Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Дайте визначення та охарактеризуйте кількісні підходу до структуризації персоналу готельного комплексу




Успішне управління персоналом передбачає наявність відповідних рівнів відповідальності в готельному комплексі за результативність роботи з кадрами, а також її ресурсне забезпечення.

Рівні управління та їх обов´язки.

Перший рівень - вищий (Правління, його Голова та інші вищі керівники). До функцій керівників цього рівня відносяться: визначення стратегії і пріоритетів у роботі з персоналом; розробка і реалізація кадрової політики готельного комплексу на поточний рік; аналіз стратегічної кадрової інформації; робота з керівниками, що входять у зону дії вищого органу управління; координація діяльності всіх кадрових служб і підрозділів; визначення норм і критеріїв оцінки роботи з персоналом, зокрема матеріального і морального заохочення, соціальної підтримки, графіка атестацій тощо; заходів вищого рівня; вибіркові зустрічі з працівниками, оцінка роботи кадрових підрозділів; затвердження положень щодо роботи кадрових служб; затвердження програми корпоративних свят, ритуалів; розвиток організаційної структури готельного комплексу, в т.ч. перегляд штатного розкладу; розвиток корпоративної культури готельного комплексу (у частині персоналу); штати (помічник Голови, радник по кадрах, референти); кошторис витрат (по заходах даного рівня).

Другий рівень - кадрова служба готельного комплексу, тобто професійні підрозділи по роботі з персоналом (відділ кадрів, група психологів, учбовий центр, відділ матеріально-технічної підтримки тощо). До їх функцій належить: виконання вимог кадрової політики готельного комплексу; професійна робота з відбору, оцінки, атестації, просування, навчання і підтримки співробітників готельного комплексу; усунення конфліктів, створення психологічного комфорту; формування корпоративної свідомості, стимулювання персоналу до досягнення якнайкращих результатів; розробка посадових інструкцій і функціональних технологій для співробітників; визначення рівня зайнятості співробітників; оцінка і допомога в поліпшенні умов праці співробітників; допомога керівникам підрозділів готельного комплексу в роботі з персоналом; інформування співробітників; підвищення кваліфікації співробітників.

Третій рівень - керівники підрозділів готельного комплексу. До їхніх функцій відносяться: оцінка співробітника при прийманні на роботу, адаптація нового співробітника; контроль за навчанням співробітників; атестація і оцінка діяльності; заохочення і мотивація персоналу; інформування про підсумки роботи підрозділу; створення свого кадрового резерву; турбота про умови праці співробітників (включаючи і охорону праці).

Чисельність персоналу в службах залежить від розмірів готельного комплексу й обсягів обслуговування.

При формуванні служб готельного підприємства для розрахунку чисельності персоналу адміністративних служб можна використовувати наступну методику.

А. Розрахувати кількість керівників усіх рівнів керування в готелі:

1. Розрахувати чисельність працівників управлінської ланки готелю за наступною формулою:

Чу – чисельність управлінських працівників;

К – коефіцієнт, що характеризує питому вагу управлінських працівників (враховує, що не всі працівники служби – управлінці), звичайно К = 70% = 0,7;

Пу – кількість служб.

В. Чисельність технічного персоналу в управлінських структурах молена буде визначити, виходячи з наступного співвідношення:

100% = Керівники (%) + Службовці (%) + Технічний персонал (%).

Тоді:

Технічний персонал (%) = 100% - (Керівники (%) + Службовці (%))

Чисельність персоналу повинна забезпечувати ефективне та безупинне обслуговування клієнтів.

Загальні вимоги, які висуваються до персоналу підприємств харчування, що обслуговують готельні комплекси:

Кухарі, офіціанти, метрдотелі приймаються на конкурсній основі за результатами кваліфікаційних іспитів і тестувань.

2. Метрдотелі, офіціанти, бармени повинні знати не менше однієї з європейських мов. У бригаду включають офіціантів, що володіють різними мовами.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-10-07; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 412 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Слабые люди всю жизнь стараются быть не хуже других. Сильным во что бы то ни стало нужно стать лучше всех. © Борис Акунин
==> читать все изречения...

2193 - | 2115 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.