Лекции.Орг
 

Категории:


Электрогитара Fender: Эти статьи описывают создание цельнокорпусной, частично-полой и полой электрогитар...


Деформации и разрушения дорожных одежд и покрытий: Деформации и разрушения могут быть только покрытий и всей до­рожной одежды в целом. К первым относит...


Макетные упражнения: Макет выполняется в масштабе 1:50, 1:100, 1:200 на подрамнике...

з техніки пішохідного туризму в закритих приміщенняхЗагрузка...

УМОВИ

Змагань відкритого Чемпіонату Полтавської області

з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

дистанція «Смуга перешкод»

Звертаємо увагу учасників, що в Положенні про змагання потрапила помилка. На дистанції від команди працюють зв’язки (максимум – 3, з яких 2 кращих дають заліковий результат, мінімум одна зв’язка має бути змішана (Ч+Ж, або Ж+Ж)). Залік по сумі часу і штрафних балів переведених у час (індивідуальний) та сумі часу зв’язок. При рівності часу вище місце займає у складі залікових учасників якої більше жінок, команда з неповним складом (1 залікова зв’язка) займає у заліку нижче місце ніж команди з повним складом.

 

Зв’язка долає дистанцію з контрольним вантажем. Вантаж являє собою колоду, або контейнер з промаркованими точками (точкою) для кріплення (вага не більше 10 кг.). Разом з контрольним вантажем можуть транспортуватися мотузки, але так, щоб уникнути їх «намокання» (волочіння по підлозі спортзалу). Аналогічно волочіння мотузок між етапами забороняється.

Скорочення: ЗСК – заглушений суддівський карабін, ЗСК-ПО – заглушений суддівський карабін, котрий можна використовувати як поліспастову опору, ЛП – локальна петля, ВП – вантажна петля, КЛ – контрольна лінія, ОЛ – обмежувальна лінія, ППС – пункт проміжної страховки, к/с – командна страховка, с/с – суддівська страховка.

 

Перелік етапів, їх обладнання та умови проходження:

1. Підйом по вертикальній мотузці (9 м.) та підйом потерпілого.Етап обладнано: суддівська перильна мотузка, суддівська страховка. КЛ, 2 ЛП,– на початку; 1 ЗСК, 3 ВП – в кінці етапу. Перший учасник здійснює підйом по суддівському перилу з к/с та с/с., один із зажимів (типу жумар, кроль, пантін та подібні мають бути підстраховані схоплюючим вузлом). Другий учасник стає потерпілим після перетину КЛ (травма руки). Підйом потерпілого здійснюється за допомогою довгого чи короткого поліспасту з підстраховкою схоплюючим вузлом, учасник №2 перестає бути потерпілим після постановки на самостраховку (вус) в кінці етапу.

2. Крутопохила навісна переправа (13 м.). Етап обладнано: 2 ЗСК, 3 ВП на початку етапу (спільні з попереднім етапом), подвійна суддівська перильна мотузка, КЛ, ЗСК і 2 ВП в кінці етапу. Зв’язка організовує к/с, а для останнього учасника і супроводження. Транспортування вантажу на собі та на перилі разом з учасником заборонено.

3. Навісна переправа через яр (11,9 м.). Етап обладнано: КЛ – на початку і в кінці етапу, ЗСК-ПО +2 ВП – на початку та в кінці етапу, зв’язка наводить перило та організовує супроводження. Транспортування вантажу на собі усім учасникам заборонено. Відповідно до п. 2.8.4 діючих «Настанов…» на даному етапі дозволяється наведення одинарної перильної мотузки.

4. Жердини. Етап обладнано: 2 жердини, 7 купин, КЛ – на початку та в кінці етапу. При проходженні етапу забороняється волочіння мотузок по підлозі спортзалу (намокання).

5. Підйом по скельній ділянці (9 м.). Зв’язка здійснює підйом по відведеному полю скеледрому (нахил 100 град). Перший учасник підіймається вільним лазінням з нижньою к/с, та верхньою с/с, другий – вільним лазінням або по наведеному командою перилу з верхньою к/с. Етап обладнано: КЛ, 2 ЛП, 3ППС – на початку; 2 ЗСК-ПО, 2 ВП – в кінці етапу. По скеледрому – обмежувальна лінія. КВ має бути піднятий та зафіксований (поставлений на вус) в кінці етапу.

6. Траверс скельної ділянки (4 м.). Етап обладнано: площина скеледрому (нахил 100 – 90 град.), обмежувальні лінії, 2 ЗСК-ПО і 2ВП на початку етапу (спільні з попереднім етапом), с/с для першого учасника, 2 ППС, в кінці етапу – 2 ЗСК-ПО, 2 ВП. Перший учасник долає етап вільним лазінням з к/с і верхньою с/с. Решта – вільним лазінням з к/с, або з самостраховкою по наведеному командою перилу. Транспортування вантажу на собі дозволено для другого учасника. КВ можна переміщувати на собі, або будь-яким іншим способом котрий дозволяє здійснювати його контроль (у т.ч. за допомогою маятнику).

