Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Яке середовище передачи застосовувалось у класичній мережі Ethernet, надайте її характеристики




Надайте параметри базових варіантів стандартних мереж

Стандарт, Топологія, Швидкість передачі, Довжина, Середовище, Метод управління, Код, Кількість

Надайте перелік базових варіантів стандартних мереж

Ethernet, Token-Ring, Arcnet, FDDI, 100VG-AnyLAN

Що означає назва DIX

Найбільшого поширення серед стандартних мереж набула мережа Ethernet. Вперше вона з'явилася в 1972 році (розробником виступила відома фірма Xerox). Мережа виявилася досить вдалою, і внаслідок цього її в 1980 році підтримали такі найбільші компанії, як DEC і Intel (об'єднання цих компаній назвали DIX по перших буквах їх назв). Їх стараннями в 1985 році мережа Ethernet стала міжнародним стандартом, її прийняли найбільші міжнародні організації по стандартах: комітет 802 IEEE (Institute of Electrical and Electronic Engineers) і ECMA (European Computer Manufacturers Association).

Стандарт отримав назву IEEE 802.3 (по-англійськи читається як "eight oh two dot three"). Він визначає множинний доступ до моноканалу типу шина з виявленням конфліктів і контролем передачі, тобто із уже згадуваним методом доступу CSMA/CD. Цьому стандарту задовольняли і деякі інші мережі, оскільки рівень його деталізації невисокий. В результаті мережі стандарту IEEE 802.3 нерідко були несумісні між собою як по конструктивних, так і по електричних характеристиках. Проте останнім часом стандарт IEEE 802.3 вважається стандартом саме мережі Ethernet.

Основні характеристики первинного стандарту IEEE 802.3:

• топологія – шина;

• середовище передачі – коаксіальний кабель;

• швидкість передачі – 10 Мбіт/с;

• максимальна довжина мережі – 5 км.;

• максимальна кількість абонентів – до 1024;

• довжина сегменту мережі – до 500 м;

• кількість абонентів на одному сегменті – до 100;

• метод доступу – CSMA/CD;

• передача вузькосмугова, тобто без модуляції (моноканал).

Строго кажучи, між стандартами IEEE 802.3 і Ethernet існують незначні відмінності, але про них зазвичай вважають за краще не згадувати.

Що означає IEEE, надайте переклад

Основні характеристики первинного стандарту IEEE 802.3

Яке середовище передачи застосовувалось у класичній мережі Ethernet, надайте її характеристики

Мережа Ethernet зараз найбільш популярна в світі (більше 90% ринку), імовірно такою вона і залишиться найближчими роками. Цьому неабиякою мірою сприяло те, що з самого початку характеристики, параметри, протоколи мережі були відкриті, внаслідок чого величезне число виробників у всьому світі почали випускати апаратуру Ethernet, повністю сумісну між собою.

У класичній мережі Ethernet застосовувався 50-омний коаксіальний кабель двох видів (товстий і тонкий). Проте, з початку 90-х років) найбільшого поширення набула версія Ethernet, що використовує як середовище передачі виті пари. Визначений також стандарт для застосування в мережі оптоволоконного кабелю. Для обліку цих змін в початковий стандарт IEEE 802.3 були зроблені відповідні додавання. У 1995 році з'явився додатковий стандарт на швидшу версію Ethernet, що працює на швидкості 100 Мбіт/с (так званий Fast Ethernet, стандарт IEEE 802.3u), використовує як середовище передачі виту пару або оптоволоконний кабель. У 1997 році з'явилася і версія на швидкість 1000 Мбіт/с (Gigabit Ethernet, стандарт IEEE 802.3z).

Крім стандартної топології шина все ширше застосовуються топології типу пасивна зірка і пасивне дерево. При цьому передбачається використання репітерів і репітерних концентраторів, що сполучають між собою різні частини (сегменти) мережі. В результаті може сформуватися деревовидна структура на сегментах різних типів (мал. 1 ХУЙ ТЕБЕ В ЖОПУ А НЕ МАЛ 1).

7. Як сегмент (частина мережі) може виступати…

Як сегмент (частина мережі) може виступати класична шина або одиничний абонент. Для шинних сегментів використовується коаксіальний кабель, а для променів пасивної зірки (для приєднання до концентратора одиночних комп'ютерів) – вита пара і оптоволоконний кабель. Головна вимога до отриманої в результаті топології – щоб в ній не було замкнутих шляхів (петель). Фактично виходить, що всі абоненти сполучені у фізичну шину, оскільки сигнал від кожного з них розповсюджується відразу на всі боки і не повертається назад (як в кільці).





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-07-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 313 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Большинство людей упускают появившуюся возможность, потому что она бывает одета в комбинезон и с виду напоминает работу © Томас Эдисон
==> читать все изречения...

2531 - | 2190 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.