Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


ПОРЯДОК призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту




Про затвердження Порядку призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту

Відповідно до частини другої статті 123 Кодексу цивільного захисту України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, що додається.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70  

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 р. № 615

ПОРЯДОК призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту

1. Цей Порядок визначає механізм призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту (далі - особи рядового і начальницького складу), які переїхали до нового місця служби з одного населеного пункту в інший для постійного проживання у зв’язку з переміщенням по службі або передислокацією органу (підрозділу) ДСНС (далі - орган (підрозділ).

2. Особам рядового і начальницького складу, які переїхали до нового місця служби, виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення.

3. Розмір місячного грошового забезпечення визначається органом (підрозділом) за новим місцем служби за посадою, на яку призначено особу рядового чи начальницького складу в органі (підрозділі), виходячи з посадового окладу, окладу за спеціальним званням та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки і доплати, що мають постійний характер, премія), встановлених на день виникнення права на отримання підйомної допомоги.

4. Підйомна допомога виплачується:

1) особам рядового і начальницького складу, які закінчили вищі навчальні заклади із строком навчання більш як шість місяців з присвоєнням спеціального звання лейтенанта (прапорщика) служби цивільного захисту та призначені на посади начальницького складу в органах (підрозділах), що дислоковані в інших населених пунктах;

2) особам рядового і начальницького складу, які призначені на посади в органах (підрозділах) та направлені для проходження служби з одного підрозділу в інший підрозділ того самого органу, що дислокований в іншому населеному пункті;

3) особам рядового і начальницького складу, які переїхали в інший населений пункт у зв’язку з передислокацією до нього органу (підрозділу).

5. Особам рядового і начальницького складу, які призначені на посади в інший орган (підрозділ) і прибули до нового місця служби після отримання таким органом (підрозділом) директиви про передислокацію в інший населений пункт, підйомна допомога виплачується після передислокації органу (підрозділу) в інший населений пункт.

6. Особам рядового і начальницького складу, які прибули із закордонних відряджень (навчання за кордоном строком більш як один рік), підйомна допомога виплачується органом (підрозділом) після призначення їх на посади в органах (підрозділах), дислокованих в інших населених пунктах, ніж ті органи (підрозділи), з яких їх направлено за кордон.

7. Підйомна допомога виплачується органом (підрозділом), дислокованим у новому населеному пункті, особі рядового чи начальницького складу щоразу, але не більш як за два переїзди до нового населеного пункту протягом календарного року.

8. Підйомна допомога не виплачується:

1) особам рядового і начальницького складу, місце проживання яких у зв’язку з переміщенням по службі або передислокацією органу (підрозділу) не змінилося;

2) особам рядового і начальницького складу, які направлені у розпорядження керівника (начальника) органу (підрозділу);

3) особам рядового і начальницького складу, які переїхали в інший населений пункт у зв’язку з переміщенням по службі або передислокацією органу (підрозділу) з одного населеного пункту в інший, прослужили в новому населеному пункті один рік і менше та за їх проханням знову призначені на посади в органи (підрозділи), що дислоковані в попередньому населеному пункті.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-10-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 405 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Лаской почти всегда добьешься больше, чем грубой силой. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2355 - | 2220 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.