7. Навісна переправа через яр (6 м.). Етап обладнано: ЗСК і 2 ВП – на початку етапу (спільні з попереднім етапом), подвійна перильна мотузка наведена суддями, 2 ЗСК, 2 ВП – в кінці етапу. Зв’язка організовує супроводження та переправляє КВ. Транспортування вантажу на собі та на перилі разом з учасником заборонено.

8. Вертикальний спуск (9 м.). Етап обладнано: 2 ЗСК, 2ВП, (спільні з попереднім етапом), в кінці етапу – 2 ЛП, внизу – безпечна зона. Учасники долають етап по наведеному командою перилу з верхньою к/с.

Фініш

Етапи 1–2, 58 долаються без втрати самостраховки.

Контрольний час (КЧ) проходження дистанції буде узгоджено з представниками й оголошено не пізніше ніж за годину до старту (залежатиме від кількості зв’язок). ГСК залишає за собою право змінити КЧ під час роботи першої зв’язки у бік збільшення (орієнтовно на 10-15 хв.).

У разі не проходження етапу за відведений КЧ команді нараховуються штрафні бали за наступною системою (за кожен непройдений етап):

учасник – 20; спорядження – 20; КВ – 20.

Питання щодо спільного/окремого заліку чоловічих та змішаних зв’язок буде вирішено в залежності від кількості та пропорційного представництва зв’язок.


Дистанція по вибору

Протягом контрольного часу учасники команди (4 чол. з них не менше однієї дівчини) долають локальні перешкоди, кожна з яких оцінюється певною кількістю балів. Умовами дозволяється участь неповних команд.

Бали набрані учасником за кожен пройдений етап сумуються з вирахуванням штрафів. Орієнтовний перелік пропонованих етапів:

Підйом по схилу

Спуск по схилу

Вертикальний спуск

Підйом по скельній ділянці

Траверс скельної ділянки

Навісна переправа (яр)

Колода через яр

Маятник

Підйом по вертикальному перилу

Крутопохила навісна переправа (варіанти: похила вниз і похила вгору)

Жердини

Перелік етапів дистанції «Вибір» буде оголошено ввечері напередодні старту на дистанції. Вік представників приймаються пропозиції щодо цікавих етапів.

 

Допомога і обмін спорядженням між учасниками під час проходження етапів дозволяється тільки у спеціально обмеженій зоні (зона старту-фінішу). При цьому на етапах з самонаведенням (верт. спуск та спуск по схилу) не дозволяється використовувати мотузку наведену іншим учасником команди.

 

Якщо по закінченню КЧ якийсь учасник(ки) перебуває на етапі, він має пройти етап відповідно до правил та фінішувати, у такому разі учасник та команда штрафуються з розрахунку 1 бал за кожні 5 секунд після КЧ. Спорядження залишене на дистанції після фінішу – штрафується.

 

Залік на дистанції по вибору особистий (учасник який набрав найбільше балів мінус штрафи, при рівності балів – пріоритет має учасник який фінішував раніше) та командний.

 

Дата добавления: 2016-03-27; просмотров: 232 | Нарушение авторских прав


Рекомендуемый контект:


Похожая информация:

 1. ВИКОРИСТАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
 2. Вимоги до оформлення звіту. Обсяг Звіту – 45-50 сторінок формату А4 (210x297 мм) набраних українською мовою за допомогою комп’ютерної техніки через 1,5 інтервалу 14 шрифтом Times New
 3. Вказівки до техніки безпеки
 4. Вказівки з техніки безпеки
 5. Вказівки з техніки безпеки. 1.7.1 Перед проведенням експериментальної частини лабораторної роботи перевірити надійність закріплення стенда
 6. Вказівки з техніки безпеки. 7.7.1 Перед проведенням експериментальної частини перевірити надійність закріплення пристрою на столі верстата
 7. Вказівки з техніки безпеки. 8.7.1 Перед проведенням експериментальної частини перевірити надійність закріплення інструмента в шпинделі верстата
 8. Вплив географічного положення та демографічних факторів на розвиток туризму
 9. Грилі, шашличні печі, тостери, ростери. Призначення, номенклатура, конструктивні особливості принцип дії, правила експлуатації та техніки безпеки
 10. до іспиту з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки», частина 2
 11. Допустимі рівні звукового тиску в октавних смугах частот на робочих місцях у виробничих приміщеннях
 12. Жарильне устаткування. Призначення, номенклатура, конструктивні особливості принцип дії, правила експлуатації та техніки безпеки


Поиск на сайте:


© 2015-2019 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.003 с.