Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Опис операторів, використаних у програмі




При написанні програмного коду використовуються різні інструментальні засоби мови програмування (Pascal, Visual Basic, C, С++ або іншого використовуваного). У даному розділі необхідно привести опис усіх використаних у програмі операторів, функцій і (або) процедур, їхнє призначення, синтаксис і правила використання.

7.4 Вимоги до основної частини звіту по навчально-ознайомчій гірничо-технологічній практиці

 

В основної частині звіту треба відобразити наступне.

1. Загальні зведення про шахту і характеристика родовища

1.1 Загальний опис родовища

Геологічна характеристика і розміри шахтного поля. Найменування шахти і її географічне положення. Кількість розроблювальних пластів. Стратиграфічні стовпчики по пластах. Схема розкриття. Число робочих горизонтів. Похила і вертикальна висота поверху. Геологічні і промислові запаси шахтного поля. Термін служби шахти.

1.2 Характеристика вугільних пластів

Потужність (загальна і корисна), об'ємна вага вугілля, кут падіння пластів, міцність вугілля (опірність вугілля різанню), наявність прошарків, їхня потужність і розташування, газорясність пласту, приплив води.

Характеристики бічних порід - властивість і потужність безпосередньої й основної покрівлі, а також ґрунту;

2 Технологія, механізація й організація розробки родовища

2.1 Система розробки вугільного пласту. Застосовувана на одній з добичних ділянок система розробки і її параметрів.

2.2 Засобу механізації виїмки вугільного пласту

Технологія до комплексна механізація очисних робіт: способи і засоби виконання основних процесів: виїмки, кріплення і керування покрівлею (зробити з креслення технологічну схему виїмки вугілля, іменовану на шахті паспортом кріплення).

Параметри лави: довжина лави, ширина робочого простору, що виймається, потужність пласту, параметри ніш.

Характеристика застосовуваного устаткування і принципи його роботи (тип комплексу, комбайна, механізованої або індивідуального кріплення, конвеєра і їхній короткий опис, застосовувані електродвигуни, напруга, швидкості переміщення комбайна і механізоване кріплення, порядок виконання процесів, для індивідуального кріплення, указати відстань між стійками в ряді і між рядами і т.д.).

Керування покрівлею. Навантажувальний пункт і його устаткування. Кріплення сполучення. Підготовчі роботи і їхня механізація (підготовка ніш, виконання кінцевих операцій, підготовка навантажувального пункту і т.д.). Опис схеми провітрювання ділянки лави, організація робіт в очисному вибої. Планограма робіт і графік виходів, склад бригади і розміщення людей, порядок виконання операцій при виїмці вугілля.

Техніко-економічні показники роботи ділянки: видобуток з лави, собівартість 1 т вугілля, витрата матеріалів, продуктивність купа робітників по лаві і ділянці.

Студент повинний зробити опис застосовуваного устаткування в очисних і підготовчих вибоях; робіт, виконаних студентом на робочому місці, розбір раціоналізаторських пропозицій, нових методів робіт і новинок механізації.

Особлива увага приділяється питанням техніки безпеки.

2.3 Засоби механізації гірничопрохідницьких робіт

Технологія і механізація прохідницьких робіт, способи і засоби виконання основних процесів - руйнування вибою, навантаження і транспортування гірничої маси, провітрювання і кріплення виробки. Способи проходження штреків (вузьким або широким ходом, польовими штреками або по вугіллю). Перетини штреків (відкаточного, вентиляційного), його розміри і тип кріплення, підтримка штреків. Охорона підготовчих вироблень (штреків) від впливу очисних робіт. Характеристика застосовуваного устаткування і принципи його роботи (тип комплексу, комбайна, конвеєра й іншого устаткування і їхній короткий опис). Швидкість проведення вироблень.

Організація робіт у прохідницькому вибої. Графік робіт і виходів. Склад бригад і розміщення людей, порядок виконання операцій.

2.4 Схема електропостачання ділянки

Представити схему, зробити короткі описи схеми й устаткування, назначення устаткування, місце установки устаткування, напругу, що підводиться до апаратів і електродвигунів, як здійснюється включення і вимикання апаратів і електродвигунів, типи і перетини кабелів. Дотримання мір безпеки при звертанні з електроустаткуванням.

2.5 Засоби механізації транспортних робіт

Транспорт від лави до стовбура (схема транспортного ланцюга від вибою до біляствольного двору з короткою характеристикою устаткування по типі, призначенню і продуктивності, види транспортних засобів по горизонтальних і похилих виробленнях, засоби доставки людей у шахті, способи і засоби транспорту породи і доставки устаткування);

3 Стаціонарні електромеханічні установки

3.1 Піднімальні установки

Піднімальні машини (призначення, тип піднімальної машини, тип і вантажопідйомність піднімальних судин, завантажувальні і розвантажувальні пристрої).

3.2 Центральна водовідливна установка

Призначення і місце розташування, тип, число і коротка характеристика насосів, тип приводу, обсяг водозбірників, прокладка трубопроводу по стовбурі.

3.3 Вентиляторна і компресорна установки

Призначення і місце розташування. Тип, число і коротка характеристика, тип приводу.

3.4 Казанова і калориферна установки. Призначення, місце розташування.

3.5. Технологічний комплекс і устаткування поверхні шахти.

Призначення споруджень і устаткування і їхня коротка характеристика. Методи збагачення і контролю якості і навантаження вугілля.

4. Індивідуальне завдання

Виконується відповідно до завдання керівника практики від вузу.

 

7.5 Вимоги до основної частини звіту по виробничій технологічній практиці

Для вибраних складальних одиниць і деталей студент повинен вивчити і відобразити в основній частині звіту наступні питання:

- функціональне призначення складальної одиниці і деталей, вимоги, що пред'являються до них;

- побудова технологічного процесу складальних робіт;

- загальна характеристика побудови технологічного процесу деталей як послідовність заготівельних, механообробних, термічних операцій з вказівкою устаткування, методів вимірювання і контролю;

- забезпечення розмірних показників точності на стадії чистових (фінішних) операцій;

- забезпечення показників погрішності форми і відносного розташування елементів виробу;

- забезпечення вимог за показниками чистоти поверхні;

- забезпечення вимог за показниками твердості поверхні і серцевини деталі за рахунок вибору виду термічної обробки;

- забезпечення вимог по виготовленню зубчатих вінців і елементів шліцьових з'єднань.

7.6 Вимоги до основної частини звіту по переддипломній практиці

 

Основна частина звіту повинна відбивати опрацювання питань, зазначених у розділах 4.5 та 5.2.5, супроводжуватися ескізами і таблицями. У звіті коротко і конкретно описується робота, особисто та, що виконана студентом як по збору необхідного матеріалу, так і особливо по конструктивним розробкам, виконаним по тематиці дипломного проекту на основі технічної документації на базову машину.

Висновок повинен містити стислі відомості про результати практики.

Графічний матеріал у вигляді синьок i кальок (схема устаткування, технологічна схема, компонувальні креслення та ін.) додається у кiнці звіту у вигляді додатка.

У випадку, коли студент проходить практику за договором iз під-приємством за місцем майбутньої роботи, звіт практики може складатися індивідуально з урахуванням договору на цільову підготовку.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-10-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 277 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Что разум человека может постигнуть и во что он может поверить, того он способен достичь © Наполеон Хилл
==> читать все изречения...

2523 - | 2334 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.