Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Потенціал Інтернету як рекламного засобу




Реклама в Internet - це проведення рекламних кампаній на популярних веб сайтах, спеціально підібраних для рекламування відповідного проекту, та реклама у пошукових серверах.

Реклама в Internet вже давно зарекомендувала себе як найдешевший та найефективніший спосіб просування товарів та послуг. Ідея рекламної кампанії в інтернеті добре підходить для інтернет-магазинів, сайтів, що пропонують послуги широкого вжитку, підвищення інформатизації потенційних покупців новими торговими марками або послугами.

Тому, у наш час інтернет-реклама стає дедалі більш значним маркетинговим інструментом й більш застосовуваним вітчизняними рекламодавцями способом просування товарів і послуг у мережі Internet. Це обумовлено, з одного боку, бурхливим характером росту електронної комерції в Україні, а з іншого, – низкою специфічнихособливостей інтернет-реклами, які виділяють її з комплексу маркетингового інструментарію.

Потенціал реклами в Internet значно вище, ніж маркетингові можливості інших видів реклами, завдяки безпосередності, гнучкості та інтерактивності цього засобу. Інтернет-реклама надає можливість українському рекламодавцю вийти на цільову аудиторію дійсно в глобальному масштабі. Найважливішим достоїнством інтернет-реклами є та обставина, що Internet в Україні розвивається набагато швидше, ніж будь-який інший засіб реклами. У цілому, реклама в Інтернеті характеризується високим рівнем потенціалу по важливих параметрах: вибір цільової аудиторії; перевірка реакції аудиторії; імовірність залучення уваги; гнучкість; інтерактивність. Створення повноцінного сайту дозволяє також значно зменшити витрати на здійснення комунікаційної політики, адже реклама в Internet часто дешевше і вигідніше, ніж у газетах чи журналах.

Реклама в Internet насамперед спрямована на вирішення таких завдань:

• створення сприятливого іміджу фірми, її торгової марки, товарів і послуг;

• забезпечення доступності інформації про фірму, її торгову марку і товари для абонентів світової мережі;

• реалізація всіх можливостей подання інформації про товар: графіки, звуку, анімації, відеозображення та ін.;

• оперативна реакція на ринкову ситуацію: відтворення даних прайс-листа, інформації про фірму та її товари, анонс нової продукції;

• продаж продукції через Internet – завдяки одному віртуальному представництву можна не відкривати нових магазинів.

• висока інформативність, можливість застосування різних форм подання інформації про товар — графіки, звуку, анімації, відеозображення;

• можливість мати великий тираж;

• швидке поширення інформації;

• доступність протягом 24 годин на добу для користувача в будь-якій точці земної кулі;

• комбіноване охоплення аудиторії, як загальної, так і цільової;

• можливість зворотного зв´язку, тобто одержання оперативної реакції на рекламу

• можливість подачі інформації різними мовами за допомогою різних прийомів, з огляду на особливості аудиторії.
Види реклами в Internet

1. Банерна реклама. Традиційно рекламні кампанії в інтернеті асоціюються з баннерами (графічними рекламними блоками).

Банер – це прямокутне графічне зображення, розташоване на сторінці веб-сервера видавця, має гіперпосилання на сайт фірми-рекламодавця. При натисненні на це зображення клієнт переходить на сторінку фірми-рекламодавця.

2. Контекстна реклама – це невеликий рекламний блок, розміщений або на сторінці результатів в пошуковій системі (Google, Yandex та ін) або на інтернет-сторінці сайту (тематика самої сторінки повинна перегукуватися з інформацією в рекламі). Тобто інтернет-рекламу замовника буде бачити тільки той користувач, який зацікавлений у придбанні товару і вже почав його пошук.

3. Медійна реклама - розміщення текстово-графічних рекламних матеріалів на сайтах, що є рекламним майданчиком. За багатьма ознаками аналогічна рекламі в друкованих ЗМІ. Проте, наявність у банера гіперпосилання, можливості анімованого зображення і можливості дзвінка з банера на мобільний телефон (WOW - call), значно розширюють вплив медійної реклами. Як правило, медійна реклама має форму баннерной реклами.

4. Реклама з використанням E – mail. Електронна пошта (Electronic mail, e - Mail) - мережева служба, що дозволяє користувачам обмінюватися повідомленнями або документами без застосування паперових носіїв. Переваги використання e - mail для доставки рекламних повідомлень є те, що електронна пошта є практично у усіх користувачів Мережі; дає можливість персоніфікованого звернення; цікаве, з точки зору одержувача, повідомлення може бути поширене ним серед його колег і знайомих;

5. Перегляд реклами за плату або підписка на рекламу. Цей метод не показав особливої ефективності порівняно з іншими і нині використовується мало.

6. Електронна дошка оголошень. Сайт, за змістом цілком аналогічний звичайним побутовим дошкам оголошень або рекламним газетам. Якісно відрізняється від них високою оперативністю оновлення вмісту і глобальною доступністю.

 

 

26. Придумайте рекламні заголовки типу:





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-10-07; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 479 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Наглость – это ругаться с преподавателем по поводу четверки, хотя перед экзаменом уверен, что не знаешь даже на два. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2648 - | 2219 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.