Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Вимоги до оформлення аналітичної записки




ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ І ПРОВЕДЕННЯ

САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ

 

Робота координатора академічної групи

 

Для підготовки і проведення самостійної роботи студентів з дисципліни «Конституційне право України» у кожній академічній групі обирається студентами або призначається викладачем на першому занятті Координатор. Його основними обов’язками є:

- інформування студентів про строки та вимоги до підготовки самостійної роботи студентів, порядок її здачі та наслідки несвоєчасного виконання роботи;

- надання викладачу інформації про хід виконання самостійної роботи студентами академічної групи;

- контроль за своєчасністю здачі студентами робіт, а також їх попередня перевірка з винесенням зауважень у письмовій формі (зауваження виносяться у короткій формі на окремих аркушах і додаються до кожної роботи студента);

- надання після проведення самостійної роботи студентами академічної групи звіту викладачеві про результати її підготовки і проведення.

Таким чином, координатор виступає як посередник між викладачем і академічною групою. Виконуючи допоміжні функції, він має контролювати підготовку науково-дослідних робіт студентами академічної групи.

 

Етапи виконання аналітичної записки

1. Вибір теми роботи.

2. Підготовка бібліографії.

3. Підготовка аналітичної записки.

 

 

Вибір теми роботи

Кожному студенту необхідно обрати та зареєструвати у координатора своєї академічної групи тему, за якої ним буде підготовлено аналітичну записку. Календарний план підготовки аналітичної записки кожного студента узгоджується координатором академічної групи з викладачем.

 

Підготовка бібліографії

 

Після вибору теми роботи студенти повинні підготувати бібліографію, що включає: чинне законодавство; проекти нових нормативно-правових актів; зарубіжне законодавство; підручники, навчальні посібники, спеціальну літературу, аналітичні записки (для пошуку аналітичних записок рекомендується використовувати www.rada.gov.ua - сайт Верховної Ради України); Інтернет - сайти з їх короткою анотацією. Обсяг бібліографії має включати не менше 10 найменувань, з яких мінімум 5 наукових статей 2010-2014 рр.

3. Підготовка аналітичної записки.

 

Аналітична записка повинна містити такі структурні елементи:

· Титульний лист;

· Зміст;

· Вступ;

· Основна частина;

· Висновки;

· Список використаних джерел;

· Додатки.

У вступі необхідно обґрунтувати актуальність обраної теми дослідження, визначити мету і завдання дослідження.

Основна частина аналітичної записки має включати:

1) аналіз законодавства України з теми дослідження. Зокрема, який нормативно-правовий акт регулює обране для дослідження питання; які нормативні акти були раніше і що викликало необхідність прийняття нового документа; який Проект (Проекти) підготовлений з даної проблеми, що викликало необхідність його (їх) розробки і чому Проект (Проекти) не прийнятий Верховною Радою України; які зміни в правовому регулюванні з обраного питання дослідження пропонує проект (що нового); які недоліки має Проект, які у нього позитивні сторони;

2) зарубіжний досвід (не менше 2-х країн): якими нормативно-правовими актами регулюється обране для дослідження питання у відповідній зарубіжній країні; що є схожим та відмінним від законодавства України; чи можливо запозичити корисний досвід зарубіжних країн для вдосконалення правового регулювання обраного питання дослідження?

3) аналіз судової практики з теми дослідження. Повинна бути відображена практика Конституційного Суду України, судів загальної юрисдикції або Європейського суду з прав людини з обраної теми дослідження;

4) огляд наукових джерел, а саме які наукові підходи сформульовані для вдосконалення правового регулювання обраного питання.

Висновки послідовне, логічне, чітке викладення основних результатів виконання аналітичної записки, які мають містити як основні теоретичні узагальнення, так і конкретні практичні результати, що можуть бути використані для вдосконалення правового регулювання досліджуваного питання.

Список використаних джерел слід формувати в порядку згадування джерел в тексті з наскрізною нумерацією за збільшенням. При оформленні списку слід керуватися тими вимогами і рекомендаціями, які розроблені для курсових робіт. Не допускається включення до списку тих джерел, які не проаналізовані в роботі. Мінімальна кількість використаних джерел 10.

Складовою частиною аналітичної записки є додатки до неї у вигляді тез доповіді, порівняльної таблиці проектів нормативно-правових актів, схем тощо.

Вимоги до оформлення аналітичної записки

Аналітична записка має бути надрукована шрифтом Times New Roman, 14, міжрядковий інтервал одинарний. Поля ліве 30 мм, праве 10 мм; верхнє 20 мм; нижнє 20 мм. Обсяг не більше 7 сторінок. До обсягу не включаються додатки, що є складовою частиною аналітичної записки.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-25; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 936 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Своим успехом я обязана тому, что никогда не оправдывалась и не принимала оправданий от других. © Флоренс Найтингейл
==> читать все изречения...

2351 - | 2156 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.