Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Фреш

Про велич Дніпра знають всі: ним захоплюються, його оспівують, про нього багато говорять, але коли маєш змогу побачити столицю власними очима-це дійсно класно! Ми з командою мали змогу вперше здійснити прогулянку Дніпром на теплоході. Для нас, учасників фестивалю екскурсія залишиться назавжди в наших душах! Відчуття незабутні, компанія приємна, учасники дружні, музика весела, настрій позитивний: все це слова, які описують настрій цього вечора. Прогулянка була вечірня, ми змогли побачити всю красу берегів Києва, всі визначні пам’ятки, які знаходяться по дві сторони величного Дніпра. Нам, звісно, подобаються цукерки «Вечірній Києв», але пейзаж вечірньої столиці вразив більше! Величні мости, які простягаються від берега до берега вражають, могутні пам’ятники западають глибоко в душу, витончена столична ріка Дніпро-це теж незабутньо.

Ми дуже вдячні організаторам фестивалю, які знайшли можливість і подарували нам неймовірну екскурсію вечірнім Києвом!

 

 

Live chat

Наша команда поспілкувалася з координатором фестивалю Ольгою Журовою, яка погодилася відповісти нам на декілька запитань.

  1. Як саме виник фестиваль? Яка історія створення?

-Це 11 міжнародний фестиваль. Він розпочався з київської прес-толоки. Спочатку зібралися юні журналіст Києва і це стало поштовхом до створення конкурсу «Журналіст №1» За результатами цього конкурсу переможці отримали змогу вступити до інституту Шевченка на безкоштовній основі. Саме тоді виникла необхідність розширювати кордони нашого фестивалю. Вже на наступний рік він став міжнародним і вже щороку до нас приїздить не менше 8 країн.

2. Чому цей фестиваль проводиться саме весною?

- Фестиваль проводиться весною під час традиційної київської журналістської весни. Саме 18 травня День Європи з цим теж пов’язана пора проведення фестивалю. Київ дуже гарний, саме весною мальовничі краєвиди.

3. Порівняйте, будь ласка, перші фестивалі і теперішній 11 фестиваль?

- З фестивалем я знайома 6 років. Можу сказати, що фестиваль виріс: виріс географічно, ідейно. Завжди знаходяться деякі технічні проблеми, але це не є причиною, яка би завдали провести «Прес-весну» на «Ура!». Фестиваль постійно дарує нові заходи, нові можливості.

4. Чи дійсно одним із провідних завдань фестивалю є єднання молоді?

- Як відомо, журналіст- це 4 влада. Звичайно, хочеться, щоб випускники фестивалю, ставши дорослими займалися чесною і професійною журналістикою. Виховувати журналістські навики потрібно з юного віку. Завдяки інтеграції молоді, різних культур і суспільств саме єднає не тільки в плані дружби, але, безумовно, це єдність,яка змінює світ на краще! Хочеться вірити, що випускники фестивалю колись стануть знаменитими та чесними журналістами!

Дайджест

Слово в тему

Якщо ви задумалися над своєю майбутньою професією, то доречним буде відвідування майстер-класів за різними спеціальностями в КПДЮ. Це допоможе вам визначитися.

 

Актуально

Молодь і соціум. Ці два поняття тісно пов’язані між собою. Дуже важливо мати зв’язок із соціальним світом. Як соціум так і людина можуть впливати одне на одного. Ми напряму залежимо від соціального світу, ми можемо впливати на соціум та змінювати його! Так і соціум змінює нас кожного дня. Важливо відкрити себе світу, бути активними. Тому що пасивним людям в нашому світі дуже тяжко жити. Соціум-це наша сходинка до майбутнього і щоб майбутнє було для нас світлим і позитивним ми маємо нести тільки позитивний вплив на соціум і тоді ми будемо задоволені нашим життям!

 

 

Пізнавально

Уроки майстерності

Телеведучий має стартувати від простого репортера – у цьому переконаний відомий журналіст Андрій Макаренко. Майтер-клас із яскравим телевізійником пройшов 18 травня у рамках 11 вестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах». Андрій Макаренко ознайомив присутніх юних журналістів із алгоритмом «Як потрапити на телебачення». По-перше, розпочати стажування на телестудії; по-друге, наполегливо працювати та переймати досвід професійних фахівців; по-третє, займати активну життєву позицію. І так крок за кроком ви зможете досягти своєї мети – стати професійним журналістом.

Учасники свята активно вели діалог із Андрієм Макаренко. Але найбільше емоцій викликав тренінг-практикум. Присутнім було запропоновано зробити невеличкий репортаж із конкурсу-фестивалю. Обговорення та коментування репортажів, виявилося ще активнішим.

Сподіваємось, поради професійного телеведучого Андрія Макаренка стануть у нагоді майбутнім журналістам.



<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
 | Художественная мастерская «Параскева» представляет Дивеевскую глиняную игрушку
Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-09-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 426 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Своим успехом я обязана тому, что никогда не оправдывалась и не принимала оправданий от других. © Флоренс Найтингейл
==> читать все изречения...

2379 - | 2186 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.