таке визначення: «Товариство, в якому один або кілька його членів здійснюють від імені товариства підприємницьку діяльність і несуть за його обов'язками додаткову солідарну відповідальність усім своїм майном, а інші учасники беруть участь у діяльності товариства лише своїми вкладами»?

а) Товариство з додатковою відповідальністю; б) товариство з обмеженою відповідальністю; в) повне товариство; г) командитне товариство.

Який документ видається місцевими органами влади, що засвідчує право підприємця займатися підприємництвом?

а) Акт реєстрації; б) свідоцтво про реєстрацію; в) свідоцтво про порушення підприємницького провадження; г) патент.

Якого поняття стосується таке визначення: «Це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, яка здійснюється суб'єктами господарювання з метою досягнення економічних і соціальних результатів і отримання прибутку»?

а) Господарська діяльність; б) підприємництво; в) економічна діяльність; г) господарювання.

27. За суб’єктивним складом господарські договори поділяються на:

а) двосторонні та багатосторонні; б) формальні, реальні, консенсуальні; в) попередні, основні, генеральні, поточні; г) договори приєднання, зміст яких визначається під час їхнього укладання.

28. До загальних функцій договору належать:

а) ініціативна, програмно-координаційна; б) інформаційна, гарантійна; в) правозахисна; г) усе перераховане вище.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-12; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 750 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Большинство людей упускают появившуюся возможность, потому что она бывает одета в комбинезон и с виду напоминает работу © Томас Эдисон
==> читать все изречения...

2551 - | 2215 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.