Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013).
Це видання-звіт проведеного проекту. Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та за підтримки Програми Верховенство права Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
Метою моніторингу було гарантування дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей системи органів внутрішніх справ України та вивчення можливості реформування закладів з метою забезпечення прав дитини, яка перебуває в ситуації конфлікту з законом.
Відповідальний маркетинг: гайд для компаній.
Публікація має на меті підвищити обізнаність суспільства щодо відповідального маркетингу та надати конкретні поради і реальні практики компаній, які вже почали розуміти важливість відповідального ставлення до маркетингу. Призначена для використання викладачами курсів «Корпоративна соціальна відповідальність» вищих навчальних закладів, студентами, менеджерами з КСВ, директорами з PR, корпоративних комунікацій, маркетингу, керівниками неурядових організацій та ЗМІ, державними службовцями.
Публікацію підготовлено Центром «Розвиток КСВ» для Жіночого Консорціуму України за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, в рамках робочої групи «Відповідальний маркетинг». В розробленні гайду взяли участь: Європейська бізнес-асоціація, Жіночий Консорціум України, Прикарпаттяобленерго, Центр «Розвиток КСВ», BDO, life:), MMR, Platinum Bank, МЕТРО Кеш енд Керрі Україна.Метою цього курсу у двох книгах є: ознайомити слухачів з формуванням ґендерної політики в Україні, сформувати уявлення про сучасні ґендерні проблеми в українському суспільстві та шляхи їх вирішення; донести до слухачів зміст Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Указу Президента України «Про вдосконалення роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та Державної програми з утвердження ґендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року; сприяти розвитку ґендерної чутливості; вплинути на становлення ґендерної свідомості.
Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року
Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
Розраховано на експертів, політиків, науковців, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, широке коло громадськості.
Аналітичний звіт «Особливості просування жінок у політику в Україні»
Аналітичний звіт «Особливості просування жінок у політику в Україні» виконаний Київським інститутом гендерних досліджень в рамках проекту ВГО «Жіночий консорціум України» «Розбудова стратегії участі жінок на місцевих виборах» за сприяння Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив у грудні-березні 2013 року.
Дослідження проводилося протягом січня-лютого 2013 року у Севастополі, Рівному, Харкові, Запоріжжі, Переяславі-Хмельницькому та Мукачеві. В опитуванні взяли участь 87 жінок.
Ініціатива мала на меті вивчити причини низької політичної активності жінок, виявити мотивацію жінок до політичної діяльності, а також визначити їх бачення того, як виправити цю ситуацію.