Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Організаційно-методичні вказівки




МВС УКРАЇНИ

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

 

Навчально-науковий інститут права та масових комунікації

Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права

 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ТА ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАВДАНЬ і КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

 

З дисципліни: ОРГАНІЗАЦІЯ СУДОВИХ ТА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ УКРАЇНИ

Галузь знань: 0304 Право

Напрямок підготовки: 6.030402 Правознавство!

Спеціалізація: господарчо-правова

Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр

Форма навчання: заочна форма навчання.

 

Харків - 2012

Передмова

 

  _________________________________________________________ (рекомендації Методичної ради ХНУВС) Методичною радою Харківського національного університету внутрішніх справ _______________________ Протокол № _______ (дата, місяць, рік)   _________________________________________________________ (рекомендації Вченої ради ННІ) Вченою радою навчально-наукового інституту права та масових комунікацій ________________________ Протокол №______ (дата, місяць, рік)

 

 

Рецензенти:

___________ _______________________________________________________

(П.І.Б.) (посада, науковий ступінь, вчене звання)

___________ _______________________________________________________

(П.І.Б.) (посада, науковий ступінь, вчене звання)

 

 

Організація судових та правоохоронних органів України: Методичні рекомендації та завдання для виконання практичних завдань і контрольних робіт/

Розробники: к.ю.н., доц. Андрєєва О.Б., к.ю.н. Бараш Є.Ю., к.ю.н., проф. Безсмертний О.К., к.ю.н., доц.. Гуменюк В.А., к.ю.н. Іщенко О.В., к.ю.н. Книш В.І., к.ю.н., доц. Панов І.О., Семіног О.О., Шишленко В.Г. – Харківський національний університет внутрішніх справ, 2012 рік

 

 

© к.ю.н., доц. Андрєєва О.Б., к.ю.н. Бараш Є.Ю., к.ю.н., проф. Безсмертний О.К., к.ю.н., доц.. Гуменюк В.А., к.ю.н. Іщенко О.В., к.ю.н. Книш В.І., к.ю.н., доц. Панов І.О., Семіног О.О., Шишленко В.Г. /2012 рік

© Харківський національний університет внутрішніх справ

 

Організаційно-методичні вказівки

Методичні вказівки та завдання для виконання контрольних робіт з курсу «Організація судових та правоохоронних органів України» запроваджено для викладання студентам заочної форми навчання інституту права і масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ.

Дисципліна «Організація судових та правоохоронних органів України» є однією з юридичних дисциплін, яка обов’язково повинна вивчатися на першому курсі юридичного ВНЗу, засвоєння положень яких є необхідним елементом у підготовці висококваліфікованих спеціалістів-юристів в Україні. Специфіка підготовки студентів інституті права і масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ належним чином врахована у представлених методичних матеріалах, що дозволяє більш диференційно здійснювати підготовку майбутніх спеціалістів.

Судовим та правоохоронним органам України відводиться важливе місце у системі державних органів, що виконують завдання по забезпеченню правопорядку та законності, боротьби зі злочинністю та іншими правопорушеннями, захисту прав і законних інтересів громадян. Питання вдосконалення їх діяльності постійно знаходяться у центрі уваги органів законодавчої та виконавчої влади України.

Формою контролю за самостійною роботою студентів над навчальним матеріалом, якістю його засвоєння є практичні та семінарські заняття, підчас проведення яких повторюються теоретичні питання, обговорюються варіанти рішень практичних завдань.

Під час підготовки до участі в роботі на семінарському занятті студент повинен в повному обсязі опрацювати запропоновану тему. При цьому він повинен не тільки прочитати конспект лекції, рекомендовану літературу до вивчаємої теми, а й скласти короткий план-конспект для своєї участі в семінарському занятті. В конспекті доцільно законспектувати визначення основних понять вивчаємої теми, що пропонуються; головні тези рекомендованої літератури, виписувати їх в повному обсязі з позначкою назви джерела, його авторів, рік видання та сторінку, на якій розміщена ця теза.

Під час підготовки до семінарського заняття студенту бажано написати реферат (на 7-10 аркушів) за однією запропонованих тем. При написанні реферату студент повинен належним чином оформити титульну сторінку реферату, на першій сторінці якої він повинен розмістити розгорнутий план. Реферат має містить: вступ, де розкривається актуальність теми; основну частину - зміст вивчаємих питань - аналіз теоретичної та законодавчої бази з використанням загального практичного досвіду, а також висловлювання особистих зауважень та рекомендацій щодо проблемних ситуацій, які зустрічаються за реальних обставин; висновки; список використаної літератури.

Студент, який пропустив заняття (незалежно від причини пропуску) або не виконав повністю завдання чи одержав незадовільну оцінку, зобов’язаний з’явитися до викладача на кафедру для індивідуального відпрацювання теми у встановлені дні і години або написати реферат за пропущеною темою.

Викладання курсу здійснюється у формі читання установчої і оглядових лекцій та проведення практичних занять, виконання контрольної роботи. Після закінчення вивчення курсу, студенти складають ПМК (іспит).

 

Дисципліна: Організація судових та правоохоронних органів України Напрям, спеціальність, спеціалізація, ОКР Характеристика навчальної дисципліни
Нормативна дисципліна   Вивчається на 1 курсі.   екзамен на 1 курсі   Форма навчання - заочна   Кількість кредитів 1,5 ECTS – 1,5 Залікових кредитів –1 Модулів – 1 Загальна кількість годин – 54 Загальна кількість аудиторних годин –10 Тижневих годин – 36 З них аудиторних – 0304 Право   6.030402 Правознавство   Господарсько-правова   Бакалавр Курс - перший. Семестрів – 1   Кількість кредитів ECTS – 1,5 Залікових кредитів –1 Модулів – 1 Загальна кількість годин – 54 Лекції – 6 годин. Практичні та семінарські заняття – 4 Самостійна робота -44 Індивідуальна робота: реферати, наукові роботи. Види контролю: проміжний модульний контроль; підсумковий модульний контроль (екзамен).  

2. Тематичний план навчальної дисципліни





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-10-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 229 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Свобода ничего не стоит, если она не включает в себя свободу ошибаться. © Махатма Ганди
==> читать все изречения...

2307 - | 2069 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.