Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Вносять керівнику структурного підрозділу або за погодженням з ним керівнику Апарату пропозиції з питань, що стосуються їхньої роботи




ІІ. СТРУКТУРА, ШТАТ ТА ПРАВОВИЙ СТАТУС ПРАЦІВНИКІВ АПАРАТУ

 

2.1. Структура і штатна чисельність Апарату за погодженням з головою суду затверджуються територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в межах видатків на утримання суду.

 

2.2. Апарат складається з структурних підрозділів – відділів, які забезпечують виконання завдань та повноважень суду, визначених Конституцією України і Законом України "Про судоустрій і статус суддів", належні умови діяльності суддів, працівників апарату, суду в цілому.

 

2.2.1. Функціональні обов'язки, права та підпорядкованість структурних підрозділів Апарату визначаються положеннями про відповідні відділи, які затверджуються керівником Апарату за погодженням з головою суду.

 

2.2.2. Керівники структурних підрозділів Апарату призначаються на посаду і звільняються з посади керівником Апарату.

2.2.3. В Апараті на правах відділу діє канцелярія, яка щоденно протягом робочого часу суду забезпечує прийняття та реєстрацію документів, що подаються до суду, а також виконує інші завдання, визначені положенням про канцелярію, яке затверджується керівником Апарату за погодженням з головою суду.

 

2.3. Структурні підрозділи Апарату здійснюють свої повноваження безпосередньо. При виконанні покладених на них завдань вони вправі взаємодіяти один з іншим, а також з органами державної влади, органами місцевого самоврядування.

 

 

До штату Апарату входять керівник Апарату, його заступник, керівники відділів, їх заступники, головні, провідні та інші спеціалісти, головні консультанти, секретарі судового засідання, судові розпорядники та інші працівники згідно затвердженої структури та штатного розпису суду, службові обов'язки яких визначаються посадовими інструкціями, затвердженими у встановленому законом порядку.

 

Призначення на посаду та звільнення з посади працівників Апарату, присвоєння їм рангів державного службовця, застосування до них заохочень, накладання дисциплінарних стягнень здійснюються керівником Апарату. Добір працівників Апарату здійснюється на конкурсній основі.

 

 

Правовий статус працівників апарату суду визначається Законом України «Про державну службу», трудовим законодавством.

 

Працівники Апарату:

 

Забезпечують організацію та своєчасне і якісне виконання дорученої їм роботи, несуть за це персональну відповідальність.

 

(зазбереження державної таємниці, інформації про громадян, що стала їм відома під час виконання обов'язків державної служби, а також іншої інформації, яка згідно з законодавством не підлягає розголошенню;)


Виконують окремі доручення голови суду, його заступників, керівника Апарату, керівника відповідного структурного підрозділу Апарату, а також судді (якщо відповідний спеціаліст безпосередньо обслуговує діяльність судді).

 

Вносять керівнику структурного підрозділу або за погодженням з ним керівнику Апарату пропозиції з питань, що стосуються їхньої роботи.

 

5.4. Працівники Апарату відповідно до покладених на них завдань:

 

1. Здійснюють функції, передбачені у положеннях про структурні підрозділи Апарату та у посадових інструкціях помічників суддів, секретарів судових засідань, спеціалістів, інших працівників апарату.

 

2. Приймають участь в зборах, оперативних нарадах, навчаннях, тренінгах, що проводяться керівником апарату, його заступником.

 

3. Є підзвітними та підконтрольними керівнику апарату суду.

 

5.5.Працівники апарату мають право:

 

1. Користуватися правами і свободами, передбаченими Конституцією України, та іншими актами законодавства;

2. На соціальний та правовий захист відповідно до свого статусу;

3. за дорученням керівництва суду представляти інтереси суду в підприємствах, установах та організаціях, органах влади з питань, що належать до його компетенції;

4. В установленому законодавством порядку отримувати від державних органів і підприємств, інформацію, необхідну для виконання посадових обов'язків;

5. Отримувати матеріально-технічне забезпечення для виконання покладених на нього обов'язків та завдань;

6. За погодженням з керівництвом суду залучати інших працівників апарату суду з метою забезпечення виконання покладених на нього завдань;

7. Вносити в межах своєї компетенції пропозиції щодо вдосконалення роботи суду;

8. Брати участь у нарадах та зборах трудового колективу суду.

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-09-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 499 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Жизнь - это то, что с тобой происходит, пока ты строишь планы. © Джон Леннон
==> читать все изречения...

2267 - | 2040 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.